Kedy vám odporučili otehotnieť po zamlčanom potrate?

cca123
18. feb 2024

Kedy vám odporučili otehotnieť po zamlcanom potrate, ak ste sa čistili doma pomocou tabletiek?

zaza_123
18. feb 2024

Ja som bola na kyretaz a otehotnela som po dvoch cykloch, inak sa odporúča už po jednom. Veľa šťastia

janica_
18. feb 2024

@zaza_123 odporucaju aj po troch, ale je ine ked to vycistia v nemocnici a ine ked sa telo vycisti samo, samo to nie je take drasticke. Po prvom cykle sa nam babo neudrzalo.

bozenka67
19. feb 2024

@cca123 ak je maternica na kontrole u doktora po samovycisteni alebo kyrete ok, nie su žiadne komplikacie, snazit sa hned. Informacie o cakani su obsolventne. Nikdy sa nedokazalo ze cakanie vedie k lepsej uspesnosti alebo ze necakanie vedie k opakovanym stratam, prave naopak po MA je velka sanca opat otehotniet, pricom opakovane MA ma inu pricinu, nie to, ze zena otehotnela prilis skoro po neuspesnej predchadzajucej gravidite. Ja by som necakala, jedine, ze by na to bol iny relevantny zdravotny dovod, ale nie len fakt, ze som po MA.

mariska1989
19. feb 2024

Po kyrete sa odporu aby prešiel cyklus 3x ak samovoľne tak po prvom cykluse. Ja po kyrete som túžila mať znova hneď . Takže prišla prvá ms tak sme sa po snažili a podarilo ale neudržalo sa a šlo preč v 6+4 ty . Potom to 3 mesiace bolo bio že duch na teste a predĺžilo ms o 4/5 dní . Potom som brala ATB .plus som mala tabletky na udržanie a podarilo sa už udržať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre