Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

majoralka
1. máj 2024

@linda5678 tak toto už áno 😊🎉❤️ Paraaaaaada, gratulujem 👏 nech to dotiahnete do úspešného konca 🤗
@dracik07 čakám na test 🤞 nejak to dáš, aj keď je drahý doma 😜

majoralka
1. máj 2024

Ahojte, ja skacem aj naďalej 😜

linda5678
1. máj 2024

@jankasvo @zanzilady toto od pocitu nezavisi, cize nebojte este budete prijemne prekvapene 🙏 Inak ja som po tom prvom neg.teste na 12dpo uz tiez smutna sla muza posielat na spermiogram, buduci mesiac sme to mali v plane kedze moje vysledky po potrate boli v poriadku, cize bol na rade on. No a pozrite 😀😅

jankasvo
1. máj 2024

@majoralka ty nechceš testovať? 😁

majoralka
1. máj 2024

@jankasvo 😁 ja nijeee, to je skoro podľa mna 😁 piatok by som asi skúsila, uvidim podľa teploty 😁

andyka105
1. máj 2024

@zanzilady tak mega by som sa potesila ale berem to tak s rezervou…. 🤷‍♀️nejaka choroba na mna leze tak ci aj koli tomu neni ta teplota vyssia.

jankasvo
1. máj 2024

@majoralka dobre potom naaaas informuj 😁

jankasvo
1. máj 2024

@dracik07 nenapiiinaj nás, cakaaame

bejka90
1. máj 2024

@linda5678 waau krasny test gratulujeeem !!!🙂 tu to je uz viac nez jasne ;)

dracik07
1. máj 2024

Ahojte žienky, ospravedlňujem sa že vás tak natahujem ale skôr sa nedalo 😁
@linda5678 v prvom rade gratulujem, krásne // 😍, tak nech všetko dobre dosiahnete do úspešného konca 🙏🍀❤️
@zanzilady @jankasvo @majoralka ja verím že vyšlo, veľmi vám to želám. To by bolo aké krásne v spoločnej terminovke 🥰 samozrejme aj ostatným zienkam, len nás je tu tak veľa že kým dočítame tak aj zabudnem 🙄😁

jankasvo
1. máj 2024

@dracik07 dnes si test nerobila ?

dracik07
1. máj 2024

@jankasvo @zanzilady pozerám že mi nenahralo všetky fotky 🙄 Rozdiel včera a dnes. Myslíte že nie sú nejaké slabé na 11dpo? Bože ja sa tak bojím, ani sa neviem nejako tesit 😔

majoralka
1. máj 2024

@dracik07 supeeeeeeer 🎉❤️😊❤️ sú silnejšie oproti včerajším a to je podstatnejšie ako dpo 🤗 gratulujem, dúfam že to dotiahnete do úspešného konca 🤞😊👏

jankasvo
1. máj 2024

@dracik07 podľa mňa sú silnejšie oproti včerajším a to je dôležité, teším sa a držím palce🥰

andyka105
1. máj 2024

@dracik07 waaaaaaaa ja som myslela ze si netestovala 😂🤦‍♀️ su urcite viditelnejsie a silnejsie. Uz len nech su to poriadne ciarky a vsetko nech je v poriadku 😍😍

katariiinkaa
1. máj 2024

@dracik07 no ja odpadnem 😍😍 uecite sú silnejšie ako včera

zanzilady
1. máj 2024

@dracik07 testy sú kraaaaasne 😍😍😍ms ani nečakaj 🥰🥰🥰

dracik07
1. máj 2024

@andyka105 @zanzilady @katariiinkaa ďakujem žienky🥰. Asi som psycho ale asi budem testovať každý deň kým nebudú úplne koľajnice a neuverím že je všetko ok. Po tom bioch. je ten strach veľký.

andyka105
1. máj 2024

@dracik07 tak to ti verim ze budes furt testovat. Ja by som na tom bola rovnako. Sranda ze tento mesiac si to uz chcela vzdat a vsetky ti drzime palce aby si v tej praci bola len 7 mesiacov 😉

adka3321
1. máj 2024

@dracik07 ja som ti to vravela a nepocuvala si ma 😁😁😁 Mas to presne ako ja, tiez par dni pred nastupom po RD do roboty som zistila, ze som tehotna 😀 Drzim palce aby to tento krat dobre dopadlo. A hlavne sa nestresuj tym testovanim. Ked chces tak testuj raz za 3-4 dni.

andyka105
2. máj 2024

Dobre ranko dievcata, tak ja dnes 1DC 😭

zanzilady
2. máj 2024

@dracik07 jasne ja asi budem robiť to iste 😂
@andyka105 nieeeee dokelu

Ja takto dnes. A vy ostatne ? Ako to vyzerá ?

jankasvo
2. máj 2024

@andyka105 to ma mrzí, ale nový cyklus nová šanca, držím palce aby už tento bol víťazný
@zanzilady Ja takto, včera ma riadne bolel vajecnik večer

andyka105
2. máj 2024

@zanzilady @jankasvo v pohode baby, aspon nebudem musiet vysvetlovat na mojej oslave preco nepijem 😃 ale zas mozno prave vtedy zplodime dalsi zazrak 😍
Hlavne vy vsetky ostatne sa prosim posnazte nech mi tu robite radost a nech su tu same pozitivne testy

majoralka
2. máj 2024

Ahojte, tak ja akosi klesam 🤭🙈 uvidime co ďalej

majoralka
2. máj 2024

@andyka105 mrzi ma to 🥺 ale na druhej strane, ďalšia nová šanca a hor sa do oslavy 🎉😂

andyka105
2. máj 2024

@majoralka ale hej, pokazde ma to zamrzi ked klesne teplota a potom ked dojde MS ale zas berem to tak ze ked to pride tak pride. Jeden poklad uz doma mam tak aspon ten my robi radost 😂

majoralka
2. máj 2024

@andyka105 presne ako ja, mrzi ma to, ked dôjde ms, ale na druhej strane aj tak nejak tuším, ze malá bude jedináčik a som vďačná ze ju mam 🥰

jankasvo
2. máj 2024

@andyka105
@majoralka baby presne aj u mňa je to tak, mám drobca doma ale stále sa nejako neviem zmieriť a tým že by mal byť sám 🥺

zanzilady
2. máj 2024

@majoralka a neskúšala si test ? 🥹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre