Pomohli vám Gynex kvapky k otehotneniu?

simbatko
19. máj 2022

Ahojte..prosím vás ktoré ste užívali alebo užívate gynex kvapky..akú máte skúsenosť...pomohli k otehotneniu?alebo celkovo aký má to vplyv na vás.. rozmýšľam že si ich kúpim ďakujem

pauli_s
19. máj 2022

K otehotneniu nepomohli ale ked som ich užívala mala som výrazne slabšie prejavy PMS. Menej bolestí a aj psychicky som sa cítila lepšie.

andyka105
19. máj 2022

Mne určite pomohli. Teda pomohli my na pravidelný cyklus. Určite odporúčam len treba brať a vydržať dva tri mesiace a nevzdať to hneď po prvom, ale to plati pri všetkom.

dorotka363
19. máj 2022

Ja som ich brala necelé 3 mesiace na jeseň.. Neviem, či vďaka nim alebo to skrátka len tak vyšlo, ale som v 8. mesiaci 🙂

mata1001
19. máj 2022

Mne nepomohli.

sindyem
19. máj 2022

U mna bola hormonalna nerovnovaha, nepravidelne cykly, cysty... Kvapky som uzivala tri mesiace, hormony sa zlepsili (ustup akne), cysty vstrebali a podarilo sa..dovtedy som brala progesteron v tabletkach, mala nastavenu hormonalnu liecbu od lekarky a nic..Som teraz v 6. mesiaci. Za mna rozhodne ano. Necakaj od toho zazraky, treba si uvedomit, ze su to hlavne bylinky a maju dopomoct. Riadnu liecbu nenahradia..aj ked mne teda zabrali lepsie ako samotna liecba...ale mohla byt nahoda. Psychika a vsetko dokopy...

stanzi
19. máj 2022

Baby tie co vam pomohli - a ako ste ich brali? 3x denne po 7 kvapiek?

sindyem
19. máj 2022

@stanzi Ja som brala 3x denne po 6 kvapiek

viky_21
19. máj 2022

Mne pomohli k uprave cyklu. Takze tym padom aj k otehotneniu

stanzi
19. máj 2022

@sindyem dakujem

andyka105
19. máj 2022

@stanzi ja som brala 2x denne 7 kvapiek tri tyzdne a tyzden pauza.

simbatko
autor
19. máj 2022

@simbatko Dievčatá pekne vám ďakujem 😚určite ich vyskúšam

stanzi
19. máj 2022

@andyka105 dakujem 😊

roja01
19. máj 2022

Ja viem, ze jedna mladá žena po 2 vybraných fľašiach po 8 rokoch konečne otehotnela.

54tinka54
19. máj 2022

@simbatko konkrétne som ich neužívala na otehotnenie, ale určite k tomu vedia dopomôcť. 3-mesačná kúra mi pekne vylepšila výsledky hormónov štítnej žľazy a spravidelnili mi cyklus

alex123andra
20. sep 2022

@dorotka363 prosim ako ste si dala davkovanie? Dakujem pekne za info a gratulujem 🤗

dorotka363
21. sep 2022

@alex123andra 1-2 krát denne po 6-7 kvapiek myslím

ttanickat
31. aug 2023

@sindyem ahoj, brala si ich prosím spolu s hormonálnou liečbou alebo po jej ukončení? Ja teraz beriem Letrozole aj Progesterón a mám obavu pridať aj Gynex aby som to zbytočne neprehnala a nerozhasila si hormóny ešte viac.

bubatko15
12. mar 2024

Dievcata aaa nestalo sa Vam pri gynexe ze ste sa na zaciatku zacali vyhadzovat ? Ja mam plet ako keby mam 15r🙈🙈

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre