Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

katariiinkaa
17. máj 2024

@andyka105 @bambulka711 ono to bolo take že len po utreti, dnes už nič. Tiež mi napadlo to ovulacne špinenie, raz som to mala, tuším že presne v cykle kedy som otehotnela. Ale tak ťažko povedať. Na gyn mi povedala pri sone že vidí že vajíčko rastie, čiže predpokladám že ovu by mala normálne nastať. Graf zatiaľ takto. FF síce už vyznačil aj ovu, ale nie som si tým moc istá kvôli tým teplotám, tak to beriem cele s nadhľadom.

@bambulka711 ty máš mat dnes tu kontrolu u gyn tuším nie? Držím palce nech foliky pekne podrastli ❤️

andyka105
17. máj 2024

@katariiinkaa ja som tiez pri jednom tehotenstve mala ovulacne spinenie. Uvidis ovu testy este netmavnu?

kristinkaris
17. máj 2024

Hm celkom sa držia v jednej línii tie teploty O.o to sa mi ešte nestalo

katariiinkaa
17. máj 2024

@andyka105 v pondelok som netestovala lebo som nemala testy, v utorok poobede bol takýto, od stredy začal slabnuť. Ešte mi napadlo či tým že ovu má nastať do 48 hodin od pozitivneho testu, tak či sa nemohlo stať že ovu prebehla až v stredu/včera, tým pádom dnes ten vzostup by dával zmysel. Ale to sú všetko len dohady.. Realne uvidím až podľa teplôt že čo sa vlastne deje.

andyka105
17. máj 2024

@katariiinkaa no mozno si len nezachytila vrchol tym padom by to mohlo sediet. Aj s tym spinenim. Uvidis najblizsie dni ako bude stupat teplota 🤞 drzim palce

katariiinkaa
17. máj 2024

@kristinkaris hmm a ovu testy za posledné dni si nerobila? ten vzostup z 19 na 20dc je celkom zaujímavý.

kristinkaris
17. máj 2024

@katariiinkaa robila ale stále negatívne

bambulka711
17. máj 2024

@katariiinkaa no dnes nameral 17.5 mm a ja trošku v smútku, lebo ešte na gonasi je to skoro a chlap v sobotu na obed odchádza a vracia sa v nedeľu. Tak od radosti nevieme, ako to spraviť, či zajtra poistiť, v nedeľu ráno gonasi a v nedeľu večer znova, alebo to nechať na nedeľu a pondelok a veriť, že zajtra večer nevyskočí pozitívny test 🙈🙈🙈

dracik07
17. máj 2024

Ahojte žienky, ďakujem za každé povzbudivé slová ktoré som od vás dostala, za každú radu a želám každej jednej z vás nech si čo najskôr nájdete vytúžené // čiarky 🙏❤️🍀✊❤️🙏
Dnes posledné testovanie a budúci týždeň chcem volať gyn

kristinkaris
17. máj 2024

@dracik07 držkajte sa ❤️ a sem tam sa nám tu ozvi ako sa máte s drobcom ☺️

dracik07
17. máj 2024

@kristinkaris ďakujem. Ja vás tu budem špehovať ako sa vám darí a čakať na vaše vytúžené pozitívne testy ❤️🙏✊🍀❤️

andyka105
17. máj 2024

@dracik07 krasa…. Vidis a ty si chcela ist naspat do roboty a vzdat sa snazenia. Drzime palce aby ste to potiahli do stastneho konca a neboj my sa ku tebe coskoro pridame 😉

dracik07
17. máj 2024

@andyka105 no bohužiaľ do roboty ísť musím😔. Keďže ešte čerpám starú dovolenku tak nastupujem až v polke júna 🙄. Dúfam že budem mať nárok na tehotenské a matersku, keď nemám odrobene tých 270 dní pred čerpaním tehotenského a materskeho

andyka105
17. máj 2024

@dracik07 nooo myslim ze by si mala mat narok lebo si v podstate este otehotnela pred tym jak si nastupila do roboty. Ci uz si otehotnela pocas dovolenky? Lebo stale je to v ochrannej lehote. Kamoska tak mala ze zmluva jej skoncila a ona mala datum poslednej MS 3 dni pred ukoncenou zmluvou a dostavala vsetko aj matersku aj tehotenske.

dracik07
17. máj 2024

@andyka105 poslednú ms som mala 9.4., ovu som mala 20.4. (asi) a koniec RP 10.5.

andyka105
17. máj 2024

@dracik07 no mala by si spadat este do ochrannej lehoty, ktora je tusim aj po rodicaku. Hlavne to oficialne oznamit v praci aby ta zas nemohli vyhodit. Popripade si skus zavolat na socialku ci ti nieco neporadia, keby si si teraz zacala nieco platit ci ti to nedopomoze. 🤷‍♀️

janica_
17. máj 2024

@dracik07 nastupujes do novej prace alebo sa vracias do starej? Ja som sa vratila do starej ale najprv som robila kym bolo brusko mensie a teraz cerpam staru dovolenku. Ked pises ze cerpas staru dovolenku tak predpokladam ze do starej sa vracias a to by nemal byt problem.

dracik07
17. máj 2024

@janica_ áno vraciam sa do starej prace

janica_
17. máj 2024

@dracik07 tak potom budes mat narok na vsetko, do tych 270 dni sa pocita aj ze si bola na materskej a rodicaku. Mne rodicak skoncil 2.3 a MD zacina 8.6, tehotenske mi uz chodi. Bude to dobre ;)

katariiinkaa
17. máj 2024

@kristinkaris @andyka105 terajsi ovu test 🤦‍♀️ si zo mna robia tie testy srandu asi 😂

andyka105
17. máj 2024

@katariiinkaa mne sa zda byt tmavsi… mozno este den dva a bude ovu.

andyka105
18. máj 2024

Tak dobre ranko baby. Ja som cakala ze my konecne stupne teplota a nic…. Nejaka som zmätena 🤦‍♀️😞

kristinkaris
18. máj 2024

@andyka105 tiež neviem na čo som :/

katariiinkaa
18. máj 2024

@andyka105 @kristinkaris pridavam sa k vam do partie 😂 hrozne to je tento mesiac

andyka105
18. máj 2024

@katariiinkaa a pritom u teba to vyzeralo celkom fajn a teraz zas pokles 🤦‍♀️

katariiinkaa
18. máj 2024

@andyka105 veď u teba tiež, krásne ti to začínalo stúpať a zrazu nič 😕 cely tento mesiac je nejaký divný… snáď sa čoskoro dočkáme no

bambulka711
18. máj 2024

@katariiinkaa u teba by som povedala, že možno aj dnes bude ovulácia, keď taký pokles máš.
@kristinkaris aké mávaš bežne teploty poovulacne?
@andyka105 u teba by som tiež povedala, že ovu bola v noci alebo bude dnes a teplota vyskočí zajtra 🙂 alebo už bola, aj keď test máš zaznačený. Keď vyhodis ten test, tak nevyznaci?

kristinkaris
18. máj 2024

@bambulka711 po ovu vždy nad 36,5

bambulka711
18. máj 2024

@kristinkaris tak to asi ešte nebola teda.

bambulka711
18. máj 2024

Ja dnes takýto ovulačný test. Včera mal folík 17.5 mm, takže dnes sme radšej poistili pred odchodom, zajtra ráno pichnem gonasi a večer to potom spečatíme ešte raz. Snáď v pondelok lekár už len potvdí prebehnutú ovu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre