Pomohli niekomu Tiande vložky na otehotnenie?

iwuskapoh
31. jan 2021

Ahojt baby chcem sa opýtať či už niekomu pomohli vložky od tiande otehotnieť, ja som skúšala všetko inofolic combi ,clostilbegyt ,maca,gynex, veľa ďalších a nič...čítala som veľa príspevkov že veľa žien otehotnením vďaka tiande aj keď už veľa rokov nemohli mať babo je tu niekto komu naozaj pomohli aj keď ťažko sa mi verí skúšala som fakt všetko :(

alenamihal
31. jan 2021

mne pomohli vela krat ale nie ohladom tehotenstva ....ak mas fcbk ,tak si najdi Zuzana Dolna,ta je isto expert na Tiande produkty ...

karinaaaa
31. jan 2021

@iwuskapoh tiez by ma to zaujímalo pred par dnami som to zbadala na fb a neviem ci do toho ist

evina0
1. feb 2021

@karinaaaa
@iwuskapoh mne pomohli aj pomhaju ale nie s otehotnenim nakolko uz mam 2 deti. No poznam naozaj vela zien ktorym produkty pomohli aj s otehotnenim.natolko nas oslovili tieto produkty ze som sa rozhodla poradit aj inym zenam.nemam sa zaco hambit. ak chces kludne mi napis.

viikkki
1. feb 2021

No toto zaujíma aj mňa a aké presne vložky lebo ja som tam nenasla na ich stránke ak by ste mi sem mohli poslať link bola by som vďačná a taktiež aj na zápaly močového mechúra

iwuskapoh
autor
1. feb 2021

Ja som si už objednala uvidíme,už aj tak všetko som skúšala skúsim aj vložky keď aj tak mám časté mykozi

karinaaaa
2. feb 2021

@iwuskapoh môžem sa opýtať skúšali ste uz aj umele oplodnenia ? 🙂

viikkki
2. feb 2021

@iwuskapoh prosím môžeš mi poslať link že ktoré si si objednala? 🙂

iwuskapoh
autor
2. feb 2021

@karinaaaa ties sme sa s priateľom rozhodli že keď sa nám nepodarí do apríla pôjdeme na umelé oplodnenie už ďalej čakať nebudeme už 4 rok sa snažíme a nič

barbori1234
2. feb 2021

Dobrý večer prajem objednala som si kúru tiande ..doktorka vravela že mám všetko v norme...akurát MMA problém z nepravidelnou menštruáciou ..a preto mi predpísala duphaston na úpravu menzesu ... prosím vás aké máte skusenosti...budem brať duphaston a používa k tomu j tu kuru tiadne

iwuskapoh
autor
2. feb 2021

@barbori1234 mislim si že duphaston ti na úpravu pomôže ja som mala stim problem ms som nemala aj 3 mesiace časté výroku som mala brala som duphaston od 16 dňa cyklu do 26dc upravilo sa mi ale zas som mala Výtoky pretoze mám málo v tele hormónu progesterón u tak mi predpísal silnejšie utrogestan a chvála Bohu už Výtoky žiadne nemám a ms mam pravidelnú 🙂

barbori1234
2. feb 2021

@iwuskapoh koľko si ich brala ak sa môžem spýtať ? Mne kázala brať 10 dní ráno a večer a že po vybratí 10dnoch by som mala dostať menzes

barbori1234
2. feb 2021

@iwuskapoh nechcem otravovať mohla by som vám napísať ?

iwuskapoh
autor
2. feb 2021

@barbori1234 áno 10dni
Od 16dc do 26dc do 4 dni ms príde

barbori1234
2. feb 2021

@iwuskapoh a potom 15dni pauza a zas užívať 10dni?

iwuskapoh
autor
3. feb 2021

@barbori1234 každý mesiac 16den cyklu... Počíta sa od prvého dňa cyklu ms ...

barbori1234
3. feb 2021

@iwuskapoh tak ja vám veľmi pekne ďakujem ...či že po 10dnoch keď nedostanem menzes mám stále čakať pokim nepríde? A potom si odratam hnen prvý deň cyklu až ku 15dnu

iwuskapoh
autor
3. feb 2021

@barbori1234 keď nepríde do 10 dňoch skúste tehotensky test 🙂

barbori1234
3. feb 2021

@iwuskapoh nesom tehotná ...😒 Mne menzes mešká od novembra a bola som aj u dr. Všetko je tam čisté

iwuskapoh
autor
3. feb 2021

@barbori1234 nestačí len ultrazvuk bolo by dobré odbery čo sa tika všetkého možno je možné že ties vám chyba hormón v tele progesterón a preto vám to mešká ja mám podobný prípad

natalka1985
3. feb 2021

Mne nepomohli.... zbytočne vyhodené peniaze okolo 90€

barbori1234
4. feb 2021

@iwuskapoh no wau,,som si myslela toto..a čo vám dávajú proti tomu ?

iwuskapoh
autor
4. feb 2021

@barbori1234 ja som brala duphaston e mala som Výtoky tam dal mi silnejši progesterón utrogestan

barbori1234
4. feb 2021

@iwuskapoh no to aj mne teraz dala duphaston...a tie Výtoky aké boli? Keby niečo aby som vedela tiež odhadnúť ..moc ďakujem

iwuskapoh
autor
4. feb 2021

@barbori1234 mala som stále hnedé Výtoky terás chvála Bohu už od kedy beriem utrogestan nemám

barbori1234
4. feb 2021

@iwuskapoh ale okrem toho hnedého výtoku ste spokojná? Do koľkých dní ste dostali menzes?

iwuskapoh
autor
4. feb 2021

@barbori1234 ms mám u pravidelnú ale mám problém s otehotnením snazime sa 4 rok..jeden vajcovod nepriechodný saktosalpinx mám bolesti dneska som nemohla vstať z postele veľmy mi to znepríjemňuje život rozhodla som sa že dám si vziať vajcovod de hovoril že to znižuje šancu na otehotnenie a ties na ifv znižuje šancu ráno som sa objednala ku gyn..a budem to riešiť

alison11
4. feb 2021

@iwuskapoh Držím palce poznám u nás jednu žienku tkorej tiež bol jeden vajcovod odstránený pre neprichodnosť a po jednom umelom sa im podrailo do roka prirodzene druhé a rok a pol po druhom tretie dieťatko prirodzene 🙂.

barbori1234
4. feb 2021

@iwuskapoh aké sú to dnešné metódy hrozné niečo keď žena si musí toľko vytrpieť kvôli bábätku 😒 naše babky nikdy nevedeli neriešili vitamíni na otehotnenie ani plodné dni neriešili ..a preto malý ne po jednom ale až po šesť detí niekto aj viac a zdravé ..a dnešná doba fakt neviem prečo to tak musí byť prečo skoro každá jedna žena ktorá chce byť matkou musí riešiť stresovať kvôli nepravidelnej menštruáccii alebo napríklad..ako aj vy teraz riešite ..fakt ma to mrzí lebo viem aké to je čo prežívate aj my sa snažíme už viac ako rok a sme nešťastní spolu s partnerom ale nechcem sa na to až tak pripnúť ..každej žene osudene

iwuskapoh
autor
4. feb 2021

@alison11 Ďakujem ties som čítala veľa žien otehotneli po odstránení neprechodneho vajcovodu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre