Pomohol vám reálne Inofolic k otehotneniu?

28. sep 2020

Ahojte je tu niekto komu inofolic realne pomohol k otehotneniu ? 🙂 popripade jedli ste to niektorá počas HAK??

44janica44
28. sep 2020

inofolik pomaha k rastu folikulov a dozrievaniu vajíčok, často ho berú ženy pri IVF a problémoch s otehotnením... prečo by ho niekto bral počas HAK ked HAK bráni tehotenstvu - jedno má pomôcť k tehotenstvu druhé mu ma zabrániť - logika žiadna. dosť drahé vitamíny na nulový efekt.

noami12
28. sep 2020

Ahoj mne pomohol, hneď prvý mesiac ako som ho začala brať som otehotnela 🙂

autor
28. sep 2020

@44janica44 Nedávno som písala , že dojedam posledný “riadok” antikoncepcie a chceme sa začať snažiť a ženy mi napísali že mám nasadiť inofolic už teraz 🙂 tak preto som zvedava

eleanor13
28. sep 2020

Prosim Vas, brali ste prasok alebo kapsule?

noami12
28. sep 2020

Nie to je hlúposť co ti napísali, dobre HAK a potom nasaď, lebo zbytočne to užívaš keď to nemá účinok.
@eleanor13 ja som brala v práškovej forme. A odporúčam zriedit s co najmenej vody, len tak na jeden glg max 2. Počas ovulácie a po nej som jedla ananás, čítala som ze to ma tiež niečo do seba pri zahniezdovani. A inofolic som brala 2 dní pred ovulaciu v deň ovulácie a deň po ovulácii. Potom už ho po ovulácii nemá význam brat. A sex sme nemali takých 10 dní až 2dni pred ovulaciu sme začali, lebo niekde som čítala tu dávno na MK že je nejaká 10 metóda, tak som skúsila 🙂 ale najviac dávam zásluhu inofolicu.

eleanor13
28. sep 2020

@noami12 dakujem pekne😊🌷

zuzka251
28. sep 2020

neviem, preco ak niekto uziva Inofolic mesiac a otehotnie, uz si namysla, ze mu pomohol prave on. Vobec to tak nemusi byt a je to len nahoda...a robi to stres snazilkam, ktore ani po case neotehotneju.

eleanor13
28. sep 2020

@zuzka251 s tym suhlasim ze to nemusi byt Inofolicom.Za skusku ale nic nedam.Beriem treti mesiac aj clostyl, ktory ma nastastie vysledke preukazane mojim gyn. , aj ked este som stale neotehotnela

eskop
28. sep 2020

Ja som hned prvy mesiac otehotnela ako som zacala pit inofolic. Ale hak som vobec nebrala uz par rokov

mata1001
28. sep 2020

Nie, nepomohol mi.

lucijalucy
28. sep 2020

Ja som po vysadení HAK brala Duphaston asi pol roka, Clostilbegyt a tie nepomohli. Potom som skúsila Inofolic a kvapky Gynex a zadarilo sa cca po 3 mesiacoch. Držím palce.

stanzi
28. sep 2020

@lucijalucy Gratulujem 😊 Prosim ta kedy si zacala brat ten Gynex? Od 1.dna cyklu, alebo sa moze zacat hocikedy, aj v strede?

lydia1995
28. sep 2020

Prosím vás čo je to presne ten inofolic je to na predpis?

lucijalucy
28. sep 2020

@stanzi ani som to popravde neriešila že odkedy brať 😬 Hneď ako som ho kúpila som ho brala 2x denne 7 kvapiek (ráno a večer) a zapíjala som to vodou s Inofolicom 😄 Brala som ich podľa pokynov 3 týždne a týždeň pauza.

stanzi
28. sep 2020

@lucijalucy Dakujem 😊

noami12
28. sep 2020

@eleanor13 držím palce nech to vyjde aj Vám 😍

eleanor13
28. sep 2020

@noami12 dakujem, ste zlata😊

veronika1234512345
29. sep 2020

Za mňa inofolic vyhodené peniaze.

lydia1995
29. sep 2020

@veronika1234512345 zdravím chcela by som sa spýtať čo je to nten inofolic zač a či je na predpis

veronika1234512345
29. sep 2020

@lydia1995 inofolic je buď v podobe tabliet alebo prášku. Nie je na predpis. Je to vitamínový doplnok, ktorý by mal podporiť tvorbu vajíčok 🤷‍♀️

lydia1995
29. sep 2020

@veronika1234512345 ďakujem pekne

roxana61
29. okt 2020

@noami12 v ktorej faze cyklu si ho začala brať? Ak si to pamataš 🙂 a mala si pravidelny menzes? Dlhsie alebo normalne cykly? ...ďakujem 🙂

noami12
30. okt 2020

@roxana61 ahoj ja som ho brala iba jeden cyklus, mne pomohol hneď, predtým sme sa snažili skoro 2 roky a nič. Brala som ho 2 deň pred ovu, deň v ovu a deň po ovu. A priateľ bral tiež jedny lieky ktoré mam ešte doma skoro cele, ak by si mala záujem tak ti ich predám ( tie lieky pomáhajú zasa spermiam aby boli kvalitnejšie a rýchlejšie)
Keď som otehotnela som inofolic predala jednej kocke a aj tej pomohol, písala mi 😊

danielitkaa
9. nov 2020

@lucijalucy zdravim ta prosim ta mas este tie gynex kvapky? ak ano a nepotrebujes uz nepredala by si mi ich?

katy0612
10. nov 2020

Mne gynekologička odporučila užívať Inofolic dlhšie,že to ma väčší účinok. Ja som to skombinoval s liekom NosiFol(obsahuje vit. D3, B12, B6 a samozrejme kys. listovú a myoinositol takže je to komplexnejšie). Sú tablety aj prášky, ja som brala 1 tabletu Nosifolu ráno a 1x prášok Inofolic večer. Po 2-mesačnej kúre sa zadarilo. Brala som predtým aj Femibion, Gynex atď. a nič. Ale manžel mal oligoteratozoospermiu pred 3 mesiacmi, tak bral FertilUp a vyšlo to. Mali sme sme aj gély Yarilo mobility pre lepšiu pohyblivosť spermií, ale použili sme ho raz a nikdy viac. Štípal nás oboch. Ak by niekto chcel kľudne predám za min. cenu ten Yarilo gél aj Inofolic.

danielitkaa
10. nov 2020

@katy0612 gelik cena?

devilana
29. jan 2021

Zdravim. Mam na predaj uplne nove nepouzite balenie produktu Inofolic (60 sackov). Kupovane na pilulka.sk na zaciatku januara 2021. Dovod predaja je ze ked som to chcela zacat uzivat, zistila som ze som uz tehotna. Predtym som uzivala to 10 dnove balenie. Takze posuvam pre dalsiu kocku ktora tuzi po babatku. Povodna cena bola 34€ a posuniem to za 30€ aj s postovnym. V pripade BA viem aj osobny odber. Dakujem

roxana61
2. jún 2021

Mam na predaj inofolic combi. 3 balenia (v jednom chyba 5 tabliet)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre