Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

zanzilady
27. apr 2024

@dominka2611 áno áno určite bola myslím že to bolo 15dc podľa pocitu ale zaznačí mi ju až na 16. Mame spoločne odpočítavanie teda
@majoralka ale je to stále v norme 🥹
@dracik07 ty sa pekne drzis

andyka105
27. apr 2024

Ahojte dievcata u mna zatial nic zaujimave mam velmi velmi slabe spinenie ale to mavam vzdy od 8dpo takze ziadna novinka. Uvidime v pondelok vacsinou 11dpo mam vyrazny pokles tak ak v pondelok neklesne teplota uvidim mozno skusim test. Ale velku nadej tomu nedavam.

jankasvo
28. apr 2024

@dominka2611
@zanzilady ženy myslíte že som sa dočkala? Snáď áno a neni to len nejaký jednorazový výstup 😁

nikol114
28. apr 2024

Ahojte dievčatá tak ta aplikácia si zo mna robí 1april , posielam včerajší a dnešný graf prosím poraďte ale dnešnú teplotu neberiem do úvahy keďže som zaspala 😀 čo si mám o tomto myslieť 🥲😀

nikol114
28. apr 2024

Akurát som si to nastavila v aplikácii že nebrať do úvahy poslednú teplotu a má to vrátilo na prvý graf 😀😀 tak ja už neviem

zanzilady
28. apr 2024

@jankasvo myslím že to už prislooo hurá 🥹
@nikol114 fiha to je zaujímavé celkom 😂ja ani sama neviem kde by som to dala 😅

Ja dnes takto ovu vyznačená, ale podľa mna bola na 15dc a nie 16dc 🙂

zanzilady
28. apr 2024

Keď si tam zmením teplotu trn 15 dc o 0.01 tak už mi dá ovu na ten deň 😂tak už neviem :D čo by ste vy povedali. Vtedy ten 15dc som merala pred 5 (chvíľu predtým ako zvyknem) a mala som asi 36.14 a potom som merala trochu neskôr ako zvyknem a to bolo 36.20 tak som do appky napísala 36.15 - a teraz led som to dala o 0.01 visc tak prehodili tu ovu 😂

jankasvo
28. apr 2024

@zanzilady veru aj ja si vravím huraaa 😁😁 vieš čo ja by som to asi neriešila stále je to plus mínus len jeden deň.

nikol114
28. apr 2024

@zanzilady však vôbec netuším 😀😀😀😀😀 je to zaujímavé

nikol114
28. apr 2024

@zanzilady takze som buď 14dpo, 7dpo alebo 3DPO 😀😀😀😀

jankasvo
28. apr 2024

@nikol114 máš to veru zaujímavé, ja tiež neviem kde by som dala ovu

bejka90
28. apr 2024

@zanzilady ahoj, ja by som dala ovu na 16dc. Tam ti uz aj krasne sedi pravidlo 3vyssie teploty ako 6 dni predtym 🙂 aj ked ani u mna to nebolo vzdy podla toho pravidla :D ale ten 1 den hore dole to je uz najmenej 🙂

zanzilady
28. apr 2024

@bejka90 jasneee to je jedno :D len že sama podľa pocitu by to bolo 15 🥹a ty sa ako máš 🙂 ako rastiete
@nikol114 inak to je fakt sranda 😂😂😂

nikol114
28. apr 2024

@zanzilady čo na to aprílový cyklus 😀

dominka2611
28. apr 2024

@jankasvo noo ja si myslím žeby to mohla byť ovu ❤️

dracik07
28. apr 2024

Ahojte žienky, tak dnes takmer rovnako
@jankasvo vyzerá že je po ovu 🙂
@nikol114 ja si myslím že ovu bola skôr 21-22.
@zanzilady deň hore dole. Aj keď ja mám pocit že už to nevyzná uje tak presne ako kedysi. Tiež si myslím že ovu bola inokedy ako mi ju vyznáčilo teraz aj minulý cyklus

bejka90
28. apr 2024

@zanzilady hej tie "pocity" su matuce 🙂 ale u mna napr tiez som mala pred ovu aj 5-6 dni vzdy sa to stupnovalo. A ked bolo po bolestiach a hliene tak az vtedy som mala obu ked sa to upokojilo :D tak my rastieme, som ako motovidlo uz, tazka ubolena :D uz len "odratavam" 🙂 termin mam 4.6. Takze uz sa to blizi. Ale sledujem vas tu stale, cakam s napatim aj ja vase pozitivne testy a drzim vam vsetkym prsty nech vam to vsetkym cim skor vyjde 🙂

majoralka
28. apr 2024

Ahojte, tak ja som vyskočila 😄
@dracik07 pekne sa drzis 👍🏻
@zanzilady to máš asi jedno ktorý dpo, jeden deň hore-dole, poistené sú oba dni 🤞

dominka2611
28. apr 2024

Tak žienky ja dnes takýto pokles 🫣 @jankasvo @zanzilady hádam že nebudem klesať 🫣🥺

nikol114
28. apr 2024

@dracik07 tak to je na prd tam sme sa nesnažili intenzívne 😀

zanzilady
28. apr 2024

@bejka90 ochhhhh tak to si už ozaj na rozpadnutie! Držím veľmi palce aby si tento záverečný mesiac mala dobrý a potom aj šťastný finish 🥹🥹😍

bejka90
28. apr 2024

@zanzilady dakujem pekne hahaha sa smejem ze na rozpadnutie :D takze cim skor nech vam vyjdu 2 ciarky nech sa tu rozpadavate postupne aj vy 🙂

nikol114
29. apr 2024

Dobre ranko dievčatá tak test negatívny , teplota klesla

jankasvo
29. apr 2024

@nikol114 to ma mrzí, ale ak bola ovulacia 21.4 tak ešte je šanca 🙏

nikol114
29. apr 2024

@jankasvo tak jedine že tak ale aj tak tam sme sa veru až tak nesnažili 😀

jankasvo
29. apr 2024

@nikol114 vtedy to veru ale zvykne vyjsť ako naschvál 😁

zanzilady
29. apr 2024

@bejka90 no dúfam aj ja že to čoskoro bude 😅

zanzilady
29. apr 2024

Dievčatá j dnes takto. Mám pocit že tento cyklus mám pokazený teplomer 😅meria nejak rovnako
@nikol114 och tak žeby zas ten prvý bol Zrovná ten falošný ? Ešte je šanca ak ovu bola ozaj iný deň 😂

nikol114
29. apr 2024

@zanzilady ja už tomu šance nedávam ale snáď už budem mat normálnu ms predchádzajúci cyklus som išla na injekciu lebo som mala anovulak a taká úplne slabá ms iba ako keby spinenie tak nech už príde normálna ms nech sa môžme znovu snažiť 😀😀😀🙏

andyka105
29. apr 2024

Ahojte baby, tak ja sa drzim hore. Stale spinim 🤷‍♀️ dnes uz mala teplota klesnut. Test som neskusala muz my zakala 😂 uvidime v stredu ci dojde MS.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre