Je tu nejaká mladá snažilka?

weru3ka
6. feb 2013

ahojte chcem sa psytat ci som tu jedina mlada 20 rocna snazilka?🙂) dakujem dufam ze sa nejaka najde

2_ika_2
24. feb 2013

@weru3ka moja budem drzat palceky a neboj pride ten nas cas kedy si zoberieme na ruky to malicke 🙂

lucka1789
25. feb 2013

@weru3ka nie nerobim nic to by bolo uz namna vela aj tak vo fgebuary som si povedala dost moja mila spamataj sa nasla som si novu robotu a zacala som chodit na zumbu a milovat sme sa nemilovali na povel ked su plodne dni aale ked sa nam chcelo lebo toho uz mam plne zuby ze robime to aj cez ovulku a nic niekot sa pomiluje cez ovulku a je tehotny 😒

simkarobkova
26. feb 2013

@lucka1789 A mna tiež dostavalo do úzkych keď som videla v obch. centre 6 tehotných denne... wrrr :( vždy som tak potichúčku závidela..ale už sa snažím znášať to lepšie lebo keby nie tak už len tabletky na tie depky 🙂 musíme myslieť pozitívne The Secret... viešľ mne sa dlho nedarilo otehotnieť ale verím na tajomstvo príťažlivosti, že keď si človek niečo veľmi želá a intenzívne nato myslí, splní sa to..tak som si vycapila doma do skrine obrázok tehotného bruška lebo v skrini som často...a ver či never, v ten mesiac som otehotnela! To, že som potom potratila, bola už len moja chyba ale normálne mi to vyšlo...a tohto tajomstzva sa držím už dlhú dobu a všetko mi úspešne vychádza! Ver v to, že "si tehotná" nie, že budem tehotná, ale "som tehotná" lebo všetky tvoje myšlienky musia byť vysielané do vesmíru v tomto znení, prítomnom čase 🙂Možno si pomyslíš, že som blázon, ale funguje to. Existujú o tejto teorii rôzne knihy, dokonca aj dokumentárny film...a naozaj to funguje 🙂 Akurát, že musíš v to skutočne veriť 😀 Nemáš ma za blázna? 🙂

lucka1789
26. feb 2013

@simkarobkova nie neboj nemam ta za blazna 🙂 🙂 a preco si myslis ze bola tvoja chyba ked ste prisli o male ☹ ako aj ja som sa dost obvinovala ale doktor mi povedal zenech prestanem lebo mi sibne ze co sa ma stat tak sa stane 😒 a teraz mrcha meska tyzden aj 3dni a od vcera tri testi dusiky a stvrty biely ako sniezik od vceraneskutocna bolest v pobrusku az mi to striela do stehien doktorovy mozem ist az v pondelok len dufam ze to nieje nieaky velky zapal alebo cysta lebo konecna ☹ ☹ ☹

simkarobkova
26. feb 2013

Vieš čo moja chyba lebo na silvestra sme boli na rodinnej chate a bolo nas tam moc, neostalo miesto spať na posteli, nechali sme tam radšej starších členov rodiny a ja s Robinom sme spali na zemi na nafukovačke, síce pri kachliach ale tie do ráana vyhasli a simonka nachladla, takže som nadruhý deň horúčkovala a prenieslo sa to na plod..ten to kôli skorému štádiu neuniesol a odišiel.. :(

simkarobkova
26. feb 2013

lucka1789 niesi na fb?tu som pomenej :/

lucka1789
1. mar 2013

@simkarobkova hm to mi je luto mne proste doktor povedal ze hcg krsne stupalo vsetko bolo ok a 8tt to stoplo a blod mi odumrel proste odumrelo ☹ ☹ ☹

weru3ka
autor
2. mar 2013

@lucka1789 mno takto ano ja nechapem preco tam do toho vajicko predsa neprejde ked tam je:D no skoda ze nie vzdy to tak platiii...mna to vzdy laka ked viem ze su tie datumy okolo aby sme sa milovali sak skusam aj ked nie vzdy sa zadari ale nie ze stale sa len o tom nerozpravame..to zas nie len ked vidime v tleke alebo v rodine babo tak povieme ze uz aby sme aj my mali🙂

lucka1789
4. mar 2013

@weru3ka presne tak aj mi mse skusaly plodne dni vseliakej kombinacii pred cez po a nic 😠 ale ak by som si aj teplotu merat a ovul testy robit tak to by ma asi na psychiatriu to dosnieslo ☹ ☹ ved uvidime ako povedal slepi 🙂 🙂

estrella5
4. mar 2013

nie som žiaľ zatiaľ snažilka... ale fandím všetkým mladým snažilkám/maminkám ... 🙂 podľa mňa je krásne mať bábenko v mladom veku.... tak vám tu všetkým držím silno palce, aby sa na vás čo najskôr usmialo šťastie, a aby ste už mali svoje poklady v bruškách a neskôr v náručiach.... hlavne treba myslieť pozitívne 😵 🙂

klarisa23
6. mar 2013

ahoj, aj ja sa k vam pridavam, mam 23 rokov, my sme sa zacali snazit od minuleho mesiaca, tak dufam, ze coskoro zadari 🙂

sanny228
23. mar 2013

ahojte baby rada sa k vám pridám... 🙂 budem mať v lete 21 🙂 no zatiaľ sme stále len pri snažení ☹ už je to skoro rok čo sa nám nedarí ale hádam sa to už zmení 🙂

dadkaabarino
25. mar 2013

Ahoj @weru3ka ja mam 19 snazime s priatelom o babetko 🙂 kolko sa szatite vy :

weru3ka
autor
25. mar 2013

@dadkaabarino ahjoj aj my sa snazime uz od 19tich ale nedari sa nam je to rok a jeden mesiec zajtra idem doktorke ze ci nie je nejaky problem....som zvedava a vy ako?kolko?🙂

dadkaabarino
26. mar 2013

@weru3ka my sa snazime tak aktivne cca 8mesiacov a stale sa nam nedari ... vzdy som si myslela ze ked sa rozhodnem byt mamou pojde to sup sup 🙂 na clovek mieni a pan boh meni 🙂 snad sa nam to konecne podari... ja som zacala cca pred 5dnami papat kyselinu listovu tak uvidime 🙂

weru3ka
autor
26. mar 2013

@dadkaabarino no tak ja som dnes bola aj u dokotrky ze je to rok aj tri mesiace som navysila o 2 :D a ona len duphaston dala bez hormonalneho profiluj nic mi nesravila neviem ci mam odist k inemu podla mna mam problem niekde bo mavam casto zapaly mocovych cies..som smutna ze sa mi vobec nevenovala..a tak skuste este do toho roka pockat a potom az hoaldat pricinu ale dufam ze sa podari? a odkial si?🙂

dadkaabarino
26. mar 2013

@weru3ka no ja mam taku istu doktorku akoze salam parky ale ja som u nej este nebola s tym ze sa snazime mylsim si ze je to este skoro ... ja som z TT a ty ? ja by som velmi chcela babetko len sa stale nedari 😒 a najhorsie je ze okolo mna je vela bab zsu tehu ... 🙂 a ja stale nic ☹

majka21rk
26. mar 2013

ahojte ja mam za tri mesiace 22 a snazime sa uz vyse rok a pol ..... teraz som to zacala aktivne riesit a cakame kym ostanem menzes a budeme sledovat moju ovulaciu pod sonom......a rovnko aj spermiogram u partnera 🙂

weru3ka
autor
27. mar 2013

@majka21rk ahoj no aj my vyse roka a ty sa nestretavas s tym nazorom od doktorov ze si mlada este mas cas tak ti nic nesprvia lebo mne to tak povedala...mne dala zatila iba duphaston ale tu ovulaciu mi nesleduje..to ti navrhol sam ci ty si mu povedala?:my sme uz na spermorame boli a dopadol super🙂

weru3ka
autor
27. mar 2013

@dadkaabarino no presne aj v rodine aj spoluziacky je to tazke sa usmievat ked tebe srdce ide puknuit ale tak rada si popestujem a tak🙂 aj my chceme uz strasne babatko vzdy som chcela byt mlada maminka🙂

majka21rk
27. mar 2013

@weru3ka ahooj a tak coti poviem,, nestretla som sa este stym myslim s ze byt mlada mamicka nie je nic zle je ot urcite zdravsie ako mat deti po 30tke .....a proste ked ani v mladosti ti to tak jednoducho nejde ostat tehotnaa,,,, treba riesit cim skor..... momentalne som zmenila gynekologa ktoy je uplne super ale predtym som mala takeo starsieho pana ktory to mal tak trochu na haku...... a teraz som stymto spokojna lebo sa t zacalo riesit a bral to v ppohode aj ked som mlada.... ale zase nemam ani 18 aby to bolo divne ....

majka21rk
27. mar 2013

@weru3ka aa vsetko mi navrhol sam ked som mu povedala ze rok a pol sa nam nedari 🙂 takze sa citim super lebo sa to riesi a viem ze sa k vytuzenemu babetku blizim 🙂

pepiska2812
27. mar 2013

Ahojte baby,ja mam 25 a som tu v teme nova...snazime sa uz skoro rok a stale nic...v dobrom zavidim tym babam ,ktore nemaju problem otehotniet hned alebo zakratko...ja musim chodit po vysetreniach a zatial ziadny vysledok :(

miselka007
27. mar 2013

Ahojte aj ja sa pridavam. Mam 24 a znazime sa od januara a zatial nic ale nevzdavame to samozrejme 🙂

weru3ka
autor
28. mar 2013

@pepiska2812 ahoj mozem sa psytat po akych vyseteniach chodiecvas:?🙂nam sa nedarui rok aj mesiac ale ziadne vysetrneia mi nechcela spravit🙂

weru3ka
autor
28. mar 2013

@majka21rk tak to mas pravdu je to zdravisie som myslela ked som mlada tak hned sa stane...a ked si menila doktorku aj si si musela vypyptat kartu? Neviem ci sa musi brat karta asi ju zmenim neviem uvidim...

pepiska2812
28. mar 2013

@weru3ka Najskor ma poslala endokrinologicke,ci nemam problem so stitnou,tam to bolo OK,potom mi hned chcela robit laparoskopiu a tak som isla na vybavene sono a mala som to vraj v poriadku,tak som zmenila doktora a ten mi porobil hormonalny profil,som pod dohladom,nasadil mi hormony aby vyvolal menstruaciu a nasledne sledodoval,ci je ovulacia,raz mi robil aj folikulometriu,ale nic tam nebolo tak stale dokola a teraz mi dal doktor clostylbegyt,ten zacinam brat zajtra a mal by vyvolat ovulaciu...tak uvidime

majka21rk
28. mar 2013

@weru3ka nie nemusela som nic chodit k staremu lekarovi ten novy si iba vypytalmeno aa on si ju necha poslat 🙂 takze som stym nic nemala ziadne vbavovacky co sa mi pacilo ze ma nicim nezatazuje 🙂

dadkaabarino
31. mar 2013

@weru3ka no ved toto ale snad sa to podari aj nam 🙂 len musime cakat 🙂 a co mas nove? 🙂

weru3ka
autor
31. mar 2013

@dadkaabarino ale anoi nic uz po ovulke ale prisaham ze si to vobec nebudem sledovat a dam tomu volny priebeh utorok nastupujem do novej prace tak teraz sa tomu budem venovat....ked to nevyjde do troch mesiacov tak prifem k dokotrke lebo mam ten duphaston..a ty co ako?🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre