Kyselina listová

hankys
23. sep 2018

Dobrý deň žienky, myslíte, že sa môže užívať naraz Femibion 1 a Inofolic combi? Alebo je to zbytočne veľa? Ešte som si aj objednala Gynex kvapky, zajtra by mali prísť 😂😂😂 už som z toho na nervy

katarinazavo
23. sep 2018

@hankys dobrú deň. Chcem sa spýtať kyselina listova pomáha pri otehotneni snažíme sa a stále nič či si ju mám kúpiť v lekárni???

sweetdreams
23. sep 2018

@katarinazavo kyselina listova pomaha k zdravemu vyvoju plodu, k otehotneniu nie. ale vsade pisu, ze by sa mala brat 3 mesiace pred otehotnenim. takze ak sa snazite, kup si ju v lekarni ;)

katarinazavo
23. sep 2018

@sweetdreams Ďakujem pekne

malinajahoda
24. sep 2018

Ja som brala listovku 3 mesiace pred tým ako sme sa začali snažiť o bábo. Podarilo sa nám po pol roku a ešte som ju brala aj počas celého tehotenstva. Takže rok a pol. Predpisovať mi ju lekár.

veronice
24. sep 2018

Ja som brala kys.listovu cca pol.roka pre tehotenstvom aj skrz neurologicke problemy a pocas tehotenstva len prvy trimester. Sam lekar mi povedal.ze potom to.je uz.zbytocne. Ani ziadne dalsie.speci vitaminy neberiem. Vela ovovia a zeleninky papaj a usetris na vitaminoch ;) resp.peniaze co vrazis do tehu vitaminov radsej investuj do pestrej stravy 🙂

katarinazavo
24. sep 2018

Poznáte niekto INOFOLIC je dobre si to kúpiť ak sa snažíme??Ďakujem za odpoveď

malinajahoda
24. sep 2018

Ak je listovka na predpis, zaplatíš za krabičku ani nie 2€keďže to aj poisťovňa preplatí. Takže nie všetky vitamíny sú o veľa peniazoch.

malinajahoda
24. sep 2018

30 tabliet a doplatok nejakých 1,50€

veronice
24. sep 2018

@malinajahoda skor som myslela tie femibiony a podobne...listovka samozrejme az tak penazenku nezatazi...

malinajahoda
25. sep 2018

@veronice aha 🙂 , to máš pravdu, tie femibiony sú hlúposť podľa mňa. Ide to len do peňazí. Marketingový ťah ako vyšitý. Najlepšie je užívať čistú kyselinu listovú a jesť jogurty, ovocie a zeleninu. A vyjde ta to podstatne lacnejšie a lepšie ako nejaké akože vitamíny v tabletkách.

inkamama
26. sep 2018

@malinajahoda listovku ti doktorka predpise ak ju potrebujes ale ja som si ju kúpila v lekárni bez predpisu

inkamama
26. sep 2018

@katarinazavo kyselina listova podporuje otehotnenie je to stravovy doplnok je aj na predpis aj bez predpisu užíva sa 4 týždne pred otehotnenim...po 4 týždňoch užívania si treba dať pauzu 2 týždne a potom ju treba znovu užívať

silviavisz
26. sep 2018

@hankys ahoj.mozem sa opytat na co su gynex kvapky?a ako sa maju uzivat?ja momentalne beriem iba kys.listovu (bez predpisu som platila 3.60 - 107 ks) a potom kedze chodim do centra by som zacala brat pred vkladom komplex vitaminy.dakujem 🙂

katarinazavo
26. sep 2018

@inkamama vďaka dúfam že otehotniem...nedarí sa nám

inkamama
26. sep 2018

@katarinazavo nemáš začo...nám sa nedarí počať bábätko rok...tak uvidíme teraz v sobotu si urobím test

katarinazavo
26. sep 2018

@inkamama užívaš aj ty kyselinu listovu ...dúfam že nám aspoň trošku pomôže dúfam ..nedarí sa nám už tak pol roka

inkamama
26. sep 2018

@katarinazavo pomôže lebo podporuje otehotnenie...ale hlavne hlavu hore nestresovat sa musime byť kludne lebo stres není dobrý na pocatie bábätka

hankys
autor
26. sep 2018

@silviavisz Gynex kvapky fungujú na bylinnej báze, sú veľmi dobré. Majú detoxikacnu schopnost na celý organizmus, podporuju obranyschopnosť, pozitívne vplývajú na mužskú aj ženskú neplodnosť a normalizuje a vyrovnáva hladinu ženských hormónov. Čítala som veľa pozitívnych recenzií, odporúčaju ho ženy ktoré vďaka nim otehotneli. Ja osobne som si ich teraz objednala prvýkrát. V lekárni sa kúpiť nedajú. Včera mi prišli

maja367
26. sep 2018

Ja som si kúpila obyčajne za pár korún v lekárni. Ale keď sme sa snažili tak som si robila čaj z alchemilky. Hneď po druhom cykle som bola tehu. Nakoľko mám aj problémy so štítnou tak som myslela ze to bude nemožné.

katarinazavo
26. sep 2018

@maja367 Na ten čaj sa chystám aj ja kupili ste ho v lekárni?

maja367
26. sep 2018

@katarinazavo áno v lekárni a rovno už porciovaný

malinajahoda
26. sep 2018

@inkamama samozrejme, že sa dá aj kúpiť normálne. Ale tá na predpis je silnejšia.

bona69
26. sep 2018

@hankys ahoj, ja som brala gynex 1 fľaštičku spolu s inofolicom aj kys.listovou, vit.e a zinok, a vitex 3mesiace, hneď po dobrati som ostala tehu.drzim ti palce, no a snažili sme sa rok a pol a až po tejto kombinácii sa to podarilo,🤗

inkamama
26. sep 2018

@malinajahoda áno viem ale zatiaľ mam tú bez predpisu..tak uvidíme

inkamama
26. sep 2018

@maja367 chcem sa opýtať že ten čaj je drahý alebo lacnejší ? A je na predpis či nie ?

hankys
autor
27. sep 2018

@bona69 ja pijem alchemilkovy čaj, mám Femibion 1, Inofolic combi a teraz tie Gynex kvapky. Všetko dokopy 😘😘 ďakujem, dúfam, že sa podarí. A gratulujem k bábätku

hankys
autor
27. sep 2018

@inkamama alchemilkovy čaj nie je na predpis. Stojí pár korún. Ja som platila tuším 2€ alebo tak nejak. A sypaný je lepší ako v sáčkoch

maja367
27. sep 2018

@inkamama neviem či je na predpis ale do 2€ Alebo tak nejak. Nič extra drahé podľa mňa

inkamama
27. sep 2018

@hankys aha dobre ďakujem

inkamama
27. sep 2018

@maja367 oki ďakujem