Kedy sa začať snažiť po spontánnom potrate?

natali408
5. jan 2019

Ahojte prosím vás poraďte mi,som po spontánnom potrate (28.10. 2018) práve mi skončil 1.menzes .
Chcem vás poprosiť o rady, kedy sa začať snažiť. Co pomohlo vám ? Ja užívam Inofolic Combi a teraz aj Agnucaston.
Ďakujem ❤

miadi
5. jan 2019

Zacat mozes hnet ked sa na to emocionalne citiš.

mima172
5. jan 2019

Ahoj, ja som si tým, žiaľ, prešla tiež. U mňa MA zistený 23.11, kyretáž 27.11, prebehla už aj prvá MS a lekár povedal, že sa môžeme začať snažiť. Strach ne neopísateľný, no detičky ešte nemáme a som po 30 tke, takže zbytočne vyčkávať nemá význam 🙂 Prajem všetko dobré ❤

natali408
autor
5. jan 2019

Ďakujem ❤
Nemate náhodou nejaké typy, na úspešné oplodnenie? Myslím tým nohy hore po styku a pod....

whatever1
5. jan 2019

@natali408 zalezi aj v ktorom si bola tyzdni...ak si bola na uplnom zaciatku tak uz by si aj mohla ak sa na to citis

natali408
autor
5. jan 2019

@whatever1 v 14 tt

whatever1
5. jan 2019

@natali408 ja by som este pockala😞 Aspon este dva menstruacne cykly. Ak si mala aj cistenie tak si myslim ze sa odporuca cakat dlhsie. Najlepsie ti povie gynekolog.

miadi
5. jan 2019

Mne zomrel syn v 18tt teho a dr povedala ze mozeme sa hnet Po prvej menstruacii snažit. Citala som o tom študie anglickych štatistikov že ženy ktore otehotneju praveze do 3m Po potrate maju štatisticky bezproblemovejšie teho ako tie čo počkaju a plodia neskor.. nohy hore je blbost klucove je snazit sa tak den dva pred ovulaciu . Alebo jednoducho sa snažit kazdy druhy den

natali408
autor
6. jan 2019

@miadi ďakujem za radu 😊tebe sa podarilo do 3 mes.?

putis
6. jan 2019

Ja som bola na čistení 7.11. V 7tt. A gyn. povedala,ze môžme po druhej menštruácii,tak to už nechavame na náhodu.

miadi
7. jan 2019

@natali408 ja som len teraz mala prvy x ms od porodu v 17tt este je to len dakych 6t odvtedy prva ovulka este len pride teraz. Mne je to jedno kedy sa zadari hlavne nech je babatko ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre