Menzes mám dostať o dva týždne, ale už teraz mám príznaky

213simoniatko
14. júl 2020

Ahojte, chcela by som sa opýtať či máte niektorá skúsenosť , MS mi má prísť až o dva týždne ale už teraz mám príznaky ako keby mala prísť zajtra, bolia ma prsia , mám ich naliate ,taktiež bolesti v podbrušku-skôr v ľavej strane-ako keby pichanie do vaječníka ,som nafuknutá ,bolia ma aj kríže a mám divný pocit pri močení, bežne mám príznaky pár dni pred mrchou nie dva týždne, teda neviem ,či ju čakať skôr alebo robiť test, samozrejme lekár, ale chcela som sa poradiť -opýtať sa, či nemal niekto podobne

veronikaszabova
14. júl 2020

@213simoniatko ovulacia - ked si v strede cyklu.

silviazlat
14. júl 2020

@213simoniatko Na test počkaj, kým MS mešká aspoň 5 dní. Potom by ti mal ukázať pekný výsledok. Potom znova čakáš a ideš k Dr. ktorý by mal vidieť od 7tt. (ak sa nemýlim) na ultrazvuku.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
213simoniatko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smejko25
14. júl 2020

@213simoniatko a co keby si namiesto vypisovania dalsej zbytocnej temy si precitala milion takych istych pred tebou ?

213simoniatko
autor
14. júl 2020

Ale veď ja sa nepýtam či môžem byť tehotná ale či má niekto skúsenosť aj s takýmto ,spomenula som aj ten test, lebo aj to je možné, ale vôbec to nebolo myslené len na tehotenstvo ,kľudne to môže byť aj niečo iné veď jasné ,preto sa pýtam na skúsenosť iných ,prišlo mi lepšie, keď si prečítam osobnú skúsenosť ako články na nete ,ale keď som to tak veľmi pokazila, tak sa ospravedlňujem
@perdulka7

213simoniatko
autor
14. júl 2020

@smejko25 ďakujem za radu do budúcna 🙂

silviazlat
14. júl 2020

Baby ste komplet? Veď sa tu normálne pýta na skúsenosť a hneď všetky hádžete hejty... To, že tu denne vypisujú úchyláci a deti čo sa nudia vám nevadí...

smejko25
14. júl 2020

@silviazlat ale vadi vzdy to nahlasim

fokuska
14. júl 2020

Mala som podobne - bol to priznak ovulacie, inokedy to bolo nieco uplne ine - bola som v strese, alebo som bola chora, nesuvisela to s cyklom. Takze u teba tiez prichadzaju do uvahy vsetky moznosti - tehotenstvo, ovulacia, cysta, ina infekcia/choroba, nieco s traviacim traktom - chvilkovy diskomfort, alebo aj nic.

213simoniatko
autor
14. júl 2020

@fokuska ďakujem za odpoveď 🙂

veronika1234512345
14. júl 2020

Príznaky na menzes môžu byť rovnaké ako príznaky blížiacej sa ovulácie.
Ja som si to často krát mýlila a bola som z toho salena.
Co sa týka testovania ak máte pravidelne sex teda nebránite sa, nezaťažuj sa teraz ničím. Užívaj si sex a keď ti vynechá menzes tak vtedy skus urobiť tehotenský test 😉

leyla9
14. júl 2020

Mas ovuláciu plodné dni 😊

majamat
14. júl 2020

zhruba v polovici cyklu dochadza k ovulacii a ak nedojde k oplodneniu, nastava hormonalna zmena, cize kratko po ovulacii a cyklus smeruje k ukonceniu a teda k ms. cize par dni po ovulke moze zacat PMS. cykus u zien sa meni, dokonca aj ked su cyklyrovnake, obcas sa niektory moze vymykat z normalu. u mladych zien je ovulka casta, ale neprebieha v azdom cykle, cize parkrat za rok moze byt cyklus aj bez ovlky a aj to moze byt pricinou jednorazovej zmeny cyklu.

213simoniatko
autor
14. júl 2020

Ďakujem Vám pekne za odpovede
🙂

miskamichalka
15. júl 2020

@perdulka7 ak ta tu nieco irituje tak nekomentuj ona stoji o radu nie o tvoje emocionalne rozpolozenie...
@213simoniatko urcite je to ovulacia

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basullinka
15. júl 2020

Aj ja si myslim, ze ovulacia. Ja každy mesiac cítim ovuláciu, hneď po nej prichádza PMS a nakoniec menzes :D čiže až týždeň mám pokoj 🤦‍♀️

miskamichalka
15. júl 2020

@perdulka7 ja reagujem na jej prispevok, ty si sa bohuzial pritrafila tak jej to tu nespamuj, je to neslusne!

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamichalka
15. júl 2020

@perdulka7 zatlieskaj si ...
* peace*

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
213simoniatko
autor
16. júl 2020

Vážne ďakujem za všetky normálne odpovede 🙂 Prepáč ale už vážne,keď sa ti nepáčia príspevky nekomentuj, ignoruj ich , čítaj si ďalšie , je tu milion tém , kde ak chceš, môžeš svojou troškou pomôcť a nie urážať iných , o to nikto nestojí , @perdulka7

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
213simoniatko
autor
16. júl 2020

Dúfam, že keď budem študovať ,budem vedieť najmenej toľko, ako ty , pekny deň 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre