Kvapky Gynex - skúsenosti

ardnaxela1989
22. júl 2023

Ahojte bral tu niekto kvapky gynex a pomohli mu otehotnieť? Som 3 mes po potrate v prvých týždňoch snažili sme sa dosť dlho teraz som začala brať kyselinu listovú a kvapky gynex a manžel berie zinok a selén na tie kvapky som citala rôzne recenzie tak by som chcela reálne skúsenosti snimy.

zuzkacik4
22. júl 2023

Mne upravil cyklus a "rozbehol" ovulaciu (mavala som anovulacne cykly) ..takze som potom otehotnela..

palculienka40
22. júl 2023

@ardnaxela1989 super pripravok pomohol dva krat otehotniet.

yamahka
22. júl 2023

@ardnaxela1989 mne pomohli dať dokopy maternicu po potrate, potom som ju mala peknú čistú maternicu a aj si dobre tie kvapky na sliznicu aj ovuláciu aj hormonálnu nerovnováhu. Aj som potom otehonela. Fakt tie odporucam.

ardnaxela1989
autor
22. júl 2023

@palculienka40 po akom čase užívaní?

ardnaxela1989
autor
22. júl 2023

@yamahka ako dlho si ich brala

palculienka40
22. júl 2023

@ardnaxela1989 ani neviem asi tak rok alenu kazdeho to moze byt inak. A pozri si este serrapeptazu a aswhvaghandu. Jedno je protizapalove a spriechodnuje vajecniky a druhe upracuje hormonalny profil.

naatty10
22. júl 2023

Ahoj ja som tiež 3 mesiace po kyrete a tak isto sa snažíme začala som brat tento mesiac gynex kvapky a robím si ovu testy tak som zvedavá ako to dopadne …… teraz zacali testy ako tak silnieť zaradila som grupovať džús do jedálnička ale že na litre - ako sa tak sledujem taký hlien výtok aký mam momentálne som ešte nemala …😃 držím palce!!

wishes
22. júl 2023

pomohlo 😊

ardnaxela1989
autor
22. júl 2023

@wishes po akom čase pomohli?

wishes
22. júl 2023

@ardnaxela1989 v kombinacii s inofolicom zacala som uzivat hned po potrate 3 mesiace a hned po prvom snazeni som znovu tehotna 🙂
ja som uzivala gynex, inofolic a pila alchemilkovy caj… partner uzival gynex a folandrol… predtym nam to trvalo rok a pol pokial som otehotnela a teraz hned na prvykrat, tak bud je to nahoda alebo fakt su tieto produkty zazrak 🙂

yamahka
22. júl 2023

@ardnaxela1989 Brala som kvapky gynex s inofolicom. Po druhom mesiaci som otehotnela.

naatty10
9. aug 2023

Ahojte hlásim gynex som brala teraz jeden mesiac a bum dnes mala prist ms. A aha 😍 plus sledovala som ovu ..

ardnaxela1989
autor
9. aug 2023

@naatty10 super gratulujem asi začnem aj ja piť to n grepovy džús umna zatiaľ nič teda neviem ms mam dostať až 17 🙂 zatiaľ som odobrala jeden cyklus kvapky gynex akurát mam týždeň pauzu a začínam nový cyklus 😄

sense
9. aug 2023

Pomohol mi predĺžiť LF a tým pádom aj cyklus, otehotnieť som ale ne otehotnela ale tak už nie som najmladsia a už sa ani aktívne nesnažíme aj keď teda ani sa ne chránime

wishes
9. aug 2023

@naatty10 super ❤️ gratulujem 🙂 tak to ma byt 😍 proste ten gynex je zazrak 🤗

naatty10
10. aug 2023

@ardnaxela1989 no ja neviem či si to namyslam ale mne ten grepovy pomohol asi dosť v tom že som mala taký hlien riaden a gynex super dosť som sle sledovala ovu takze aj to pomohlo jednoznačne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre