Kedy si mám pichnúť Ovitrelle?

29. jún 2021

Dievčatá prosím poraďte mi, kedy si mám pichnúť ovitrelle🙏? Môj Dr. má 2 týždne dovolenku a ja som zabudla kedy mi kázal si ho pichnúť 🙈. Pri pozitívnom teste môžem, alebo skôr? Bojím sa, že to prešvihnem

martinaju
29. jún 2021

Ovitrelle sa picha na spustenie ovulácie a teda idealne v ten den. Ale najlepšie je ked je ovulácie kontorlovana lekarom

nafka0483
29. jún 2021

Lekar ma robit kontroly ultrazvukom a podla toho ako vidi ze rastie folikul, tak urci, kedy pichnut. Ovitrelle si pichnes a nasledne co? Len mate planovany styk?
Nie si vobec sledovana teraz, len tak mas ty odhadnut kedy si pichnut? Isla by som s k zastupujucemu lekarovi, nech skontroluje a povie kedy.

martinaju
29. jún 2021

tiež si myslím že treba sono, tie testy su orientačné a môžeš pichnuť o deň skor a už to bude na nič.

miirka123
29. jún 2021

Mne vždy lekár určil čas pichnutia podľa veľkosti folykul. Po pichnuti som dokonca posielala SMS sestričke 😄 raz som si pichala dva dni pred iui o 22, raz sa mi zdá že okolo 20:00 a raz deň predtým v lekárskej správe nemáš napísaný čas kedy si pichnúť ?

martinaju
29. jún 2021

Ako baby píšu v car to teda aspoň fungovalo, že nie len deň ale aj presný čas lekár povedal, kedy treba ovitrelle pichnúť

beruska1108
30. jún 2021

Toto prvý krát počujem ze si ma niekto sám od seba alebo podľa testov pichnúť ovitrelle🤔 to by si mala byť sledovaná podľa sona ako rastie folikul a Dr povie kedy je najvhodnejší čas

janetinka27
19. máj 2022

ovitrelle sa picha po kontrole folikulu sonom alebo po kontrole vysky estradiolu v krvi. ovulacne testy nepostacuju. treba ho pichnut v spravnom case

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre