8 dní po pichnutí Ovitrelle

sabina676
16. aug 2023

Ahojte má niekto skúsenosť s ovitrelle som osem dní po pichnúti inekcie už viac ako 3 dní ma bolí brucho pichanie kŕče a na teste mi vyšiel dnes slabí duch môže to byť negatívne pozitívny test po ovitelle ďakujem za odpoveď

gejb
16. aug 2023

@sabina676 duch na teste môže byť z ovitrellu. Skus spravit o pár dní,to už by mal vyprchat z tela..

sabina676
autor
16. aug 2023

@gejb ďakujem za radu takéto niečo mi vyšlo lebo čo som čítala takže niekto to už v tele nemal na 8 deň ale ďakujem skúsim spraviť o týždeň

skrecok321
16. aug 2023

@sabina676 ja som mala z ovitrelle pozitívne testy až 12 dní

sabina676
autor
16. aug 2023

@skrecok321 ďakujem pekne za odpoveď 🙂tak skúsim spraviť o týždeň uvidí sa že čo len som chcela vedieť lebo niekde píšu tak niekde tak

zuza265
17. aug 2023

@sabina676 v podstate ti staci skusit o 2 dni a uvidis ako sa bude “spravat” ciarka. Ci zosilnie, ci zoslabne… 🙂 ale o 4 dni mas uz istotu

tanicka2224
27. apr 2024

Ahojte , mala som 3-8dc clostilbegyt následne pichnuty ovitrelle 13dc poobede. Dnes som 30 DC menštruácia mi mešká 2 dni ale tehotenský test negatívny . Meškal vám menzes po injekcií? Alebo je ešte šanca že som tehotná aj keď test stále negatívny?

sabina676
autor
27. apr 2024

@tanicka2224 nie menstruacia mi nemeškala prišla skôr ako som očakávala keďže nemám pravidelne cykly po inekciach mi chodila menštruacia skôr ale ani jedna inekcia ktorú som vybrala mi nepomohla otehotnieť takže neviem u každej je to inak už 3 roky sa snažíme a stále nič takže v tom vám neviem poradiť sama som skúšala všetko možné a nič nepomohlo len si nerobte falošne nádeje to je najhoršie ja som stále takto dúfala a nič

tanicka2224
27. apr 2024

Falošné nádeje si už ani nerobím myslím že 15dpo by mi to dnes už ten test ukázal takže som zmierená že tento mesiac to nevyšlo , len som takto brala tabletky + injekciu prvý krát tam som chcela vedieť či môže s toho meškať , lebo väčšinou som čítala to ako píšete aj vy že prišla ešte skôr

sabina676
autor
28. apr 2024

@tanicka2224 dva cykly mi to upravilo a potom znova rozhádzané takže mne nepomohli inekcie ani tabletky žiadne doteraz a iniekcna forma sa môže brat len 3 mesiace a tak pauza ja som bola 2 mesiace za sebou a nič bohužiaľ 😏

tanicka2224
28. apr 2024

@sabina676 a pomohlo vám niečo nakoniec ? Môj doktor tiež povedal že Max 2mesiace a potom CAR

sabina676
autor
29. apr 2024

@tanicka2224 ja som mala pred tým lekárku čo len lieky Domňa pchala kvôli diagnóze ktorú mám syndróm polycistickych vaječníkov a mám veľa mužského hormónu momentálne mi nič nepomohlo prešla som k inému lekárovi čo je odborník ten mi poradil inekcie a veľa veci ale zatiaľ tiež nepomohlo mám ísť o 3 mesiace na kontrolu a musím troska schudnúť lebo sa mi hýbe váha raz hore raz dole ak chcete môžete mi zanechať fb rada vám tam napíšem 😊podrobnejšie ak by ste chceli

tanicka2224
30. apr 2024

@sabina676 tak to ja by som skôr zase potrebovala pribrať , FB - Tatiana Starinska , kľudne napíšte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre