Podstúpili ste operáciu po sterilizácii?

denisa462462
25. apr 2020

Dobrý deň, chcem sa spýtať som po sterilizácii a počula som že je možná operácia kde sa opäť spriechodnia vaječníky a žena môže otehotnieť. Chcem sa spýtať či tu je mamina ktorá podstúpila takúto operáciu a podarilo sa aj prirodzene otehotnieť. Ďakujem

sisa_s
25. apr 2020

Zalezi, akym sposobom bola vykonana tvoja sterilizacia a z akeho dovodu... Chcela si to alebo to bolo nutne, pretoze dalsie tehotenstvo by predstavovalo riziko velke?

poly2406
25. apr 2020

@denisa462462 tak toto zaujíma aj mňa! Mne Dr raz povedal, že je to príliš zložitá operácia a jednoduchšie je IVF

pininka1
25. apr 2020

Teraz sa už vaječníky prepaluju, takže to už je dosť problém dať to naspäť dokopy.

denisa462462
autor
25. apr 2020

@sisa_s počúvala som všade budeš to mať lepšie a pokoj a veci podobné tomu až som sa na to dala... A moja Dr. Povedala že sú 2-3 Dr. Na SK čo by sa možno do toho išli... Ja len potrebujem vedieť či už to tu niektorá absolvovala

denisa462462
autor
25. apr 2020

@poly2406 áno je to zložité veľmi a nemusíš potom otehotnieť na 100%

topanka
5. dec 2020

Ano ja som taky pripad mam.to za sebou operaciu a snazime sa .
Mam.vsetko.ako ma byt mozem mat deti len som mala partnera ktory s ktorym som nemohla otehotniet mal.zly spermoigram.Tak sme sa rozisli.
A teraz mam priatela druheho a riesime musi ist na spermoigram lebo bola som tehotna 6 tyzdnou ale sa vajicko neprijalo takze riesime jeho.

poly2406
12. dec 2020

@topanka ahoj, môžeš napísať podrobnejšie čo tá operácia obášala? Bola si hospitalizovaná dlho? Kde ti to spravili? Mala si vajcovody prepálené alebo iba zaviazané? Ďakujem

denisa462462
autor
12. dec 2020

@poly2406 toto aj mňa zaujíma 🙂

topanka
13. dec 2020

@poly2406 iba zaviazane boli

poly2406
19. dec 2020

@topanka ďakujem.. čiže prepálené zrejme neoperujú... Bol by to náročný zákrok ..hmmm A kde (v ktorom meste) ti to robili.. prípadne ak vieš o konkrétnom dr.

ariel1
13. feb 2021

@topanka chcem sa spýtať kde vám takí operáciu robili, ďakujem krásne

topanka
25. feb 2021

@ariel1 v Banskej Bystrici
Pred 9 rokmi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre