Znovuspriechodnenie vajcovodov po sterilizácii

domitomi1010
25. feb 2024

Ahojte ženušky.Pridala som tému,lebo neviem viac nájsť ohľadom môjho problému.Chcem sa vás opýtať.Som po sterilizacii a chceli by sme s partnerom ešte bábo.Podstupila niektorá s vás znovuspriechodnenie vajcovodov a podarilo sa otehotnieť prirodzene?Ak áno kde ste si dávali robot operáciu a koľko vás to vyšlo po finančnej stránke.😘

veselo_neveselo
25. feb 2024

Och, a nebude teda jednoduchsie ist na ivf, ako absolvovat dalsiu operaciu, a s neistym vyedkom? Myslim ze tam su pravdepodobnosti dost male, kdezto pri ivf mate sance pomerne velke, ked ste obaja mladi a zdravi.

Ale kvoli niecomu si sterilizaciu podstupila, tie dovody uz neexistuju?

domitomi1010
autor
25. feb 2024

@veselo_neveselo Mala som nie dobrého bývalého partnera,kôli čomu sme sa aj rozišli a ja som ostala na detičky sama bez akejkoľvek pomoci .Vtedy som sa rozhodla že ja už detičky mať nechcem,bála som sa toho že opäť to skončí podobne.No a teraz mám partnera už dlhú dobu,ktorý je ku nám pozorný mne ani detičkám nič nechýba.Lubi ich ako keby boli jeho .A chcela by som ešte aby sme mali aj spoločné bábo.

domitomi1010
autor
25. feb 2024

@veselo_neveselo áno viem že operácia nemusí vyjsť ale nádej tam je,a áno aj lekár s ktorým som toto preberala mi to povedal že tam je menšie percento ako pri ivf.Doma máme otvorenú tému na obe možnosti.Ja len akom skúsila že či náhodou sa tu niekto nenjade s podobným problém ktorý riešil operačne.

maranta_leuconeura
25. feb 2024

Zalezi kedy a ako ti to robili, ak v poslednych rokoch, zrejme je to aj prepalene laserom, nie len podviazane, operacia spat zbytocna (zbytocne riziko pre teba a sanca znovu otehotniet minimalna). Chodte rovno do ivf, stracate cas

veselo_neveselo
25. feb 2024

@domitomi1010 To chapem, pri dobrom chlapovi su tie deti jedna radost 😀 Drzim palce nech sa vam to spolocne podari.

tinka8512
25. feb 2024

@domitomi1010 mam znamu ktora pochodila Slovensko Madarsko po doktoroch a nikde to nerobia, vraj to nie je uz mozne. Mozes ist na IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre