Dvojdňová menštruácia a negatívny test

gigus
20. jún 2016

Ahojte baby.... Som už zúfalá, neviem čo robiť....Menštruácia mi meškala 2 týždne následne som ju dostala no trvala iba 2 dni. ďalšie 3 dni nič a potom 1 dňové špinenie ale iba na wc papieri. Potom mi začali tehotenské príznaky...fakt som si mislela že som v 2 stave. O týždeň po špinení som si urobila test....Bol negatívny....Ale ja sa stále cítim tak tehotne...Neviem či si to len namýšlam ale som s toho zúfalá. Býva mi zle pichá ma v podbrušku, stále by som len spala, nechutí mi fajčiť, a to som fajčiar..... Nerozumiem či sa moje telo so mnou iba hrá alebo ja už neviem.... A moja otázka na vás je....Kedy by som si mala urobiť ďalší test aby mi na 100% ukázal či som? A čo si o tom mislíte? Ďakujem za odpovede

dominini
21. jún 2016

@gigus Ahoj, ja by som určite s týmito príznakmi navštívila gynekológa a popríp. si dať vziať krv na zistenie hcg v krvi 🙂

pehavcek
21. jún 2016

Súhlasím.tu by bola vhodnejšia návšteva gynekológa 😒

marianna_11
21. jún 2016

@gigus radsej teda vyskusaj ist k odbornemu lekarovi ako ti aj babule radia

gigus
autor
21. jún 2016

Bola som dnes u gynekologičky a zajtra mám dojsť na krv....Dneska to už nestihla kedže som tam došla dosť neskoro....nevylúčila ani tehotenstvo ale ani nepotvrdila zajtra sa uvidí....Díky za odpovede baby 🙂

pehavcek
21. jún 2016

@gigus držím palce 😉

gigus
autor
21. jún 2016

@pehavcek Ďakujem velmi pekne no ucidíme....

pehavcek
22. jún 2016

@gigus daj vedieť ako si dopadla

gigus
autor
22. jún 2016

No žienky dopadla som tak že mi zobrala krv no výsledky budú až 11.7...... ☹ Moja doktorka má od zajtra dovolenku tak preto....ale ževraj je tam malá pravdepodobnosť že som tehotná....ja už ničomu nerozumiem....Vraj mi blbne ovulácia predpísala mi clostilbegyt na podporu ovulácie....máte s tým skúsenosti? A bude mi robiť aj hormonálny profil, to už vôbec neviem čo je, vraj tam sa všetko ukáže....Ja už asi nerozumiem vlastnému telu... ☹

pehavcek
22. jún 2016

netrap sa. Ja ked som nemohla otehotniet tak ma sledovali cele mesiace a pocas jedneho mesiaca mi brali asi dva alebo trikrat krv a sledovali hormonalny profil (teda ci ti hormony stupaju a klesaju tak akoby mali). Brala som aj clostilbergyt, ale nie kvoli uprave cyklu ale kvoli stimulacii vajecnikov. potrebovali sme aby nedozrelo vajicko len na jednom vajecniku ale aj na druhom. Niekedy proste cyklus zblbne v dosledku stresu, choroby, zmeny klimy a pod. Potom sa to upravi. A ja mam skusenost, ze sa mi cyklus posahal ked sme sa zacali snazit o babo. Psychika je svina. Ak sa to da vypusti to zhlavy a povedz si , ze je dobre ze a odsleduju. Ver mi u nas to bol beh na dlhe trate a zadarilo sa po piatich rokoch ked som si povedala, ze ja sa proste kvoli niecomu co neviem ovplyvnit nebudem trapit a bum. Take oci vyliezli nielen nam ale aj mojmu doktorovi 😉 😉 😉 😉

gigus
autor
22. jún 2016

@pehavcek Ďakujem za podporu...skúsim, len to nieje lahké...ale fakt ďakujem za podporu.... 🙂

spagetka2891
26. jún 2016

@gigus drzim palce..ja tento mesiac zazivam presne to iste..2dnova menstruacia a potom nic..prvy krat v zivote..inak ju mavam presnu ako hodinky, silnu 7dnovu...zdravotne som.v poriadku pretoze som bola 2 tyzdne dozadu na prehliadke, aj krv aj stery..vsetko ok. Test mi po tyzdni 2dnoveho menzesu vysiel negativny..ostala mi iba bolest prs,brucha a krizov..nenoralna ako keby mam dostat svoje dni..tak zatial cakam co bude..neviem ci mam riesit lekara..volala som s nim min.tyzden kvoli vysledkom a spomenula som mu to..povedal ze je mozne ze je to gravidita, ale kedze test vysiel negativne.asi to bude v niecom inom, pretoze dnesne testy vedia tehotenstvo rychlo odhalit..aj ked clovek nikdy nevie..ale ze ak sa nebudem citit vo svojej kozi..mam prist..inak pockame co prinesie dalsi mesiac...

gigus
autor
26. jún 2016

@spagetka2891 ja som presne tak isto na tom.... Ja mám ešte plus únavu....ja mám takisto 7-8 dní a silné...... 🙂 ja sa to dozviem buď teraz prvého alebo až jejednásteho .... Prvého mám dostať mrchu a jedenásteho zase mám výsledky od Dr.....takže tak.... 🙂

spagetka2891
26. jún 2016

@gigus no unava je u mna asi taka ze v piatok som odpadla o 18tej a zobudial som v sobotu o 9tej rano.. vobec nechapem ze ako sa to stalo :D no ja mam dostat az 13teho.. takze uvidim..ale ide ma porazit teda z tej neistoty a hlavne ma trapi to, ze preco som mala iba 2 dni.. tak drzim palce a daj vediet ako dopadli vysledky 🙂

gigus
autor
26. jún 2016

@spagetka2891 Ja som tak isto na tom...mne uz je zle s toho že neviem čo.... ☹ ☹ takže tak a skoro mesiac čakať na ďalšiu mrchu je horor....ja už výsledky mám len mi ich nemá kto povedať keďže moja gyndoška je na dovolenke ☹ ....Určite dám vedieť ako som dopadla... daj aj ty vedieť a nech to dopadne tak ako si želáš... 🙂

gigus
autor
30. jún 2016

Dnes je 30. ale ja vôbec necítim že by som mala dostať ms....Mám tento celý týždeň hustý biely výtok...nikdy som ho predtým nemala...no uvidíme....som zvedavá či sa zase moje telo so mnou iba hrá alebo už konečne vytúžené bábo..... 🙂

spagetka2891
30. jún 2016

@gigus drzim ti palce..mne vcera lekar objavil zase cystu na vajecniku, kiezby to bolo babo..ako som tajne dufala 🙂

gigus
autor
30. jún 2016

@spagetka2891 OOO tak to mi je ľúto... ☹ dúfam že to bude bábo... a nie niaké problémy... ☹

spagetka2891
30. jún 2016

@gigus drzim ti palce aby to bolo v tvojom pripade o inom 🙂 ale tak aspon mam vysvetlenie preco sa mi to stalo, a aspon nas to nakoplo so skoromanzlom ze sa o babo zacneme snazit hned a nebudeme cakat az po svadbe 🙂

sibalka21
30. jún 2016

@gigus ahoj nejak som nevycitala z prispevku.... Kolko uz mas od poslednej ms?

gigus
autor
30. jún 2016

@spagetka2891 však veď áno všetko zlé je na niečo dobré....Držím palce... 🙂

gigus
autor
30. jún 2016

@sibalka21 27 dní...a zajtra mám dostať ms.... tak uvidíme... 🙂

sibalka21
30. jún 2016

@gigus uz by i musela mat riadne kolajnice.. ale drzim palce 🙂

gigus
autor
30. jún 2016

@sibalka21 Teraz som si test nerobila robila som si ked mi skončila predošlá"mrcha"...možno už teraz by sa mi ukázalo......🙂...uvidím ak zajtra nedojde tak si urobím test

gigus
autor
2. júl 2016

No takže robila som si test a niečo tam vidím... 🙂 😀 je to slabé ale predsa je 😀 takže...ešte sa moc nechcem tešiť o 3 dni urobím ďalší ak bude silnieť tak sa budem tešiť a velmi... 😀 dám vedieť...že ako mi dopadne

margotka112
7. júl 2016

@gigus Ahoj ako si dopadla? Robila si si ešte test? Ja som mala tiež takú divnú MS meškala 6 dní trvala 2 dni celkom slabá. Len ja nemám odvahu spraviť test :(

spagetka2891
7. júl 2016

@gigus no ako si dopadla?

gigus
autor
7. júl 2016

@margotka112
@spagetka2891 Prišla mi aj ďalšia ms... ☹ ☹ test som si urobila a je to negatývne.... ☹ ☹ takže tak teraz idem 11. dr. a uvidím ale zase som mala iba dvojdňovú...asi mám niakú cystu alebo čo...ja už neviem 😖

spagetka2891
7. júl 2016

@gigus tak to ma mrzi..skus pre itotu veru zajst k lekarovi a poradit sa s nim...

margotka112
8. júl 2016

@gigus To mi je lúto,viem aké to je. ☹

pehavcek
8. júl 2016

@gigus drzkaj sa.prajem ti nech ťa dajú rýchlo dokopy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre