Pomohol už niekomu liečiteľ k otehotneniu?

iwuskapoh
3. apr 2020

Dobrý deň prajem viem že to tu nepatrí ale chcem sa opýtať či niektorej pomohol liečiteľ otehotnieť,

queen_mary
3. apr 2020

Mne 🙂 teda minimalne ako placebo cinska medicina. Po 4 rokoch snazenia sa (boli sme aj iui), som otehotnela po 3 mesiacoch pitia takych cinskych odvarov.

iwuskapoh
autor
3. apr 2020

@queen_mary aký si mala problém s otehotnením ? Lebo ja mám jeden vajcovod priechodný a netvoria sa mi vajíčka skúšala som už všeličo nič nepomáha ja odmietam ísť na umelé oplodnenie

mischelin89
3. apr 2020

Ja poznam dve baby co mali problem (nefyzickeho razu), riesili cez rodinne konstelacie a maju zdrave babatka.

acer11
3. apr 2020

@iwuskapoh mojej kamarátke... na tretí šup-ale jej manžel sa to nedozvedel 😂😂😂

gabrielapatrik
3. apr 2020

@iwuskapoh ahoj, kamaratke sa tak podarilo.

tenerifka
3. apr 2020

tak ak je mlady,pekny, zdravy a s dobrou genetikou, tak urcite sa to podari😎

dilino
3. apr 2020

áno mojej kamáratke z Košic pomohla Anna Kopáčová z Vrbového lieči pomocou bylin piju sa čaje v určitu hodinu čo ona namieša čisto sa jedna o bylinky žiadna chémia prídavky rôzné nič iba bylinky veľa sa o nej piše tu na internete je to posledná nádej ako piše v knihe ked žena nemôže otehotnieť skús byva vo Vrbovom okres Pieštani možno najdeš tu nejaku ženu ktora je odtiaľ a da ti na nu kontakt veľmi silno držim🙏aby s ato podarilo skús za pokus nič nedáš.

wejuska7910
3. apr 2020

@iwuskapoh preco odmietas ist na umele oplodnenie?mas aj neake vysetrenia za sebou?

iwuskapoh
autor
4. apr 2020

@wejuska7910 pochybujem že sa to podarí s umelým oplodnením, bola som na laparaskopi na prefuk a tam mi zistili že mam jedny vajocvod nepriechodny je naplnený tekutinov je sposobeni tým že som často mykozy a neprieliecila som to chodila som ku.gyn vzdy keď som mala zápal on to neriešil mal by ma liečiť antibiotikami,mám už všetky vyšetrenia ak tabletky som.brala.clostilbegyt skoro rok až 3 krát denne vôbec mi.nezabera vôbec tie vajička nerastli 8mm na 14dc cyklu už ani neviem čo mám robit mi chodíme do Košíc do centra helios písala som s pánom doktorom a pislala som mu že či by dalo stimulovať vaječníky s injekciami a potom mať styk on písal ze to môžme skúsiť tak skúsim ešte toto

jarca001
4. apr 2020

Ahoj,,mojmu bratovi po 9rokoch snazenia.(v oktobri cakaju),,tiez svagrinna odmietala umele opl. ,ak chces viac napis mi sukr.spravu dam kontakt,a napisem viac.

queen_mary
4. apr 2020

@iwuskapoh ved prave pre to, ze nepriechidny vajcovod, je umele oplodnenie riesenim, ci?

wejuska7910
4. apr 2020

@iwuskapoh ved prave to,ze to umele je riesenie clostyl je asi pre teba slaby ale injekcie co sa davaju pri umelom su ovela silnejsie a stimulaciu ti upravuju ak treba,ak ti nereaguju vajecniky tak zvysia davku a kontroluju to ako reagujy

iwuskapoh
autor
4. apr 2020

@queen_mary poznám viac párov ktoré otehotneli aj s jedným umele oplodnenie finančné vysoké a ešte či sa podari poznám páry ktoré boli na umele AS 3 krát a nepodarilo sa a nakoniec ostali prirodzene len musí byť niejake riešenie ide aj o.psychike :/

jarca001
4. apr 2020

Ano ,,presne ,,psychika je velmi dolezita.

simkamatko
15. apr 2020

@jarca001 mozem poprosit blizsie info Ďakujem

simkamatko
15. apr 2020

@iwuskapoh presne ste opisali mňa 😒toto iste mam aj ja tak isto reaguju ako vaše

iwuskapoh
autor
15. apr 2020

@simkamatko ties sa vám nedarí otehotnieť ?čo ste skúšali ?

simkamatko
15. apr 2020

@iwuskapoh 2x IVF prefuk vitaminy lieky zial ani naznak 9 rokov sa snazime

erikapiloxing
11. sep 2020

@queen_mary o aké odvary ide?

moncurikv
27. nov 2020

@jarca001 ahoj mohla by som vedieť odkiaľ je liečiteľ a poprosim aj kontakt. Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre