Ovulácia a 3. deň po nej

miirkka1
1. máj 2023

Ahojky,mam už dve deticky a s manželom sme už tretie neplanovali.Lenze počas kalendára som mala ovulaciu a my sme mali nechránený sex deň po deň,nechtiac.Aj podľa hlienu som mala presne tie plodné dni.Je možné,že by som otehotnela deň po ovulacii?Od strachu som si hneď kontrolovala krcok,bol trochu makksi,ale nie až tak ako počas ovulacii a bol vyššie,ale nie až tak,ale myslím,že bol zatvoreny.Hlien bol trochu ťahavejsi ale bol belsi.
Pri druhom som nevedela otehotnieť,tak som to sledovala podľa tohto krčku.
Ved keď nastane ovulacia,vajíčko čaká na oplodnenie myslím ze 24h a vtedy by bol krcok ešte otvorený,nie?

Nechránený styk sme mali 28.4. A dnes je 1.5. A ráno mi bolo tak velmi na vracanie a brucho ma bolelo,neviem,či to bolo z toho,že včera sme si opekali spekacky. Však nie je možné,že tak skoro by mi bolo zle, kebyze doslo k oplodneniu a dnes sme vlastne 3den a ten 4 deň pred bol styk.Viem,že ešte by ani nedošlo k uhniezdeniu,ale chcem počuť vaše skúsenosti.
Ja som pri oboch nemala nevoľnosti,len unavu a na 7den po ovulacii som mala slabú čiarku ráno.

Ako veľmi by sme už nechceli 3 babo,viem,mali sme si dávať pozor,len manžel ja nechápem,že je po 15rokov ako šialený.

colsami
1. máj 2023

Ak ste mali 28.4. styk a keby si aj naozaj otehotnela, tak urcite 1.5. nebudes mat tehotenske priznaky, ze ti je zle. Ak mas znalosti o oplodneni tak musis vediet, ze je to nemozne... Takze tuto teoriu (tehotenske nevolnosti) mozes vylucit.

stellarstar
1. máj 2023

@miirkka1 tak rýchlo ani neotehotnieš a nemôžeš mať príznaky. Keď už máš deti mala by si vedieť ako to celé funguje. A nikdy by ma nenapadlo strkat prsty aby som si skontrolovala krcok 🙄🙈

lauriik
1. máj 2023

Pockaj 2 tyzdne a ak nepride ms sprav si test. Co
Uz teraz chces vymyslat? Aj tak na tom nic nezmenis ci si budes kontrolovat krcok alebo nie. Priznaky mas urcite vsugerovane.

miirkka1
autor
1. máj 2023

@lauriik ved ja viem,len mam obavy,lebo všetko sme mali už naplánované.Ten krcok som si vtedy hneď pozrela,aby som vedela,či ešte bol otvorený.To som si pamätala,keď som sa snažila otehotnieť,lebo tam mi nepomohlo veru sex len tak,kedy sme chceli.

Nevoľnosť som nemala vsugerovanu,lebo ma strašne palilo aj brucho a fakt mi bolo zle.Ale to budú tie spekacky a cibuľa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre