Inofolic - preventívne užívanie

gabym
2. jún 2022

Ahojte, prosím, chcem sa opýtať báb, ktoré majú skúsenosti Inofolic, neviete mi poradiť či sa môžu brať aj preventívne? Čiže keď nemám žiadne problémy(neviem o nich), pravidelná menštruácia a tiež ovulácia. Len teraz po cykle sa chceme začať snažiť o bábätko a chcela by som ti nejak podporiť. Ďakujem za odpovede 🙂

kikuska555
2. jún 2022

@gabym ak sa nesnazite o dietatko viac ako 12 mesiacov, skor odporucam ladyvitu. Ma excelentne zlozenie vyvinute specialne pre slovenske zeny 🙂

gabym
autor
2. jún 2022

@kikuska555 a máš s tým skúsenosti? Nerozhádže to cyklus alebo niečo podobné? Pretože tam mám všetko super na deň presne, len by som to chcela podporiť nejakými vita, aby som mala všetky potrebné živiny, ak ma chápeš 🙂

kristina350
2. jún 2022

@gabym inofolic mi totálne rozhádzal cyklus. A čo som čítala dosť žien to malo tiež tak. Pokiaľ máš pravidelný cyklus nepokaz si ho týmto šmejdom. Možno skus fembion alebo aj ladyvita je dobra

kikuska555
2. jún 2022

@gabym inofolic je pre zeny ktore maju nejaky problem. Ladyvitq ci feminion je ako prevencia vzniku ochorenia deticiek v prvych tyzdnoch, dostatok listovej, myo inozitolu atd, nemalo by to rozhadzat cyklus. Ladyvita ma oci kvalitnejsie a lepsie zlozenie ako feminion

gabym
autor
2. jún 2022

Ďakujem baby za info 🙂 takže vravíte že ladyvita je vhodná aj ako doplnok pred otehotnením, aj pre ženy ktoré nemajú žiadny problém? 🙂

noami12
2. jún 2022

@gabym ja mam skusenosti s inofolicom, 2 roky sme sa snažili a nič, potom gyn mi odporučil inofolic a povedal ze vsadim sa že do 3 mesiacov prídete tehotná a ja som prišla po mesiaci 😀

kika109
2. jún 2022

Inofolic mi pomohol otehotniet mesiac po uzivani, este som nestihla dobrat jedno balenie a uz som zistila, ze som tehotna. Bohuzial skoncilo to MA, ale s tym inofolic uz nic nema.

gabym
autor
2. jún 2022

@kika109 :( a predtým si mala problém otehotnieť, alebo prečo si to začala brať?

kika109
2. jún 2022

@gabym ano mala.. mam pcos

dannyelle
7. jún 2022

@gabym inozitol ktory je hlavnou zlozkou inofolicu je vitamin B8, ktory podporuje dozrievanie vajicok. Kedze je to vitamin, nemal by v obmedzenom mnozstve ublizit. Kazdopadne, ak mas vajecniky v poriadku, pravidelne ovulujes a mas menstruaciu, nesla by som do neho, lebo ma silu ti to skratit ovarialnu fazu (pripadne rozhadzat dozrievanie, sposobit viac vajicok sucasne, atd.) a zmenit cely cyklus. Rovnako na tom su rozne dalsie bylinky typu alchemilka, t.j. kym si nieco nasadis, nastuduj si viac na odbornych medicinskych strankach.

bessdonna
8. jún 2022

@gabym to bude spravne brat aj mesiac dva pred otehotnenim.a kludne k tomu femibion

gabym
autor
9. jún 2022

Ja som si baby nasadila femibion na začiatok 🙂 ak budeme mať problém skúsim inofolic, ale zatiaľ teda radšej nie 🙂

elisabethka
6. okt 2022

Nsm tiez pomohol inofolic a folandrol. Zacali sme ich brat po roku snazenia. A hned druhy cyklus som ostala tehotna 🙂

11silvia11
15. okt 2022

Ja som mala cyklus v poriadku,Inofolic som začala brat koli otehotneniu,dlhšie sa nám nedarilo ,hneď v 1 cyklus som otehotnela.Za mna je to zázrak 😊

bessdonna
15. okt 2022

@elisabethka
@11silvia11 tesim sa s vami dievcata

11silvia11
16. okt 2022

@bessdonna zlata 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre