Môžem otehotnieť počas menštruácie?

lentilka640
1. jan 2021

Ahojte, dnes sme s priateľom mali pohlavný styk, mám 4. deň menštruácie. Priateľ sa do mňa urobil. Je možné, že by som otehotnela? Menštruáciu mávam pravidelnú, cyklus približne 25 dní, krvácam 5 dní. Dieťa síce nemám v najbližšej dobe v pláne, ale ak by sa tak stalo tak ho s láskou prijmem.

ninusa221
1. jan 2021

Všetko je možne

petamich
1. jan 2021

@lentilka640 je to vysoko nepravdepodobne, najde sa zopar vynimiek, ktore ovuluju pocas menstruacie a podarilo sa aj takto ale kedze, sliznica, ktora pred menstruaciou rastla aby sa pripravila na oplodnene vajicko vlastne menstruaciou odchadza, nie je to v tejto chvili hostinne prostredie, cize vsetko je mozne ale za mna skor nie

elizabet173
1. jan 2021

@lentilka640 ano, je to mozne, ale skor ojedinele

ukulela
1. jan 2021

stačí, aby si mala ovulácie posunutú do prvej polovice cyklu a trafila prvé plodne dní. Spermia vydrží aj 4 dní čakať.

gvbnnmbm
1. jan 2021

Áno je to môžné vždy sa niečo deje

haidi
12. jan 2021

Ja som tak otehotnela počas menštruácie keď mi končila...

lentilka640
autor
13. jan 2021

@haidi a kedy si zistila že si tehotná ?

haidi
13. jan 2021

@lentilka640 počkala som do ďalšej menštruácie keď mi meskala a test bol pozitívny a to sme sa snažili vždy keď mi vychádzali plodné dní, ale nikdy to nevyšlo... na MK som vtedy citala, že dáke percento zien otehotnie aj takto a teda toto bol aj môj pripad

ejsiq
16. jan 2021

Ja som mala ms 10 januára a trvala iba 3 dní no bola silná volala som doktorke lebo som ráno vstala krútila sa mi hlava tak vravím si idem si dat kávu a troska som sa na píla a ma naplno z vracala volala som doktorke že čo ako či by som mohla dosť jej odpoveď bola spravte si test lebo aj keď ste mali ms môžete byť tehotná aj nemusíte aj také sú mne sa tomu nechcelo veriť pondelok iďme k Dr uvidíme co. Mi povie testik som si spravila no neviem co poviete na to niečo tam. Vidieť je ale veľmi veľmi slabé...

lea43
26. jan 2021

@ejsiq nevidim druhu ciarku ani ducha ;)

lentilka640
autor
27. jan 2021

@ejsiq ja taktiež nič nevidím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre