Ideme na to znova

jessi03
25. okt 2011

Aojte snazilky nam sa znova nepodarilo :(Tak ideme na 5 mesiac!! uz aj niekedy zacinam stracat nadej ale budeme dalej bojavat a skusat az kym sa nam to nepodari 😉 mozno sa nam to uz tento rok nepodari ale mno dufam ze nabuduci uz hej.je to tazke uz som si myslela ze sa snad podarilo lebo mi neprisiel menzes na den ako mi chodi ale na dalsi mno aj tak prisiel predsa a znovu som si poplakala aka azda kazda z vas ktora sa o to pokusa nie??dievcata nech sa nam to cim skor vsetkym podari drzim palce vsetkym len nestracajte nadej aj ked by ste to uz naozaj niekedy hodili za hlavu ale treba dalej dufat nic in nam neostava 🙂)vela stastia 😉 😉 😉

leeenka26
30. okt 2011

@jessi03 hej som znova tehotna, moc sa tesime 🙂)

jessi03
autor
30. okt 2011

Gratulujem ti teda a pouzila si ovulacne testy??? verim ze sa tesis uz aj nam by sa mohlo postastit ☹

zaira1407
19. okt 2013

ahoj ..... my ideme teraz do 4.mesiaca tak hadam to budu uz // palicky

jessi03
autor
21. nov 2013

Aojte baby.🙂).Dlho som tu nebola ale ja uz som Maminkou 13.mesiacov:))všetkým snazilkam chcem. Zazelat aby sa im splnil sen o dietatku🙂

ludka1009
29. nov 2013

Ahojte. ako tu čítam nie som sama, ktorá ma problém s otehotnenim... normalne sa niekedy zamyšlam či v dnešnej dobe ešte má aspoň jedna žena ideálne tehotenstvo bez problémov. my sa s manželom snažíme už dva roky od kedy som mala Missed abord ale nakoľko mi zistili vysoký prolaktín a zníženu činnosť štítnej žlazy tak sa nam ani podarit nemohlo ale konečne vysledky su tak ako maju byt nasadene lieky tak som uz aj pozitívne naladená ze už je šanca aby sa konečne na teste zobrazili // dufam ze sa podari teraz ten cyklus a vysledok sa dozviem tesne pred vianocami tak ako pred dvoma rokmi 23.12.2011 najkrajší darček pod stromček pre celu rodinku 🙂

jessi03
autor
13. dec 2013

Nie ziadne testy vies ked to ma prist pride nebooj🙂@jessi03

zuzicek88
13. dec 2013

@ludka1009 Ahoj mozem sa pridat,mozno nam bude lahsie,ked nas tu bude viacej ,my sa snazime o mimino uz skoro siedmi mesiac,tiez velmi tuzime po miminku veeelmi,bol by to nadherny vianocny darcek,lebo zenske dni cakam 23 decembra to by bolo stastia,keby to vyslo,kedze uz mame obaja uz svoj vek...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre