Inofolic - pomohol vám otehotnieť?

renusko09
13. jan 2019

Ahojte žienky 😀 chcela by som sa opýtať či niektorej z vás pomohol inofolic otehotnieť ak áno po kolkoch mesiacoch sa vám to podarilo.. Ďakujem za odpovede 😀😀

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renusko09
autor
13. jan 2019

simonkaba kamarátka užívala inofolic 5mesiacou a neotehotniela!!!! z priateľom mala nepravidelný sex tak možno preto nie??? A kúpila som si inofolic a užívam ho sotva 4dni tak neviem no a ešte som sa chcela opýtať keď si brala inofolic zmenil sa ti nejak MS cyklus??

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renusko09
autor
13. jan 2019

Ja mam cyslus 26dnovi no uvidím som zvedavá

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renusko09
autor
13. jan 2019

Ďakujem si zlata dám ti potom vedieť

lenicka298
13. jan 2019

Ahoj, ja som brala Inofolic 4 mesiace, a potom som prešla na Nosifol a to som nedobrala ani balenie a podarilo sa 😊 Tak neviem ktore pomohlo ☺

evalin88
13. jan 2019

Mne dr. Kazala dvojitu davku. Brala som mesiac a otehotnela aj ked neviem ci to bolo tym... mozno sme len " konecne trafili plodne dni"

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saffoval
13. jan 2019

@simonkaba a môžem sa ťa opýtať, ktorý den cca máš ovuláciu? Ja mám tiež dlhý cyklus a nejak stále neviem zistiť, kedy mám ovuláciu....tiež beriem inofolic a snažíme sa....my už ale jedno babatko máme a nedarí sa nám druhé

saffoval
13. jan 2019

@simonkaba asi skôr 2 sačky denne - ráno, večer 🙂

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saffoval
13. jan 2019

@simonkaba ja som si práveže tiež myslela, že mám ovu neskôr, ale zistila som, že skôr, tak snád nam to pomože 🙂 a na balíku píše iba 1 vrecko denne - tak neviem.,... ale ja na odporúčanie lekára beriem ráno aj večer 🙂 snad sa to podarí 🙂

simonkaba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivankomonika
13. jan 2019

2 a pol roka som ho užívala kým som otehotnela

saffoval
13. jan 2019

@simonkaba no teda...žeby som zle kukla? alebo si poplietla s niečím iným? No je to jedno, hlavne nech zaberie 🙂

nelinka2009
14. jan 2019

@renusko09 skus kvapky gynex... ja som otehotnela hned prvy cyklus - zdravy, krasny chlapcek... tie kvapky (nacate) som darovala kocke tu na mk otehotnela hnerd prvy cyklus - krasny, zdravy chlapec a ta to iste balenie kvapiek darovala kolegyni otehotnela hned prvy cyklus - krasny zdravy chlapina a potom uz neviem co sa s tou flastickou stalo ;) drzim palce, ale neviem ci to robi aj dievcata 😆😅😂

lenka9617
17. jan 2019

@nelinka2009 chlapca by som chcela aj ja 😄 možno vyskúšam tie kvapky lebo sa s manželom snažíme a zatiaľ nič 🙂

katika1977
18. jan 2019

Ja som využívala 3 balenia, skôr mi zastavil cyklus. Potom som pila alchemilku, čaj vittex jahňaci a vypustila som to z hlavy, sexovali sme kedy sme chceli my a užívali si to. A do 5 mesiacov som otehotnela.

renusko09
autor
18. jan 2019

Dievčatá užívam ten inofolic ale nehorázne ma pichaju vaječníky je to bodava bolesť a neviem či to je tým inofolicom som z toho hotová.... Boleli aj váš niektorú vaječníky ako začali užívať inofolic???

saffoval
19. jan 2019

@renusko09 aj ja som pociťovala bolesti, mam pocit, že stále pociťujem jemné bolesti a niekedy sú väčšie.....dokonca ja som z neho aj veľmi nafuknutá.... v minulosti som inofolic už užívala,,ale kedže som sa po nom necítila najlepšie, prestala som a brala som femibion. nepomohlo a môj gynekolog povedal, že inofolic je lepší a mám radšej užívať ten....tak som opať prešla na inofolic...tak uvidiíme....ale po inofolicu mám lepší hlien...tak neviem

renusko09
autor
19. jan 2019

No mňa tak bolelo pod bruškom že som si sadnúť nemohla a ani len postaviť sa.. Ja ho užívam krátko a neviem co s toho bude

hanickaondrik
19. jan 2019

Mne inofolik pomohol vtom že môj cyklus bol jedna katastrofa. Brala som ho asi tri mesiace. Potom som to vzdala. Brala som včeliu materskú kašičku a kvapky od liečiteľky. Po par mesiacoch som mala normálny cyklus a otehotnela som.

renusko09
autor
19. jan 2019

No ja inofolic užívam aby sa mi podarilo otehotnieť 😀

29simona29
25. jan 2019

@renusko09 ja som ho brala, či mi pomohol práve ten, ťažko povedat, ale mala som cel život nepravidelnú ms a otehotnela som bez problémov hneď na 2. cyklus, tak asi na tom niečo bude🤷‍♀️

renusko09
autor
25. jan 2019

No ja ho tiež užívať mala som včera dostať MS a zatiaľ som nedostala a to ja mávam ms ako hodinky ale tehu asi niesom namam žiadne príznaky tak to bude asi tým inofolicom

barabi992
28. jan 2019

Idem užívať aj ja hned po skončeni MS snad to zaberie

bale1rinka
29. jan 2019

ahojte, nechce daktorá za 9eúr už aj s poštovným kúpiť vitex jahňaci???aj ten pomáha k otehotneniu..mne už nepomôže ☹

jaannah
10. feb 2019

@nelinka2009 ako si užívala gynex? Od 1dc?

nelinka2009
10. feb 2019

@jaannah hneď ako s ho kúpila 9 kvapiek ráno a 9 vecer

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre