Je toto už pozitívny ovulačný test?

24. okt 2023

Ahojte, prosím, je toto už pozitívny ovulacny test alebo mu ešte chyba? Je to zatiaľ najsilnejšia čiarka čo som na teste mala.

marhulka13
24. okt 2023

Ešte mu chyba

zuza265
24. okt 2023

… ono s testami je tazko. Mozes ho mat do hodiny pozitivny a ked otestujes zajtra uz bude neg. Sucasne nie kazdej zene zosilnie ovulacny test do pozitivneho a bude mat minimalne 2 rovnake ciarky. Cize je mozne, ze tento test uz naozaj znaci, ze je tu ovulacia do 2 dni. Alebo niekomu to kolise tak, ze ma tieto ciarky az taketo a zas zoslabnu a zosilneju zas neskor.
U mna by bol takyto test pozitivny a ovulaciu by som mala max do 12 hodin🤗 si blizko podla mna. Skus este dnes otestovat

autor
24. okt 2023

@zuza265 ďakujem krásne. Okolo koľkej myslíš že by som si dnes ešte mala spraviť? Tento som si robila niečo pred 12tou. Tiež mi príde tá čiarka už riadne silná, ešte som takúto nemala.

drahomirrra
24. okt 2023

Vsak neries, skoc na muza, ak sa ovulacia blizi, spermie si pockaju 🙂)))

autor
24. okt 2023

@drahomirrra snáď toľko vydržia 🙏

krpcurik
24. okt 2023

Ja mam z takehoto ovulacneho testu 5rocneho krpca 😁

autor
24. okt 2023

ďakujem baby, posledný cyklus bol anovulačný, tak som veľmi rada že to tentokrát vyzerá nádejne s ovulkou 😍

stellarstar
24. okt 2023

Skoč na chlapa, spermie prežijú par dní

bambulka711
24. okt 2023

Ja toto už považujem za pozitívny test. Nikdy som nemala tmavší a nie každá žena má taký vysoký LC hormón. Dnes už by som sa snažila 😊

autor
24. okt 2023

@bambulka711 ďakujem, teším sa! 🙂 Snažili sme sa už včera, skúsime ešte určite aj najbližšie dni..

andrea448
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambulka711
25. okt 2023

@andrea448 bazálnu teplotu nemeriaš? Takto dlho pozitívny test je nezvyčajný 🤔 ťažko povedať, kedy prebehla ovulácia a či už prebehla, ale šanca tam je veľká 🙂

andrea448
25. okt 2023

@bambulka711 merala som ale nejak som podľa toho nevedela zatiaľ..

bambulka711
25. okt 2023

@andrea448 treba dať graf sem, posúdime 🤗

hennyinnsbruck
25. okt 2023

Dnes a pozajtra sexik 👌🏻👌🏻

autor
26. okt 2023

Tak ja neviem baby, dnes 29DC (cyklus mam 40 dnovy), BT zatiaľ stále dole, test vyzerá stále rovnako ako ten na prvej fotke ktoru som tu dala. Dnes som ešte nerobila, tak som zvedavá či konečne stmavol, keďže už je najvyšší čas..

bambulka711
26. okt 2023

Môže byť aj anovulacny cyklus, alebo skrátka test nezachytil. Ja som tiež jeden mesiac mala stále negatívny test a teplota aj lekár ovuláciu potvrdili. Treba zavesiť graf, z textu ty nikto nič nepovie.

autor
26. okt 2023

@bambulka711 ani teplota nenasvedčuje tomu aby zatiaľ ovu prebehla, stále sa drží na mojich predovulačných teplotách - nebol tam žiaden nárast takže určite ešte neprebehla. Dúfam že nepojde o anovulačny, uvidíme v najbližších dňoch..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre