Môže ovulačné špinenie trvať niekoľko dní?

6. nov 2022

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci moze byt viacdnove spinenie v case ovulacie sposobene tou ovulaciou. Vsade citam, ze ovulacne spinenie/krvacanie by malo trvat iba 1 alebo 2 dni, no ja spinim uz piaty den. Ovulku si pocitam iba podla aplikacie a vychadza mi to tak, ze spinenie zacalo den po predpokladanej ovulacii. Najskor to bolo iba jemne ruzove, ozaj velmi malicko no dnes (5 dni po ovu) uz toho bolo viac aj tmavsie a kremovejsie, no nie vsak krv. Tehotenstvo by to byt nemalo lebo presne to iste som mala minuly mesiac a aj mesiac predtym v case ovulacie. Gynekologicka ma vtedy pozrela a nic na ultrazvuku nevidela, ani tehu ani cystu ani nic ine. Mam v maternici akurat myom, ktory tam je uz dlhsie a ziadne spinenia mimo cyklu som nikdy nemala. Preto mi vychadza jedine ovulacia ale tak dlho aby som spinila? Este mozno dodam ze v maji som potratila a od potratu sa mi v tele akosi vsetko zmenilo. Nemam uz ani taky tahavy ovulacny hlien ako pred potratom, len vodnaty vytok a posledne 3 mesiace aj toto spinenie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre