Nájdu sa tu snaźilky po 37?

gloria13
23. nov 2014

Ahojte..najdem tu nejake snazilky s ktorymi sa da popisat o snazilkovani aj v tomto veku? Nejake rady,ako sa to podarí? Uz som zúfalá..

zuzicek88
24. nov 2014

@gloria13 Ahoj ja mam 38 a snazime sa uz rok a pol,takze rady ako sa to podari ti asi nedam....ale ak si chces popisat,velmi rada

gloria13
autor
24. nov 2014

@zuzicek88 ahoj..dik ze si sa tu pridala, bude tu veselsie...no ja uz dve deti mam..ale s novym partnerom sa snazime o spolocne mimi cca treti rok...zatial bez uspechu a zacinam mat z toho nie prave pozitivne myslienky..

zuzicek88
24. nov 2014

@gloria13 neni zac aj ja som rada,dnes ma boli hrdlo,dako mi je na nic a zajtra ideme na krv,bola som na IUI ci sa podarilo a manzel mi nariadil,ze oddych hihi,tak tu budem kludne cely den.Vy ste este neboli po vysetreniach,ja som chcela hned v zhladom k mojmu veku,no moja gynekologicka mala stale cas po 7 mes. snazenia mi spravila hormonal. profil aj to nie tak ako mala,vraj vysetrenia sa robia az po roku snazenia,no ja verim,ale nie v mojom veko,potom mi spravila folikulometriu aj to len raz aha rastie vam krasny folikul to je vsetko,tak sme to zacali riesit v centre,manzel ma SPG v poriadku,mne zistili znizenu cinnost stitnej zlazy a asi,nie je to jednoznacne nepriechodny jeden vajocovod,teraz banujem,ze sme centrum nezacali riesit skor. No ako som bola na ten prefuk vajcovodov,akurat som uz mala pekny folikul,tak mi doporucili ist na IUI,vraj po tom prefuku je vecsia sanca na tehu,no tak sme sli,ani sme nevahali,no tak uvidime zajtra...

gloria13
autor
24. nov 2014

@zuzicek88 super tak to Ti drzim silno prsty aby to vyslo...my mame tiez za sebou IUI v maji ale neuspesne...potom sme to na chvilu vzdali ze hadam sa podari aj bez toho..ale asi nie...manzel ma zlu morfologiu ale naordinovala som mu macu a selen,snazime sa zdravo stravovat...ale on ma dost stresove zamestnanie tak neviem ci neskoncime na umelom...

zuzicek88
24. nov 2014

@gloria13 dakujem ti,zajtra sa ozvem,ako sme dopadli a s tym stresom to verim,ale verim aj,ze bude dobre a babo sa podari aj nam aj vam,len to nesmieme vzdat

andra77
24. nov 2014

Ahoj.... tiež mám 37r. a vyše roka sa snažíme o druhé bábo. 12r syn bol na prvý šup...) Zo začiatku sme nechceli, potom sa nám už nechcelo..a teraz to nejde. Normálne som z toho na vetvy...Fakt by som nikdy nemyslela, že je to taká veda..) chodím darovať krv, výsledky štítnej žľazy ok, športujem, pravidelne prehliadky u gyneg. ok.nikdy som nebrala antikoncepciu...asi len Boh vie prečo...)

gloria13
autor
24. nov 2014

@andra77 ja uz neviem tiez co robime zle..🙂 sexujeme v case plodnych dni...o dusu...furt..teda aspon si myslim ze viem pocitat...a nic...asi som uz stara...ci co..

andra77
9. dec 2014

@gloria13 ahoj...🙂 idem o týždeň na preventívnu prehliadku gynekologickú, tak som zvedavá...nikdy som nebrala ani antikoncepciu...asi to je už vekom...) ale keď čítam tie diskusie, že niektoré ženy mali prvé dieťa v 35r. a druhé zase pomaly až v 40r.....tak nádej ešte máme...🙂 My to nechávame ...bude..nebude...ale na druhej strane je to aj na zamyslenie, že to nie je až také ľahké...🙂

tomasko1997
9. dec 2014

@andra77 mne sli 2 starsie deti na 1 sup a o tohto drobca ktoreho som porodila toho roku v maji ta o neiho sme sa snazili 7 rokov nakoniec sme.si kupili psa.hovorim ked nie.je.babo bude.pes a viac sme na to nemysleli psa.sme.kupili v januari 2013 a v auguste 2013 som

otehotnela🙂 a v maji 2014 som porodila🙂zrejme vdaka nasmu havovi

gloria13
autor
9. dec 2014

@tomasko1997 ahoj...a vies ze aj ja uz dlhsie zvaźujem psa? Byvame sice v byte ale nejakeho mensieho by sme mohli zvladnut...aku rasu mate?

gloria13
autor
9. dec 2014

@zuzicek88 Ahoj Zuzi..Ako si dopadla ?

tomasko1997
9. dec 2014

@gloria13 My byvame tiez v byte mame krizenca vlciaka s rotvajlerom.

zuzicek88
9. dec 2014

@gloria13 Ahoj moja,no IUI nam nevyslo,tak sme vypisali ziadost na umele oplodnenie,tak buduci rok,ideme nato,hned po schvaleni poistovnou,tak verim tomu,ze nam buduci rok zacne velmi stastne a ty ako?

gloria13
autor
9. dec 2014

@zuzicek88 tak to ma mrzi moja...ale umele sa urcite podarí na prvý šup..budem držať paľuchy..🙂 u nas zatial ziadna zmena..mam nejaky rozhadzany cyklus..dva dni meskanie..potom spinenie a nakoniec mrcha..nepocitam,nesledujem...milujeme sa ked mame chut a čas..myslela som že bude pod stromček krasny darček..ale to uz dufam tretie vianoce..☹ obcas ma prepadne depka..no snazim sa na to nemysliet..uvidíme.

zuzicek88
10. dec 2014

@gloria13 Neboj bude darcek a nemusi byt na vianoce,hlavne aby bol,urcite sa to raz podari,nam obom a pevne verim,ze na prvy sup,lebo inak asi pojdeme kradnut,ja teraz chodim na brigadu,tak chodim domov az pozde vecer,ale aspon nemam cas tolko premyslat a rychlo mi bezi cas,bodaj by uz bol buduci rok

stellamaris
10. dec 2014

@zuzicek88 aj my pojdeme na prve IVF,mne bude 37 na buduci rok,nechcem dlho snazilkovat ,nedari sa nam....2x IUI neuspesne...

zuzicek88
10. dec 2014

@stellamaris dobre robite,ved v nasom veku uz neni na co cakat a uz mate schvalenu aj ziadost? my este cakame,hned ako schvalia,ideme nato

stellamaris
10. dec 2014

@zuzicek88 my mame 16.12.termin v Care,daju nam ziadost a poistovna do mesiaca schvali.S tym nebude problem.....a potom ideme najneskor Februar/ marec na vec 😉 My sme sa dva roky snazili prirodzene a nedari sa,takze dufam v uspesne IVF 🙂 .

zuzicek88
10. dec 2014

@stellamaris my uz mame ziadost odoslanu,uz cakame len na schvalenie,januar uz asi nestihame ale februar by sa mohol podarit,ja mam uz 38 rokov,takze nemam naco cakat

vulka
10. dec 2014

My me mali šťastie. V 37 som otehotnela hneď na prvýkrát napriek vážnym zdravotným komplikáciám. Držím vám veštkým palce, nech vám to výjde(akýmkoľvek spôsobom).

zuzana36
10. dec 2014

ja uz mam zial 40 a snazime sa od mojich 34 rokov. aj som dva krat otehotnela, no prisli sme o deticky. a presli sme vsetkym moznym a tak sme to nechali uz tak, asi to tak ma byt , nastastie mame dve deticky. neviem si predstavit, ze by sme ich nemali. preto drzim palce, nech sa kazda docka svojeho najkrajsieho sna

stellamaris
10. dec 2014

@zuzicek88 tak to mate na dobrej ceste,nech sa podari hned 😉 veru niet na co cakat......keby som mala menej rokov,tak skusame este prirodzene.....

zuzicek88
10. dec 2014

@stellamaris vies co,presne to iste som povedala manzelovi aj ja,hlavne po tom,co mi zistili znizenu cinnost st.zlazy a zacala som uzivat tie lieky,no zial uz nemame 25,ale viem,ze sa to podari

andra77
2. jan 2015

gloria 13...ahoj tak ako? nedávno som bola na prehliadke...) všetko v poriadku...) a predsa nič...zase...( tak už sa na to vykašleme...veď to roboty ako na kostole s tým....)mám zníženú činnosť štítnej žľazy, hoci výsledky sú ok...ale asi predsa v tom to bude...🙂 všetko naj v roku...2015....

bohjelaska
2. jan 2015

Ja už mám dve deti, no chceli by sme aj tretie, no už pol roka nič. Nevzdávame to, nie som ani v strese, veď dve deti mám. Neviem, či ísť s tým k lekárovi, alebo ešte je skoro. Aj ja už mám skoro 37 rokov.

lubimdeti
8. jan 2015

Ahojte kočky, som rada, ze je tu tato tema,
my s manzelom mame tiez 37 rokov a dve krasne deticky,
ale tie velmi tuzime po dalsom dietatku a nedari sa nam uz dva roky...
boli sme u dr a vsetko je v poriadku aj u mna aj u neho. hmm....tak tiez neviem.
mam kamaratky, co hovoria, ze ved uz mae dve deti, tak co chcete....hej mali by sme byt za to radi co aj samozrejme sme, ale na druhej strane...ja neviem ako to citite vy, ale ta tuzba po dalsom dietatku je asi rovnaka ako ked som cakala na prve a druhe.... mate to tiez tak?
neviem prestat na to mysliet, mozno sa tym moc zaoberam....

zuzicek88
21. jan 2015

@lubimdeti
@bohjelaska
@stellamaris
@gloria13
Ahojte babulky co mate noveho,ozvite sa?

bohjelaska
21. jan 2015

@zuzicek88 Ahojky. Dnes ta mrcha dorazila, tak sa necítim najlepšie a už realne uvažujem, že pôjdem k lekárovi, či sa dačo deje, alebo čím to je. Je pravda, že na prvé sme čakali 7 mesiacov, no druhé prišlo hneď po ňom a teraz? Neviem niekedy to mám chuť vzdať 😢

lubimdeti
21. jan 2015

@zuzicek88 hmmmm..... ani my nic nove ☹ idem v piatok k dr na preventivku a uvidime co povie. ja uz beriem aj duphaston, sice len prvy mesiac, ale aj tak nic 😒 sa nechcem hormonmi len tak pchat...ale asi to skusim este dva cykly a potom to necham...nerobi mi to dobre...neviem spat, boli ma brucho a som nervozna... a bolia ma z neho prsia aj po menzese...
a vy ako?

lubimdeti
21. jan 2015

@bohjelaska inak my sme na prve cakali 5 rokov, resp. prisla az po 5 rokoch, druha prisla hned na prvy sup, resp. prisla este pred prvym supom 😉
a teraz..mylsim, ze to bude asi vekom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre