Môžu baktérie zato, že sa nedarí otehotnieť?

miuska1990
15. aug 2021

Ahojte. Raz za cas mavam problem ze pri malej potrebe ma reze pali, doktorka mi zistila bakteriu na ktoru mi dala antibiotika. Tento problem mavam cca raz za 3,4 mesiace a trva iba jeden najviac 2 dni a par mesiacov pokoj. Pol roka sa snazime o babetko no zatial nic, mali ste niektora rovnaky problem ze ste sa musela doliecit a potom sa zadarilo? Moze ta bakteria vomne byt cele mesiace aj ked sa neprejavuje a moze to byt tym ze sa nam zatial nezadarilo? Som zvedava ci ste mali niektora podobnu skusenost pekny den 😊

reasonka
15. aug 2021

@miuska1990 robila ti lekárka stery na mykoplazmy a ureoplazmu ?? Ak nie tak si to vyziadaj ,keď sa ti to stále opakuje ....a lieči sa s tebou aj tvoj muž ,keď máš takýto problém ?

anile12
15. aug 2021

Neviem ako je to s otehotnenim ale k tej infekcií som mala rovnaký problém. Piť veľa urologického a kúpiť probio femina vitamíny veľmi pomôžu

miuska1990
autor
15. aug 2021

@reasonka nie nelieci cakam na vysledky a opytam sa co ma brat priatel. Uvidim ake budu vysledky o tyzden.. a skusim sa doktorky opytat aj na tieto vysetrenia. Avsak neviem ci zrovna tieto bakterie mi mozu sposobovat ze som zatial neotehotnela, ci je aj taka moznost. Aj ked cele mesiace su bezproblemove je to raz za par mesiacov ale tak bakteria tam moze byt stale

reasonka
15. aug 2021

@miuska1990 práveže mykoplazma a ureoplazme sú veľakrát príčinou ,tak preto ti píšem aby ti to vyšetrila ,ja som to mala a teraz mi lekár chce pozrieť priechodnosť vajcovodov práve kvôli týmto "neplecham" ,lebo sa nám nedarí už rok otehotnieť ........a vždy sa má aj partner preliečiť aj pri obyčajnej mykoze aspoň krém Canesten by mal použiť ,lebo si to predávate jeden druhému 🙂

miuska1990
autor
15. aug 2021

@reasonka dakujem za odpoved urcite sa nato opytam dam cez tyzden vediet, ako som dopadla 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre