Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

andyka105
21. apr 2024

@nikol114 dobre ranko, ten pokles este nemusi znamenat nic zle. Pri uhniezdeni klesne takto velmi prudko teplota. Ak zajtra znova stupne tak je to celkom dobry znak. Drzim palce 🤞

andyka105
21. apr 2024

Mne uz vyznacilo ovu. Teraz uz len odpocitavat. Som zvedava lebo cez vikend ideme k mojej mame a ja tak potom ostavam tyzden. Muz my zakazal testovat. Ze on chce byt pri tom. Asi si ani teplomer nezoberem, nechcem aby mamina vedela. Takze u mna to bude prekvapko ci ms dojde alebo nie. I ked aj tak si myslim ze nevydrzim a pojdem si na tajnasa kupit test 😂🤭

bambulka711
21. apr 2024

@atikab mne sa to označuje samé na základe štatistiky už aj bez merania. Ale v nastaveniach je aj možnosť zvoliť si manuálne. Ideš na settings - detektor/override settings a tam si detector prepni na manual.

nikol114
21. apr 2024

@andyka105 ďakujem krásne 🙂 ešte že tu sú take roztlieskavačky ❤️ Človek sa hneď aj lepšie cíti

zanzilady
21. apr 2024

@kristinkaris ahoj testovala si ešte ?

majoralka
21. apr 2024

Breranko, tak mne tentokrát skáče teplota jak na gume 🙈 ale dnes alebo zajtra asi ovu bude, lebo ma bolia kríže aj podbruško 🤞

kristinkaris
21. apr 2024

@zanzilady ahoj nie som si povedala že vydržím či príde ms ale Bt dnes takto vyskočila 🙂

atikab
21. apr 2024

@bambulka711 same ti to začalo označovať cca po koľkých odsledovanych grafoch?
Ale teraz pozerám, že ty máš vyznačené aj ovu testy...

dracik07
21. apr 2024

Ahojte
@kristinkaris pekne ti vystúpila 🙂✊🍀
@zanzilady ty ako? Stále čakáš na ovu?
Ja dnes takto

bambulka711
21. apr 2024

@atikab no jasné, ja robím buď testy alebo folikulo. Meranie ma stresovalo, zle som spávala, budila som sa v noci... A už mám odsledované, že keď mám pozitívny test, tak buď v daný deň, alebo najneskôr na druhý mám ovuláciu, takže mi stačí si ju vyznačiť a viem, na čom som. Aj podľa toho, že mi prestanú bolesti viem, že pravdepodobne ovulácia prebehla.

atikab
21. apr 2024

@bambulka711 dakujem za info 🙂
Nakoniec to vyzera tak, ze to asi nebude štatisticky doplnená ovu (ja používam fertility friend od 2009, a nikdy mi to same, bez teplot, ovulku neoznacilo). Skusila som teraz, v niektorých svojich grafoch kedy som nemerala teplotu, dat len pozitivny ovutest (len tak v hociktorý deň cyklu) a automaticky tam tu ovulku vyznačí.

zanzilady
21. apr 2024

@dracik07 ahoj áno stále čakám 🙂 zatiaľ nejak necítim podbrusko tak ktovie kedy bude🙂
@kristinkaris no ozaj ti to krásne vyskočilo 🥹tak bodaj by

kristinkaris
21. apr 2024

@zanzilady
@dracik07 vyzerá zaujímavo ale pocity nemám ziadne :D tak si myslím že asi nič z toho

dracik07
21. apr 2024

@kristinkaris a kedy ti nemá prísť ms?

kristinkaris
21. apr 2024

@dracik07 24 alebo 25

dracik07
21. apr 2024

@kristinkaris tak veľmi držím ✊ aby už neprišla 🙏🍀

kristinkaris
21. apr 2024

@dracik07 ďakujem ☺️ no snáď 🍀

nevenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikol114
22. apr 2024

Dobre ranko , tak ja nejako takto už ako bude :(

zanzilady
22. apr 2024

@katariiinkaa ahoooj ako si na tom ? Už sa to rozbehlo ?

zanzilady
22. apr 2024

@dracik07 ahoj ahoj, tak ako ovu už potvrdená ? 🙂
@kristinkaris ani dnes žiadny test? Drzis sa ? 😅

kristinkaris
22. apr 2024

@zanzilady ahoj nakoniec som neodolala :D ale test negatívny :/ tak čakám ms na 12dpo už by mal byť aspoň duch 🙂… a ty ako ?

dracik07
22. apr 2024

Ahojte
@katariiinkaa ty ako, už vieš nie o nové?
@zanzilady a ty ako graf?

Dnes BT vyšla hore tak môžem odratavat

zanzilady
22. apr 2024

@dracik07 ja ešte stále čakám na ovu 😃
Pekne ti to stúplo 🥹
@kristinkaris ochhhh ozaj nič? Škoda :/

jankasvo
22. apr 2024

Dievčatá ja takto, ovulacny negativny takže ešte tak skoro asi ovu nebude.

katariiinkaa
22. apr 2024

@dracik07 @zanzilady Ahojtee, tak máme po vizite. Hcg kleslo z 933 na 700 niečo - neviem presnú hodnotu. Takže klesá to ďalej. V sobotu sa zdalo lekárovi na sone že vidí voľnú tekutinu v bruchu, dnes na sone už nič nebolo. Našli niečo malinké na pravej strane blízko pri vaječníku, ale lekár povedal že aj keby to bolo tam, tak tým že hcg klesá je to určite mrtvé a tým pádom by malo byť telo schopné vypudiť to do brušnej dutiny kde sa to potom pekne vstrebe. Kým nebude hcg stagnovať alebo stúpať tak by sa podľa jeho slov do laparoskopie nerád zbytočne púšťal. Povedal že by ma pustil domov aj dnes keďže nemám žiadne ťažkosti ale že on by rád urobil ešte jeden odber v stredu a potom sa nejako dohodneme. Má poobede prekonzultovať aj tú pravú stranu na porade, tak uvidíme.

zanzilady
22. apr 2024

@katariiinkaa tak dobre že to klesá. A zaujímavé že niečo videli 🥹 nooo a krvácanie sa stále nerozbehlo?

dracik07
22. apr 2024

@katariiinkaa tak to sú "dobré" správy že to klesá. Tak snáď sa už čo najskôr rozbehne ms a telo si s tým poradí a ziadna laparoskopia nebude nutná.

katariiinkaa
22. apr 2024

@zanzilady cez víkend bolo viac, v mojom prípade ako silnejšia ms, dnes už menej. Aspoň zatiaľ. Každopádne primár hovoril že kým to klesá, čakal by.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre