Negatívny test po 3 dňoch meškajúcej menštruácie

barbara24v
27. aug 2018

Ahojte!
Bolo by to normálne, ak by som bola tehotná, že by test po 3 dňoch meškajúcej menštruácie stále bol negatívny?
Ono, nieje to na 100% že som tehotná, lenže viac-menej mam pravidelný cyklus. O bábätko sa nepokúsame dlho, no mala som dostať menštruáciu v piatok a stále nič, ani žiadne bolesti.
Predtým ma stále boleli prsia aj týžden ako som mala dostať. Teraz vôbec nič, akurát že sem tam som dostala malé kŕče v podbrušku. Ale žiadne spinenie ani nič.
A test stále negatívny a menstruacia nikde.

janula12345
27. aug 2018

@barbara24v vsetko je mozne. Zavisi kedy bola ovu. To vies? Podla mna citlivy qptkovy test z ranneho mocu uz musi ukazat cca 12 den po ovu aspon ducha.

zuzka1620
28. aug 2018

Ja som si pri prvom synovi robila test az na 15den meskania a okrem toho,ze som bola unavena a nemala som chut na kavu som nemala ziadne ine priznaky...a teraz som robila test na 3.den meskania,ale to som proste vedela,citila som to😉Tak som si par dni merala bazalku a ked neklesala skusila som test🙂Tehotna mozes byt, zalezi na spravnom case.Este skus pockat alebo aj tu bazalku,kazde telo je ine ale pod 37 by nemala klesnut,ak tehu a v den ak dostanes MS pojde dolu kusok.meria sa rano,kym nevstanes z postele a digi teplomer je lepsi🙂Prajem vela stastia😉

kukulienka83
28. aug 2018

U mňa to bolo tiež tak... A nakoniec mi ukázalo až na 6-sty den

titla
28. aug 2018

Mojej sestre ešte v 6tt vychádzal test negatívny. Až doktor jej potvrdil tehotenstvo. Podobné sa stalo kamarátke - testy negatívne ešte v 6tt. Obe majú zdravé detí.

barbara24v
autor
28. aug 2018

Ďakujem vam kocky. Neviem, nechám to tak momentálne. Do soboty sme ešte v zahraničí na dovolenke, tak ak by som nedostala menzes do budúceho týždňa asi sa objednam na gyndu.

lujza_
29. aug 2018

@barbara24v Ahoj,ja som mala dostať menštruáciu v nedeľu a ešte štyri dni po meškaní (do štvrtka) mi vyšli negatívne testy,až v piatok prvý slabučko pozitívny.Takže šanca samozrejme je 😊 Síce mne test silnel veľmi pomaly a nakoniec som o týždeň aj pol o to prišla ale nabudúce verím že to už dopadne dobre.

kristina6014
22. okt 2018

Ahojte Ms mi mešká 4 dni no testy mám stále negatívne. Je ešte nejaká šanca ze by som bola tehu?? :(

kukulienka83
22. okt 2018

@kristina6014 mne pri druhom ukázalo až na 6sty den

kristina6014
22. okt 2018

@kukulienka83 je to zbytočné, teraz som ju dostala..

kveta1111
2. jan 2019

Ahojte som tu nova mne tiež meška už 9 dni a pichali mi aj pregnil neviem môžem byt tehotna test som si robila negativni dnes aj vcera sa objavil aj hnedi nezapachajuci vitok neviem čo si otom mam mislieť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre