Pomohli vám kvapky Gynex?

bajka87
2. jún 2020

Ahojte. Kamarátka mi doporučila gynex kvapky na upravenie cyklu, ovulaciu a celkovo na úspešné otehotnenie. Mate s nimi niektorá úspešnú skúsenosť? Ďakujem

reni1512
2. jún 2020

Ano...pomahaju...vsetko na prir baze pomaha odporucam

marinecka95
2. jún 2020

@bajka87 mám a bohužiaľ zlú. Ja som mala ovuláciu tesne pred MS - tiež mi ich odporúčali na úpravu cyklu. Realita? Z 28-30 dňového cyklu sa stal 43, 56 dňový. Ovulaciu mi nijako neposunul, taktiež bola podobne max 3-4 dni pred očakávanou MS. Za mňa vyhodené prachy a .. 👎 dobrú skúsenosť nemám.

effie
2. jún 2020

pocula som ze zo zaciatku moze rozhadzat cyklus, neskor upravi...mne prisla ms uz na 26 den a predtym som mavala cca 30 dnove cykly....otehotnela som do dvoch mesiacov od kedy som ich zacala brat takze mne pomohli

kote1509
2. jún 2020

@bajka87 mne pomohli na upravu ovulacie aj na otehotnenie.

ivka185
2. jún 2020

Nie nepomohli vobec.

petkaaa
2. jún 2020

Mne pomohli hlavne čo sa bolestí týka. Nemávam už takú bolestivú menštruáciu odkedy ich užívam

julka97646
2. jún 2020

Ahoj Bejka ja ginex odporúčam z priateľom sme sa o mimi snažili 3roky a vďaka ginexu som otehotnela hneď v ten mesiac . Držím palce

maminuska
2. jún 2020

@bajka87 mne pomohli s inými gynekologickými vecami .

veverickav
2. jún 2020

Ja mam pocit ze pomohlo...

bajka87
autor
2. jún 2020

@julka97646 wau tak 👌 . Čítam viac pozitívneho. A neviete, môže sa to brat aj s clostylbhegitom? Ale asi áno, keďže je to prírodné.

lucijalucy
2. jún 2020

Aj u nás pomohli kvapky Gynex ale v kombinácii s Inofolic a Folandrol.

retatka
2. jún 2020

Na cyklus je uplna topka ,nikdy som nemala pravidelný aj mi vynechal ,potom dlhé krvácanie a môžem ďakovať tomuto zázraku ,upravil mi.Uz beriem druhe balenie .Urcite sa oplatí skúsiť !

julka97646
2. jún 2020

Bejka ja som ho užívala z inoflicom comby

bajka87
autor
2. jún 2020

@lucijalucy a môže sa to brat aj počas tehu?

lucijalucy
2. jún 2020

@bajka87 UPOZORNENIE:
VVýrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom.

https://www.energy.sk/sk/menu_x7492x/

angela85
2. jún 2020

Ja mám tiež dobrú skúsenosť z 23 dnoveho cyklu mám 27 dňový, ja som popritom brala aj alchemilku. Mne pomohol aj na sž,aspoň myslím,to nemôžem na 100% potvrdiť keďže tam mohli mať vplyv aj iné faktory

junyk
2. jún 2020

Ahojte. Pridávam sa k vám. Ja som zatiaľ gynex nevyskusala, ale odporúčam na úpravu cyklu alchemilku 1DC až po ovulku,pre snažilky odporúčam Drmek vitex a nosifol. Ja som užívala oba súčasne po pol ročnom snažení sa podarilo hneď 😊 žiaľ u mňa skončilo nakoniec tehotenstvo MA 😪. Teraz skúšame od začiatku. Žiaľ zatiaľ sa nedarí ale lekár mi predpísal clostilbegyt, tak 2 cykli skúsim s nim. Držte ✊✊✊

bajka87
autor
2. jún 2020

@junyk tak to sme na tom rovnako. Ja, už síce jedno dieťa mam, ale min leto som otehotnela ani neviem ako, ale skončilo to MA. Od januára skúšame a zatiaľ nič 😏 v marci mi dr povedal ze som mala asi aj anovulačný cyklus, takže,, parada". Tiež mi dr ponúkol clostil. Tak asi od najbližšieho cyklu skúsim aj s folikumetriou. ✊✊✊

majkydee
3. jún 2020

Ahojte, mam Gynex vyse pol flasticky, posuniem niekomu kto by chcel vyskusat. Otvoreny len teraz v maji. Piste mi ss ak zaujem😉

mima804
24. jún 2020

@majkydee dobry deň prosím vás mate ešte gynex kvapky?

majkydee
25. jún 2020

@mima804 ano, pisem ss

flakulka
5. júl 2020

Prosim pomohol gynex niektorej aj na upravu hormonov?? Konkretne mi chyba estrogen😒

millky
15. júl 2020

@bajka87 ahoj, možno píšem neskoro ale, gynex kvapky nie sú len na ženské "problémy". Je to silný bylinný koncentrát, ktorý ma tiež silné detoxikačné účinky. Počas detoxikácie nie je vhodné užívať ho s inými liečivami. Maximálne kompatibilné je užívanie kyseliny listovej + vitamin D, nič viac. Negatívne účinky čo sa rozhadzania cyklu týka mohli mať tie ženy, ktoré brali možno iné liečivá alebo pomocné hormóny. Gynex je širokospektrálne liečivum a prikladám foto toho, čo obsahuje a na čo jednotlivé byliny sú. Pokiaľ žena nemá nejaké záväzné problémy a chce začať gynex užívať napríklad na pomoc pri oplodnení, tak treba začať s jemným davkovaním, ja odporúčam 3x denne po 4kvapky. Pri vážnejších problémoch ako cysty, polycystické vaječníky, zapáli, zúžené vajcovody, myom atď treba nasadiť plnú dávku. Jedná sa naozaj o silný detox, takže dodržiavať treba aj zvýšený pitný režim. Niektoré žienky vravia, že len sa gynexu dotkli a boli v tom, čo je milé, ale áno, upravuje psychiku (čo snažilky veľmi potrebujú) a zároveň pôsobí na podporu plodnosti. Čo sa týka užívania počas tehotenstva, alebo podozrenia z tehotnosti treba vedieť, že AK SI MYSLÍM, ŽE SOM TEHOTNÁ, napríklad počas začiatku užívania Gynexu, Gynex neuškodí. Ak sa MS nedostaví a tehotenský test ukáže //, Gynex prestanem užívať a užívam kyselinu listovú na správnu tvorbu buniek a plodu. AK SOM TEHOTNÁ, nedetoxikujem sa nijako, ani gynexom, ani diétami ani ovocnými či zeleninovými šťavami. Bábätko potrebuje všetky živiny nie len niektoré. Rané - počiatočné dni tehotnstva nijako neovplyvnia vývoj plodu či uhniezdenie vajíčka, to sa netreba báť. 😊 Asi všetko, čím by som mohla prispieť.

kawasakier6n
27. dec 2020

@julka97646 presne aj moja znama mi vravela ze sa dlho snazili a nevie ci fakt nahoda ale po 2 mesiacoch brania gynexu otehotnela

lenusska5
8. feb 2021

Ahojte mám na predaj skoro celú flaštičku gynexu ak by ste mala niektorá záujem 🙂

lenusska5
8. feb 2021

Ahojte mám skoro celú flaštičku Gynexu na predaj ak máte niektorá záujem 🙂 cena 7€

vianocka288
23. feb 2021

Mne Gynex vobec nepomohol (ani v uprave cyklu, ani v otehotneni - snazime sa 4 roky). Vyuzila som 3 flasky. Komu pomohol, tak gratulujem.

junyk
23. feb 2021

@vianocka288 to ma mrzí mne dvakrat pomohol otehotniet na prvý šup aj kombinácia s vitexom. Zial zatial mame neuspesne tehotenstva ale kym som nebrala gynex a vitex tak som nevedela ani kedy mam ovulku.
Za mna gynex a vitex super vec ❣

snazimsa
5. mar 2021

@lenusska5 ahoj je ešte na predaj?

lenusska5
5. mar 2021

@snazimsa ahoj už je predaný

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre