Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

katariiinkaa
15. máj 2024

@dracik07 @bambulka711 @kristinkaris robila som už aj ovu test a ten je oveľa svetlejší ako ten včerajší. Čiže mi napadlo že teoreticky mohol byt pozitívny včera ráno , Resp. Už v pondelok večer (to som už nemala testy tak som netestovala) a tým pádom by bola ovu dnes, poprípade druha možnosť je že skratka ešte nebola a budem ďalej čakať 🤷‍♀️ dnes má muž narodeniny čiže poistime to ešte aj dnes určite.

@bambulka711 kyslo? Aj ti k tomu niečo povedal aspoň či len to že si nemáš pichat gonwsi zatiaľ?

kristinkaris
15. máj 2024

@katariiinkaa bolo by fajn keby ti dr spravil sono ako to vyzerá po potrate pripadne aj hormonálny profil a ak máš tiež nábeh na pco tak určite úprava stravy

kristinkaris
15. máj 2024

@bambulka711 hm ovu test by si už mohla mať pozit pri takom folikule … 15 je celkom dobre 🙂

katariiinkaa
15. máj 2024

@kristinkaris sono mi robila, hovorila že už vidí že vajíčko rastie. Hormonálny profil budeme robiť po prvom normálnom cykle 🙂 Hovorila že to celé môže byť teraz trochu iné, že sa hormóny ešte budú upravovať.

katariiinkaa
15. máj 2024

@dracik07 a ty sa ako cítiš? muž už vie?

kristinkaris
15. máj 2024

@katariiinkaa jaaj tak potom super ☺️

bambulka711
15. máj 2024

@katariiinkaa no že budúci mesiac už nasadíme zase Letrozol a že tento mesiac si nemám vôbec pichať. Ale ak bude mať v piatok aspoň 18 mm, tak si určite pichnem v sobotu ráno, nech sa netrápim bolesťami...
@kristinkaris u mňa je to máličko, ja mávam ovu až tak pri 24 mm a pozitívny test tak 12 hodín pred ovu. Ale mám gonasi napísané, tak uvidíme v piatok, ako je na tom.

kristinkaris
16. máj 2024

Ahojte no neviem takéto teploty som ešte teda nemala 😅 čo poviete ? Ovu ešte asi nebude

andyka105
16. máj 2024

@kristinkaris dobre ranko. Ja som este ovu test nerobila ale dufam ho budem mat takyto jak ty. Ja uz tento u mna povazujem za pozitivny, lebo ja nikdy nestihnem vrchol. Dnes som 15dc takze dnes by mala byt ovu. Tak predpokladam ze niekedy vecer prebehne. 🤷‍♀️ uvidis cez den ako bude tmavnut. 🤞

kristinkaris
16. máj 2024

@andyka105 ja zas mávam až také čierne keď su pozit :D… a mávaš pravidelný cyklus ?

bambulka711
16. máj 2024

@kristinkaris no začína tmavnúť. Ja mávam väčšinou tak, že keď začne tmavnúť, na druhý deň je pozitívny a už nastupuje ovulácia. Neviem, ako mávaš ty.

kristinkaris
16. máj 2024

@bambulka711 viesco tiež to mám väčšinou tak ale ešte nieje taký tmavý ako býva pred ovu … uvidím skúsim aj večer 🙂

kristinkaris
16. máj 2024

@bambulka711 ty si neskúšala náhodou ? 🙂

andyka105
16. máj 2024

@kristinkaris ano ja mam pravidelny cyklus. Od potratu v novembri akurat minuly mesiac som brala po ovu vitex tak o den dlhsia LF bola tak uvidime tento mesiac. Ja ten moj uz povazujem za pozitivny takze ratam ze vecer bude ovu. Uvidime jak zajtra teplota.

kristinkaris
16. máj 2024

@andyka105 tak superrr ☺️ukáž aký máš graf ☺️

bambulka711
16. máj 2024

@kristinkaris ja možno vyskúšam po práci, ale príde mi to zbytočné, keď zajtra ráno idem na meranie a včera mal 15 mm.

kristinkaris
16. máj 2024

@bambulka711 aspoň budeš vedieť či už zvýšuje LH

bambulka711
16. máj 2024

@kristinkaris uvidím, ešte je skoro. Ak bude mať ráno 18 mm, tak pichnem gonasi a hotovo, ak nie, tak potom ma zmysel testovať cez víkend, aby sme to neprešvihli. My sa môžeme kvôli imunológii snažiť naozaj len vtedy, keď je treba.

katariiinkaa
16. máj 2024

Žienky pridavam sa k vam s čakaním na ovu. Snáď sa čoskoro dočkáme 🙏 u mna ovu testy take že druhu čiarku takmer nevidno, pričom v utorok poobede bola takmer rovnako silná ako kontrolná.

andyka105
16. máj 2024

@kristinkaris graf zatial takto… dufam zajtra uz stupne teplota aby som mohla zacat odratavat 😂😊

kristinkaris
16. máj 2024

@bambulka711 aha jasne …
@katariiinkaa tak to sme dve 🙂
@andyka105 veľmi pekne by podľa teploty by som povedala že ovu prebieha dnes :D

andyka105
16. máj 2024

@kristinkaris ano ano tri mesiace co meriam BT my prebehla 15dc takze dnes. Vecer poistime. 😉

bambulka711
16. máj 2024

@andyka105 tak to ti môžem len závidieť, ja každý mesiac inak a mám z toho už nervy, lebo sa to potom naťahuje 😂

andyka105
16. máj 2024

@bambulka711 ano chapem… ja som to mala tiez pred synom uplny des. Po porode sa mi postupne skracoval cyklus, v novembri potrat a nastastie po tom potrate sa mi to krasne upravilo. Ale pred synom my pomohol gynex aj na upravu cyklu aj na tehotenstvo.

bambulka711
16. máj 2024

@andyka105 ja teraz skrz to imuno a kortikoidy radšej neberiem žiadne bylinky, iba čo mi napíšu. Gynekológ chce od ďalšieho mesiaca Letrozol, ale aj to radšej počkám na imuno výsledky a opýtam sa.

andyka105
16. máj 2024

@bambulka711 to jasne. Lieky su vzdy prednejsie. Uvidis ako ti to vide v dalsom cykle. 🤞

bambulka711
16. máj 2024

@andyka105 ja dúfam, že nám to vyjde už v tomto cykle 🙏🙏🙏

katariiinkaa
16. máj 2024

Žienky tak u mňa sa spustilo ružovkasté špinenie, neviem či sa z toho spustí aj ms, bola by to prvá ms po potrate. Ach toto čakanie na to čo bude je hrozné..Dufam že sa cyklus zvládne ustáliť čím skôr. Budem to určite aj naďalej sledovať pomocou bt a ovu testov, nech viem ako na tom cyklus je a čo sa práve deje.

andyka105
17. máj 2024

@katariiinkaa mozno su to len rozhadzane hormony. Aj ja som po potrate mala spinenie celych 5 dni pred MS a ostalo mi to doteraz. Akurat aj po potrate plati ze musis mat najskor ovulaciu az potom pride MS. A nemoze to byt ovulacne spinenie? Alebo ti len praskla nejaka cievka, 🤷‍♀️
Tak jak som ja dnes cakala narast tak ten sa nekonal 🤷‍♀️ tak dufam zajtra uz Bt stupne. Neviem ako to presne je ak bola ovu vnoci ci by mi uz stupla ale asi este nie. No co uz v kazdom pripade skusime este vecer 😉😊

bambulka711
17. máj 2024

@katariiinkaa tak hádam sa rýchlo spustí MS, aby ste sa mohli začať snažiť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre