Laparoskopia a prefuky u dr. Jankovského v Gyneka Trenčín

lienka_9
7. jan 2021

Robil niekomu pan dr. Jankovský z Trenčína (gyneka) prefuky a laparoskopiu?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinsita
8. jan 2021

@lienka_9 tiez ma to čaká, tak som zvedavá

lienka_9
autor
8. jan 2021

@janinsita ja uz to mam za sebou

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinsita
8. jan 2021

@lienka_9 a ako ti je? Máš aj bolesti?

lienka_9
autor
9. jan 2021

@janinsita nie nemam len ma strasne boleli ramena z toho vzduchu po narkoze. A trosku krvacam

janinsita
9. jan 2021

@lienka_9 tak rýchle zotavenie želám

mims_03
19. jan 2021

Ahojte, prosím vas potrebovali ste pred zakrokom aj EKG a žiadanku pri odbere PCR testu na covid?

lienka_9
autor
19. jan 2021

@mims_03 zobrali mi tam krv a tu som zaniesla do nenocnice, potom potrebovali negatívny covid test, bud si ho prinesies ty alebo ti ho za 20 eur spravia oni, pre operaciou ti robia oni ekg a meraju tlak

mims_03
19. jan 2021

@lienka_9 super, len ja teraz ked som sa objednávala na PCR test tak mi tak vyskocilo, že potrebujem ako keby vymenny listok od lekara, potrebovala si ho aj ty pri testovaní ci ti stačil len covid pass?

lienka_9
autor
19. jan 2021

@mims_03 ja som si to dala u neho za 20 eur...mne sa nechcelo nikde čakať

wctry
21. jan 2021

@lienka_9 ahoj ako to prosím prebiehalo keď si tam ráno prišla? A večer ťa pustili domov? Ja mám ísť za týždeň a už strašne stresujem 😅

lienka_9
autor
21. jan 2021

@wctry ja som stresovala do poslwdnej sekundy 😂😂😂 a potom ani neviem ako som zaspala a ked som sa zobudila tak bolo po všetkom. Ráno prídeš, dr s tebou prehodí par slov potom ta sestricka odvedie do take izby tam su 4 postele, prezleces sa a budeš čakať. Spravia ti ekg, tlak, potom kratky rozhovor s anesteziologickou a ide sa nato 🙂 ked sa zobudis tak 2 hod nemôžeš chodiť ani piť az ked ti oni povedia. Po 2 hod sa postavis na nohy a uvidis ci sa budes citit dobre a ci sa ti nebude točiť hlava. Mne sa netocila len ma strasne boleli ruky a ramena, vraj to kazdu z toho plynu co do teba napumpuju. Ale to tak jeden den aom citila a bolo dobre. Potom ma pustili o 3 domov, podmienka bola ze sa treba pred tym ako pojdem domov vycikat inak ma nepusti a musela by cievkovat....lenze mne sa strasne nechcelo a to som vypila uz aj dost vody, aj infuzku mi dala...az po tej infuzke som sla na WC tak som uz mohla ist domov. Inak za ten deň sme tam boli asi 5-6 ale ani jednej nerobili laparku s prefukmi, každej niečo ine...oni isli aj skôr domov, ja som tam zostala posledna 😂😂 uz aj sestrička na mna zaganila lebo uz chcela byt tiež doma 😂 držím palce nech všetko dobre dopadne 🙂 ps: nedari sa vam ci kvôli nejakému problému ideš?

mims_03
21. jan 2021

@lienka_9 fuha, inak mne povedali, že najskôr môžem ísť až o 18:00 domov, že skôr nie, ale mne idú laparoskopicky operovať cystu, tak neviem potom či to záleží od zákroku

lienka_9
autor
21. jan 2021

@mims_03 asi ano, akoze aj za mnou ked bol doktor tak povedal že najskôr o 15 môžem ist domov ale ze kludne môžem ostať aj do 18 ak sa nebudem citit dobre

wctry
21. jan 2021

@lienka_9 fuu to čakanie bude najhoršie asi pre mňa 😂 .. už to chcem mať strašne za sebou.. vieš čo ja idem iba na tú diagnostickú laparoskopiu kvôli podozreniu na endometriózu.. čože už o 15tej domov? 😱 a to som sa bála že o 18tej je skoro 😂.. no mne tak povedali že mám si vybaviť o 18:00 odvoz lebo vtedy prepúšťajú a keďže bývam asi tak hodinu a pol cesty od TN tak dúfam že ma nebudú vyhadzovať skôr 😂😂😂 a ďakujem ti pekne za odpoveď lebo nad týmto rozmýšľam už dva týždne že ako to bude prebiehať keď prídem atď atď.. o 7;00 si tam prišla vlastne keď už tam bol aj lekár? 🙂 tak hádam ti to pomohlo vyriešiť čo si potrebovala, hlavne nech už nič podobné nemusíme podstupovať 😁

wctry
21. jan 2021

@mims_03 a ty ideš vlastne kedy na operáciu? Podľa toho čo čítam ťa to ešte len čaká ako mňa

lienka_9
autor
21. jan 2021

@wctry áno tiež som prišla na 7

janinsita
21. jan 2021

Bola som tiež na laparoskopii u dr. Jankovskeho a veľmi som sa bála toho uspania, ale ani som nevedela ako som zaspala,, mala som zrasty veľa, čo mi odstránil. Poviem len to, že není sa fakt čoho báť a zbytočne sa stresovať, ale to sa nedá ak to niekto nezažil. Co sa týka Dr a sestričiek nemám čo vytknúť, spokojna veľmi som ze som sa rozhodla pre neho

mims_03
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mims_03
22. jan 2021

@wctry v utorok idem 26.01, ak budem mat samozrejme negatívny PCR test

wctry
22. jan 2021

@janinsita ďakujem za upokojenie aj keď ten stres naozaj opadne až keď už budem mať po 😂
@mims_03 tak držím palce nech to dobre dopadne, ja idem dva dni po tebe 🙂

mims_03
22. jan 2021

@wctry ďakujem pekne, hlavne nech je ten test negatívny lebo bohvie kedy by som mala zas termín. Aj tebe držím palce aby všetko dobre dopadlo.

lienka_9
autor
22. jan 2021

@mims_03 to som sa aj ja modlila 🙂 inak na koľký deň cyklu Vám idu robit laparku? Mne ju robil na 12

mims_03
23. jan 2021

@lienka_9 mne to vychádza na 7 deň

mims_03
23. jan 2021

@lienka_9 inak nič ste neplatili za zákrok?

wctry
23. jan 2021

@lienka_9 mne to vychádza 9ty deň 🙂

@mims_03 A na tých testoch si potrebovala aj ten výmenný lístok? Ale prepláca poisťovňa ten PCR test nie? 🙂 daj vedieť po operácii ako si dopadla 🙂

mims_03
23. jan 2021

@wctry nepýtali ho, mala by ho preplatiť poisťovňa, ale mala som od svojej gyn výmenný listok, ale nič nepýtali, ani covid pass lebo tam bolo veľmi veľa ľudí, tak len rýchlo meno priezvisko a čas chcela vedieť, a PCR test vôbec nebolí ani nešteklí, narozdiel od toho antigénového, aspoň mňa teda. 🙂 Jasné dám vedieť.

lienka_9
autor
24. jan 2021

@mims_03 15 eur za anestéziu a 20 eur za covid test

wctry
24. jan 2021

@mims_03 keď píšeš že mala by ho preplatiť tak si ho platila ty 70€ a oni ti ho preplatia či neplatila si nič ? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre