Koľko dní pred menzesom zmäkne krčok maternice?

cvikla12
31. jan 2017

Ahojte kočky chcela by som vedieť koľko dní pred menzesom zmäkne krčok maternice. Mám 3 dni pred menzesom a krčok je ľahko hmatatelny tvrdý a uzavretý. Môžem byť tehotná?

pribinak
31. jan 2017

vsak vydrž 3 dni, sprav si potom test a uvidis. toto ma aky zmysel, samu seba takto "vysetrovať" to akurat si zanesies nejaku infekciu

myskahryzka
31. jan 2017

@cvikla12 Ale ved aj pocas menstruacie je krcok tvrdy, nie?

cvikla12
autor
31. jan 2017

@myskahryzka ja som čítala že pred menzesom mekne a supa vyššie a otvára sa aby menzes ľahšie prudil von.

cvikla12
autor
31. jan 2017

@pribinak keď človek dodržiava hygienu tak ako má žiadna infekciu si nezanesie. Pri prvom tehu mi test ukázal až v 10tt no tehu bolo neúspešne a kôli diagnóze je pre mňa neskoro zistiť tehu až 10tt keďže mi musia nasadiť liečbu. Tak skúšam všetky možné spôsoby.

myskahryzka
31. jan 2017

@cvikla12 No neviem. Ja myslim, ze ostava tvrdy, ale otvara sa, aby mala kadial vyjst krv. Pocas tehu je dolu, tvrdy a zatvoreny s hlienovou zatkou.

cvikla12
autor
31. jan 2017

@myskahryzka tak teraz už fakt neviem ale mam ho dolu tvrdý a uzavretý.

myskahryzka
31. jan 2017

@cvikla12 Tak to je len dobre. Kolko si dpo? Uz si testovala, ci este chces pockat? 🙂

cvikla12
autor
31. jan 2017

@myskahryzka 8 alebo 9 DPO. Asi zajtra ráno by som chcela skúsiť testik.

myskahryzka
31. jan 2017

@cvikla12 ja som tiez tak nejak 🙂 7-8 dpo

cvikla12
autor
31. jan 2017

@myskahryzka a kontroluješ aj krčok?

myskahryzka
31. jan 2017

@cvikla12 Nie, to sa ja bojim 😀 Raz som skusala a je mi to neprijemne. Ja radsej budem testovat 😀

cvikla12
autor
31. jan 2017

@myskahryzka Ja idem dnes ku svokre a volala mi že mi kúpila testy tak zajtra asi skúsim ráno. Ale bojím sa nechcem sa sklamať.

myskahryzka
31. jan 2017

@cvikla12 Uplne ta chapem. Mas nejake podozrenie, ze by si mohla byt tehotna..nejake priznaky?

cvikla12
autor
31. jan 2017

Pred dvomi dňami som mala také pichanie pobolievanie v podbrušku, citlivé bradavky a taky biely hlien nesvrby ani nezapacha. Ovulku som zistila podľa ovu testov.

cvikla12
autor
31. jan 2017

@myskahryzka a ty máš nejaké príznaky?

myskahryzka
31. jan 2017

@cvikla12 Presne tak isto aj ja. No ale, musime byt k sebe uprimne, toto mozu byt aj priznaky PMS.

cvikla12
autor
31. jan 2017

@myskahryzka presne tak. Práve preto nechcem testovať moc skoro.

myskahryzka
31. jan 2017

@cvikla12 No ved uvidime. Ja mam dostat v piatok, takze uz moc dlho cakat nebudem.

cvikla12
autor
31. jan 2017

@myskahryzka ja tiež v piatok alebo v sobotu. A v sobotu mám meniny to by bol najúžasnejší darček 🙂

myskahryzka
31. jan 2017

@cvikla12 No tak ak zajtra budes testovat, tak sa prid pochvalit. 😉

cvikla12
autor
31. jan 2017

@myskahryzka jasné 😉

cvikla12
autor
1. feb 2017

@myskahryzka ahoj tak som dnes testla a je tam '' duch" slabá čiarka utekala som za manželom či si to namýšľam a on ze tiež tam vidí slabú čiarku. Ale mi aj povedal až sa predčasne neteším zbytočne aby som nebola sklamaná a má pravdu skúsim v sobotu testnut 😉 daj potom vedieť ako si dopadla ty 😀

kristinakus
1. júl 2020

Ahojte, babule ja mam 10 dni pred ms, no krcok si kontrolujem nikdy do teraz som ho nemala zatvoreny no teraz mám nestrčím do neho ani špičku prsta, no testy sú ešte negatívne jeden mi vyšiel pozitívny aj to slabucka až neviditeľná . Som na vážkach brala som inofolic combi... prsia má bolia sem tam, a dáky divný pocit mám v sebe no nieje opisatelny.. vytok žiadny ani na nohavickach, do teraz som ho mala až do ms. Čo to môže byť?

erikapiloxing
1. sep 2020

@cvikla12 ja som mala 1 deň pred MS krcok dole, tvrdý a uzavretý a prišla ms

lalulola
10. feb 2022

@cvikla12 Prosím ako to nakoniec dopadlo? Bolo to tehotenstvo?

cvikla12
autor
15. feb 2022

@lalulola áno bola som tehotná

rebecca999
19. aug 2022

@cvikla12 ja som z toho taká zmätená už. Niekde čítam že má zmäknúť niekde že nemá. 5 dní mi mešká Ms, testy také duchové iba a krčok mega tvrdý dolu. Poraď miiii😀🤞🏻

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre