Pomohol vám Inofolic otehotnieť?

6. apr 2021

Pomohol vám inofolic otehotnieť? Po akom čase užívania ?

ab727
6. apr 2021

Nám áno, po druhom cykle😉

abcmajacba
6. apr 2021

Aj mne. 1x po mesiaci a 2x po necelých 2 z teraz tiež po 2 😉

autor
6. apr 2021

ja teraz beriem inofolic combi prémium jedno balenie som už vybrala a z druhého polku . Len ma zaujímalo či to reálne pomáha baby , mne to odporučila gynekologička a že sa má brať minimálne 3 mesiace tak som kúpila , ale akurát mi predĺžil cyklus zatiaľ 🙄 tak dúfam že aj mne pomoze 😩

gladys_07
6. apr 2021

mne nepomohol, ani svagrinej a dvom kamoskam

bbebe
6. apr 2021

ano pomohol, teraz neviem ci uz na prvy alebo az na druhy cyklus 🙂

nika23t
6. apr 2021

Aj ja som začala tretie balenie teraz, zatiaľ nie som tehotná, tak uvidíme. Ale cyklus aj mne trochu zmenil, vraj upraví ovulaciu. Držím palce, nech sa rýchlo zadari 🍀

magaret7
6. apr 2021

Mne pomohol. Hned v prvy mesiac som myslela ze len mi asi predĺžil cyklus a to veru nie, čakáme baby 😊

dollyzv
7. apr 2021

Nie

hederamonstera
7. apr 2021

bolo by fajn aj napisat u tych, ktorym pomohol, ze kolko sa snazili predtym ;)
My uz skoro tri roky a nepomohol.

sense
7. apr 2021

Mne nepomohol... Ani cyklus neovplyvnil

magaret7
7. apr 2021

@hederamonstera no my sme sa snažili 3 mesiace, nič, a 4 mesiac snazenia ze skúsim Inofolic a vyšlo to,, kto vie ci teda pomohol prave on alebo by to islo aj bez neho. To uz nikto nevie.

autor
7. apr 2021

@magaret7 3 mesiace je dosť málo , takze to nemusel mať za príčinu inofolic že si zostala tehotná 🙂 aj rok je ešte v norme, my sa snažíme skoro 2

daom
7. apr 2021

Ja som ho takisto uzivala, ale musim povedat, ze nepravidelne, sem tam som zabudla, takze neviem ci to bolo vdaka nemu, momentalne som v 6tt. ( v novembri som mala MA)

beabelisova
11. apr 2021

Tak to vy sa snazite uz celkom dlho, my sme sa tiez a nedarilo sa, ale toto som neuzivala, mne pomohol Femibion, ten som uzivala niekolko mesiacov a potom sa postastilo a uzivam ho este aj teraz, lebo este kojim 🙂
Lebo testy vsetko v poriadku, problem nikde aspon podla vysetreni a vitaminy to vyriesili 🙂

nika4466
17. jún 2021

Mam na predaj Inofolic Premium 42ks za 20€ ak mate zaujem tak ma kontaktujte.

bibuska2
23. jún 2021

@nika4466 dobrý môžete mi poslať foto z tých tabliet

nika4466
23. jún 2021
maalina
29. sep 2021

Ahojte dievcata, mne ostalo 13 kusov z balenia. ktore su do 12/22, predam ak by ste mala niektora zaujem 13 kusov po 10 eur. Bratislava.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre