Tehotenské príznaky

ar3m1s
1. okt 2022

Ahojte, chcela by som sa opýtať či mala niektorá z vás podobné príznaky na začiatku tehotenstva ako ja. Teda ešte neviem či som tehotná pretože test mi vyšiel negatívny ale už je to 13 dni od kedy sme sa o to snažili. Myslíte že je na test ešte skoro? Mna pichalo pred 3 dňami v podbrušku a skoro celý deň som mala kŕče podobné menštruačným plus výtok. A 3 dni ma už bolia bradavky a od dnes celé prsia. (Krámy mám dostať až o týždeň) Mal niekto teda podobné príznaky a zistil že čaká bábätko? Ďakujem za odpovede 🙂

pukina
1. okt 2022

@ar3m1s tazko povedat, kedze su to rovnake priznaky ako pms, niektore tak dokonca maju priznaky ovulacie. najlepsie ti povie test, ale ten rob az ked ti bude meskat menzes.

domka222
1. okt 2022

13 dní po+7 do MS. To je dokopy 20 dní,to je aj dosť. Nebolo to pichanie skôr ovulácia?

ar3m1s
autor
1. okt 2022

@domka222 ja som aktualne 16 dni od kedy mi skoncil menzes a 7 dni do menzesu

sense
1. okt 2022

To pichanie pred troma dňami mohla byť ovulácia

nivea22
1. okt 2022

@ar3m1s mňa na zaciatku tehotenstva pichalo extremne týždeň po styku v pravo dole v podbrušku a vytok som mala iný ako obvykle, taky skôr krémový (ale to je individuálne).

rachel36a
1. okt 2022

@ar3m1s podla toho co pises ste sa snazili podstatne skor ako si mala ovulaciu...takze tazko budes tehu, pokial si nemakla ovulaciu 3 dni po mrche, co nebyva zvykom...

ar3m1s
autor
1. okt 2022

@rachel36a nuz neviem :/ bolo to 4 dni po lenze asi tak o 4 dni na to som mala uz vytok klasicky ako ked ovulujem. Nie ze by sme sa nejako extra snazili sme teraz tomu otvoreni ak to pride - pride a ak nie tak nie ... len nechapem potom tie dalsie priznaky ktore nikdy nemavam. Bolest brucha den dva pred kramamy aj bolest prsnikov mam pocas kramov. Len mi to pride zvlastne okrem tehotenstva mi potom napad nejaka choroba co dufam ze nie... preto ma zaujma aj nazor vas uz skusenejsich :/

ar3m1s
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ar3m1s
autor
1. okt 2022

@ar3m1s kramami*

janetinka27
1. okt 2022

@ar3m1s skusenost druheho pre teba nema vyznam. podstatne je to, ci ste sa snazili v spravnom case. od ovulacie do ms nie je nikdy viac ako 16 dni (no obycajne menej, idealne 14). takze ak ste mali styk 19 dni pred ms, potom je otazka, ci si spermie pockali tak dlho na vajicko, ale je to naozaj dlhy cas

matulik123456
2. okt 2022

@nivea22 ja som na tom dnes podobne 🫣 cca tyzden od ovu, jemne bolesti a kremovy hlien … ale do ms este 10 dni ☺️

ar3m1s
autor
3. okt 2022

@matulik123456 ja mam do ms uz len 5 dni, ale vsimla som si ze chodievam castejsie na zachod a rano ma napina z pasty :D takze som zvedava ci si to len nahovaram alebo budem tehu

matulik123456
3. okt 2022

@ar3m1s drzim palce ☺️☺️ A dufam ze v tom budeme spolu 🙃🙃

ar3m1s
autor
3. okt 2022

@matulik123456 aj ja 🙂 dam potom vediet ze ako 😁

matulik123456
3. okt 2022

@ar3m1s daj daj, aj za dám len tých 10 dni je nekonečnych 😅😅 dnes mam zas take jemne bolesti v podbrušku a kedze robim v nemocnici, odmietla som isť ku covid pozitivnemu pacientovi, kym nemam istotu

ar3m1s
autor
29. nov 2022

@matulik123456 ahoj, tak co ako? Si tehu? 😊 mne sa k priznakom pridalo aj napinanie a potom mi menstruacia meskala viac ako tyzden ale nakoniec som tehu nebola 😅 asi mi ten mesiac nejako preskakovalo

matulik123456
29. nov 2022

@ar3m1s ahoj , áno bola som ale v 6tt som spontánne potratila 🙂 našťastie bez kyretu a teraz čakam na menstruaciu aby sme sa mohli znova snažiť 🙂

ar3m1s
autor
3. dec 2022

@matulik123456 joj to mo je luto :( drzim palce nech vam to vyjde❤

matulik123456
3. dec 2022

@ar3m1s ďakujeme , nápodobne ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre