Ovitrelle a špinenie

hannah88
19. feb 2022

Ahojte,
prosim,aky mate na toto Vas nazor: Vcera som bola 14 den po pichnuti ovitrelle,gyn mi robil folikulometriu a nasledne pichol ovitrelle na uvolnenie vajicka. Vysiel mi takyto test,robeny vcera podvecer v 1 den ocakavanej ms,moze to byt este stale ovitrelle? Zacala som ale aj spinit 4 dni pred terminom ms,az dovcera,kedy mi mala prist. Dnes zatial nie. Toto spinenie asi nie je dobre znamenie,vsak? Dakujem

len_nig
19. feb 2022

Takúto čiarku určite nemôžeš mať 14 deň po ovitrelle 😊 takže gratulujem 😍
Ja som mala cca 10 deň po pichnuti už úplne neviditeľnú a potom na 14 deň oveľa slabšiu ako máš ty a teraz vedľa mňa spinká 2 mesačne bábo 😁
A špinenie môže byť u niekoho normálne, ale môže to byť aj nedobré znamenie, išla by som sa dať asi skontrolovať k dr, aj keď nebude ešte nič vidno možno ti dá aspoň nejaké tabletky na udržanie 🍀

veronikaszabova
19. feb 2022

@hannah88 to uz by nemal byt ovitrell. Gratulujem ❤️

hannah88
autor
19. feb 2022

@len_nig mam nastastie aj progesteron a aj fraxiparin,min.rok som bola tehotna,ale prestalo bit srdiecko. Tak som si to nasadila vcera a v pondelok pojdem k dr. Dakujem😊

hannah88
autor
19. feb 2022

@veronikaszabova dakujem😊

len_nig
19. feb 2022

@hannah88 tak to potom verím že to dopadne dobre 🙏 ja som bola presne v takej istej situácii, držím palce moc 🤍

zuzka2662021
4. mar 2022

@hannah88 ako ste dopadli?

hannah88
autor
16. mar 2022

@zuzka2662021 momentalne 8tt😊 spinenie uplne ustalo.

wladusa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre