Nájdu sa tu snaźilky po 37?

gloria13
23. nov 2014

Ahojte..najdem tu nejake snazilky s ktorymi sa da popisat o snazilkovani aj v tomto veku? Nejake rady,ako sa to podarí? Uz som zúfalá..

zuzicek88
21. jan 2015

@lubimdeti no ja som vcera volala do pistovne,uz mame schvalenu ziadost,buduci tyzden by mala prist do gf a ideme nato

lubimdeti
21. jan 2015

@zuzicek88 ZUZICEK A ty uz mas deticky?

zuzicek88
21. jan 2015

@lubimdeti nie nemam,ja som sa len nedavno vydavala v maji budu dva roky co som vydata a v auguste budem mat 39 😒 ale stale verim,ze ked nas Panbozko v nasom veku dal dokopy vedel preco to spravil a podari sa aj to babatko,tak moc po nom tuzime v mojom pripade nic nemoze ist lahko... ☹

zuzicek88
21. jan 2015

@bohjelaska ale vies,mozno to bude zniet cudne,ale niekomu aj to pomohlo,ked to uz vzdali,ale vy mate aspo pre koh zit,ked uz deticky mate,my zatial nic 😒

stellamaris
21. jan 2015

@zuzicek88 ahoj,zatial nic nove.Este nam treba podat papiere na Ivf poistovni,v aprili / maji ideme na vec 😉

zuzicek88
21. jan 2015

@stellamaris my ideme nato uz asi vo februari

stellamaris
21. jan 2015

@zuzicek88 no my ideme v auguste na svadbu,tak to ivf posuvame 😉 este musim vymysliet,kto mi bude pichat injekcie 😖

zuzicek88
21. jan 2015

@stellamaris to si mozes pichat aj sama,ja som si uz dva krat pichala ,ked mi operovali nohu a teraz po uraze a poviem ti tak,ked som to zvladla ja,zvladne to kazda baba aj ty,treba sa zapriet a ide to,aj mne bolo zo zaciatku vseliako,aj do placu,no zial ja som vobec nemala na vyber

stellamaris
21. jan 2015

@zuzicek88 zatial som si ani pregnyl sama pichnut nedokazala 😔 manzel mi pichat nic nebude,ma strach,takze musim sama alebo cez tyzden sestricky u gyndosa....

zuzicek88
21. jan 2015

@stellamaris mne ked operovali nohu s tou nohou to bolo vazne,nebolo ako ani kam a kazde rano kto bude za mnou chodit,proste som musela,mi zenske sme silne 😉

stellamaris
21. jan 2015

@zuzicek88 to sme teda 🙂 mne v Care ukazovali to pero,Gonal to bol,tusim,ihlicka bola kratka a ako pichat,ze mi ukazu este.Tak som zvedava......z nicoho nemam strach,ako z pichania tych injekcii.......

zuzicek88
21. jan 2015

@stellamaris verim ti,ale naozaj to neni take strasne,ako sa zda uvidis

stellamaris
21. jan 2015

@zuzicek88 vies,aky protokol budes mat? U mna chce doktor zacat s kratkym tusim,mam dobre AMH,ze 4,33 ....tak ze kratkym zacneme......akurat mu vravim,ze Decapeptyl nechcem,lebo som casto pocula,ze stipe................

adriana1312
21. jan 2015

Mam 37, manzel 32 a ziadne babatko, nedari a nedari. skusame rok.

zuzicek88
22. jan 2015

@stellamaris aj mne hovorili,ze kratky protokol,ale docitala som sa,ze mladsim babam davaju dlhy protokol a starsim kratky

zuzicek88
22. jan 2015

@adriana1312 tak si to tak nenechavaj,sup,sup po vysetreniach,cim skor,tym lepsie

zuzankamalikova
22. jan 2015

Ahojte babulky...chcem vas podporit...ja uz sa sice nesnazim 😀 ...ale v 38 som porodila nadhernu zdravu dcerku a ako na to.No kym sme sa moc snazili tak to neslo...potom som si povedala dost a prestala som na to mysliet povedala som si bud to bude alebo nie 🙂 do 40ky..potom by som to uz neskusala..
A ked uz som na to prestala mysliet a zaoberat sa s tym tak to prislo...v 37mych som otehotnela a rodila som ako 38 rocna... Teraz mam 41 a moja Zuzanka ma 3rocky...som stastna ze ju mam...A vam moje mile radim to iste nemysliet na to a ak je to vas osud tak sa vam ro podari 🙂 Drzim palce

ladyblcha
22. jan 2015
zuzicek88
22. jan 2015

@zuzankamalikova je taka krasna

emilia25
22. jan 2015

Baby ja sice nemam tolko ako vy este len budem mat 30rokov a za sebou uz nadherne 3 porody krasnych zdravych synov Ale vzdy som si myslela ze som plodna jak jablonka ked ze nase deti vsetky boli na prvy sup ziaden problem ani pocas tehu vsetko poriadku.no a o 4 sme sa veru dlho snazili a to som aj cakala dvojicky ale proste jedno tam uz nebolo a druhemu prestalo byt srdiecko a od vtedy uplne nic a to som zdrava ale ta maternica je uz unavena a nedokaze uz tak vyzivovat to dietatko.aj som veru premyslala ze je to uz aj tym vekom zacali sme naozaj ked som mala 23 rokov a muz 33.takze tak ale ked ze uz mam krasne deti o dalsie sa uz nesnazime a davame si pozor.a nezdavajte sa.isto sa vam podari a budete stastne maminky v hocijakom veku.

zuzankamalikova
22. jan 2015

@zuzicek88 dakujeme krasne...ano je..je to taky anielik s certikom v tele...dava nam poriadne zabrat..ale stoji toza to.. 🙂

zuzicek88
22. jan 2015

@zuzankamalikova v dobrom zavidim,my ideme vo februari na umele

ladyblcha
22. jan 2015

aj ja uz chcem ist, dufam ze do marca to stihnem, ci som prilis optimistka? 😀 velmi ti drzim palce!
@zuzicek88

zuzankamalikova
22. jan 2015

@zuzicek88
@ladyblcha Budem držať palčeky... 🙂

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha nevadi,ze si optimisticka,to je dobre. my sme podpisali ziadost este prveho decembra a ja uz som bola nervozna,tak som si vsetko obvolala aj vsebecnu zdravotnu,inak musim povedat,ze naozaj ochota a hlavne,ze ziadost nam schvalili,tak februar by sme mali stihat

zuzicek88
22. jan 2015

@zuzankamalikova Dakujem ti velmi pekne,si zlata

zuzicek88
22. jan 2015

@emilia25 Dakujeme

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 ja rozmyslam, ze nebudem cakat na schvalenie od ZP, ze si prvy krat zaplatim sama. akoze podam ziadost, ale nebudem cakat na schvalenie. zaplatim cash. ale ziadost urcite podam.
no uvidim, co povedia v CAR na konzultacii, ci sa to takto urychli. ja som si odlozila peniaze, ked som predala pozemok jeden. takze nieco mam a nie je mi luto to pouzit 🙂 len neviem co potom, ked to schvalia :D musim sa v tom care poradit o moznostiach hlavne.
a ty ked stihas februar, teraz beries nejaku pripravu na to?

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha nie,zatial neberiem nic,ale budem mat kratky protokol a to mi povedali,ze od druheho dna ms si budem pichat do brucha tie injekcie a ms mam dostat 9 februara,zvyknem dostat tak dva dni skor,tak teoreticky by sa to dalo- a co sa tyka peniazkov,je to tvoja vec,no ja na tvojom mieste by som pockala na schvalenie poistovnou a peniazkou nikdy nie je tak dost,si myslim,aby sa nedali vyuzit dako rozumnejsie,napriklad ked uz bude to babatko...

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 asi mas pravdu s tymi peniazmi, ja len hladam moznost to urychlit :( mozno si to zaplatit napr na zalohu a ked poistovna schvali, tak mi zalohu vratia a ked nie, tak to bude vyrovnane. mozno sa da tak s nimi dohodnut, lebo ja chcem podat ziadost, len nechcem cakat na vysledok.
prvu konzultaciu mame hned po mrche vo febrari, tak preto tak uvazujem, ze hned skusit. som cela natesena, pripravena a odhodlana 😀
kratky protokol ? ja este tieto vyrazy nepoznam, ak sa ti chce, tak mi vysvetlis prosim? alebo mi vysvetlia potom v CAR, lebo iste aj mna nieco take z tychto vyrazov caka..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre