Hnedé špinenie - uhniezďovanie alebo menštruácia?

vrculla
5. jan 2021

Ahojte, 22.12 som mala pozitívny ovulačný test, takže predpokladám, že 5-7.1 by som mala dostať ms. Včera navečer mi začalo také ružové špinenie a dnes je hnedé, veľmi málo iba po utretí. Myslíte, že sa mi rozbieha ms alebo to môže byť aj uhniezdovanie? Asi 2 dni ma boli hlava a cítim sa choro... Hormonálny profil som mala ukážkový, tak neviem prečo mám to špinenie... 🤨

zuzuliennka1
5. jan 2021

no ak si pocas ovu mala sex, moze to byt aj uhniezdovanie... ak si ho nemala - tak zaciatok ms... (inak semtam moze dokonca aj ovulaciu sprevadzat slabsie krvacanie)

nevludna
5. jan 2021

@vrculla podla mna sa skor rozbieha ms

vrculla
autor
5. jan 2021

@zuzuliennka1 sex bol pravidelný, snažíme sa už 8 mesiacov a stále nič, partnerovi zistili zlý spermiogram ale už vyše 2 mes. berie vitamíny. Tak každý mesiac netrpezlivo čakám 🙄 a stále nič..

petamich
5. jan 2021

@vrculla moze byt aj aj - tak drzim paste aby to bolo druhe "aj" a pekne sa tam uhniezdilo 🤞🏻

milka1988
5. jan 2021

@vrculla kym vitaminy zacnu mat ucinok trva to tri mesiace pretoze u muza sa spermie vytvaraju kazde tri mesiace. Aj sa robi kontrolný spermiogram po 3 mesiacoch. Este teraz u neho nebudu vidieť výsledky ale aj napriek zlemu spermiogramu ostalo kopec žien tehotných. Držím palce aby to bolo uhniezdenie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre