Pomohla vám kúra z tiande pri otehotnení?

susedka1000
27. apr 2020

Ahojte baby.. Veľa som čítala, že vlozky pomohli pri otehotnení..... Je to fakt pravda a ste tu niektoré co máte s tým skúsenosť? Po akom čase ste otehotneli ako ste používali tieto vložky a intim. Gél? Dakujem za každú odpoveď 🙂

77kacena
27. apr 2020

ahoj keď som sa snažila ešte som Tiande nepoznala ale po pôrode mi vložky pomohli upraviť cyklus a intenzitu. Moja kamarátka už ma dve tehotné vďaka vložkám a v skupine kde som je kopec báb čo vďaka kúre na podporu otehotnenia sa dočkali vytúženého výsledku.

simona1996712
19. aug 2020

@susedka1000 ja este podstupujem kuru som zvedava

fjane
23. nov 2020

@simona1996712 prezradíš nám výsledok? 😉

ronicek
23. nov 2020

@susedka1000 ahoj susedka vdaka tejto kure otehotnela a ona sa k tomu dostala tiez cez nejaku kocku co sa jej podarilo ozehotniet.
ja ich vyrobky pouzivam tiez a som nad mieru spokojna
vlozky su super ja som mala cysty a vkuse mykozy a teraz mam pokoj

piskota81
10. dec 2020

Ahoj, ja som práve začala užívať kúru... je tu niekto komu to pomohlo? Hlavne otehotnieť? A za aký čas sa vám podarilo?
Ďakujem za odpoveď 🙂

vladika11
9. jan 2021

@piskota81 ja som si to dnes objednala tak uvidíme 🙂

katarinka1307
10. jan 2021

Ahoj. ja som si to objednala,už to mám aj doma,len chcem začať po skončení MS, mi to odporučila aj pani čo mi to poradila,tak dúfam,že to bude pozitívne 🙂

piskota81
10. jan 2021

@vladika11 potom poprosím info 🙂

vladika11
10. jan 2021

@piskota81 po mesiaci sa hádam ozvem.. Vy ako?

77kacena
10. jan 2021

@piskota81 niektorej stačilo pár mesiacov, inej to trvalo dlhšie záleží na probléme

piskota81
11. jan 2021

@vladika11 no ja zatiaľ necelý mesiac užívam kúru... akurát som pár dní po plodných dňoch tak uvidíme 🙂 ale zatiaľ nemyslím že sa to podarilo ☹️

evina0
16. jan 2021

@piskota81
@vladika11
@katarinka1307 zienky ak sa nezadari hned prvy cyklus vydrzte, kazde telo inak reaguje a upravuje hormony. Skvele recenzie najdete aj n Fb ale ked mate doma tieto vyrobky tak ste urcite aj tam. A urcite ste fostali an ako pkdzupne kuru uzvit. Drzim Vam palce nech cim skor nebudete vlozky pouzivat aspon 9.mesiavov.lebov tehotrnstve sa nesmu!!

katarinka1307
16. jan 2021

@evina0 ďakujem pekne, no dúfam, že to vyjde, veľmi by sme sa potešili s polovičkou 🙂

vladika11
17. jan 2021

@evina0 ďakujem 🤗 Ja mam prave štvrtý deň kúry za sebou.. Mam k tomu aj detox Na 10dni.. Uvidíme, pani cez, ktorú to mám mi neodporúča snažiť sa hneď prvý mesiac o babo.. Myslíte, že keby sa zadarilo, tak to bábätku uškodi?

veronikaa006
3. feb 2021

môžu sa tá kúra 10 dňová s 24 hodinovými vložkami opakovať aj viackrát do roka?

evina0
3. feb 2021

@veronikaa006 ano moze.

evina0
3. feb 2021

@katarinka1307 drzim palceky nech sa vam cim skor zadari. Poctivo ber kuru a vysledok sa naozj dostavi 🙂

veronikaa006
3. feb 2021

@evina0 už som ju mala v decembri aj januári no nepomohla. Má to ešte zmysel zopakovať?

piskota81
3. feb 2021

@veronikaa006 ja som tiež užívala vyše dva mesiace a nič... tiež neviem či má zmysel do toho investovať, nie je to lacná záležitosť 😔 momentálne rozmýšľam nad kvapky gynex, ale ešte neviem

77kacena
3. feb 2021

@veronikaa006 kura by mala byť troj mesačná a vždy je všetko individuálne keďže ani jedna nie sme rovnaká, a tiež sa odporúča celkový detox , veľa žien je takých že ani tri mesiace nestačili

katarinka1307
5. feb 2021

@evina0 , ďakujem pekne,no dúfam a verím,že to vyjde, veľmi by sme chceli 🙂👶

ronicek
5. feb 2021

@piskota81 treba vydrzat aj dlhsie piznam vela kociek

barbori1234
11. feb 2021

Dobrý večer žienky používam vložky Tiande prvú kúru a ten gél volupta keď si dávam do pošvy po niekoľko minútach ma začne škriabat strašne pošva...pani čo som objednávala cez ňu kúru mi píše že sa s takým niecim nestretla ešte tak neviem neje tu niekto kto by mi poradil či to náhodou nemal😌 veľmi by som bola vďačná

evina0
12. feb 2021

@barbori1234 ak volupta robi problem treba dat striekackou hlbsie do posvy.ak by bol opat problem vysadit na nejaky cas a skusit opat. A ak je opat problem vysadit. Su zeny co im volupta vadi aj ked to je malinko zien.

barbori1234
12. feb 2021

@evina0 Ja vám mnoho krát ďakujem 😍🤗🤗 no ešte toto by som chcela napísať že mne pani z Tiande kázala len prstom vo veľkosti hrášku a prstom dávať do pošvy ...

evina0
13. feb 2021

@barbori1234 ano tak sa zvykne davat no vela zenam to vadi a v podstate sa vsetko zachyti pri vchode do posvy a vie aj stipkat. Preto ak je takyto problem dava sa striekackou hlbsie.

barbori1234
20. feb 2021

@evina0 dneska som to tak skúsila

bebememe
9. mar 2021

Áno manžel podstúpil kúru hlavne jemu amarant pomohol muž mal zle výsledky spermie žiadna pohyblivosť skoro a 2 mesiace užíval produkty a dočkali sme sa konečne bábätká som šťastná

evina0
9. mar 2021

@bebememe amarant je aj pre mna zlaty poklad.

leticia22
25. mar 2021

@bebememe ahoj prosím ťa a ako sa ten amarant užíva? A v akej podobe? To ako lieky či bylinky? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre