Prebehla už ovulácia?

96sofia96
23. apr 2024

Ahoj, prvýkrát som si robila ovulačné testy.
Prvý robený 18.4, druhý 21.4., a tretí 22.4.
Myslite, že ovulácia prebehla? Ďakujem za odpovede, nemám s tým vôbec skúsenosti ;)
Včera som mala aj pocit pichania v podbrušku, hlavne ako keby v okoli ľavého vaječníka, som aj nafúknutá.
Veľmi tušíme po bábätku, minuly mesiac ma začali liecit na zvýšený prolaktín medocriptine, a tvrdili, že toto bola jediná prekážka, kvôli ktorej bol problém otehotnieť.

simona1998
23. apr 2024

@96sofia96 ahoj a máš potvrdené doktorom , že naozaj ovulujes? Ak nie , treba mať niekedy jeden cyklus teda ovulácii odsledovanu, pretože testy nezaručujú , že ovulacia prebieha 🙂

gejb
23. apr 2024

@96sofia96 podľa testov mohla byť ovulácia včera alebo dnes, keďže ten stredný vypadá pozitívny.

prostitut
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lsimo
23. apr 2024

No mne prídu pozitívne všetky tri 😀 Inak ja neviem ale ja keď som na prehliadke u dr. tak on mi zvykne aj povedať že cca za koľko dní mám plodné dni.

96sofia96
autor
23. apr 2024

Nemám ju odsledovanú gynekológom. Koncom marca mi prišli na to, že mám hyperprolaktinémiu a nasadili medocriptine. S výsledkami od endokrinologa som bola u gynekologa a ten povedal, že teraz uz by sa to malo upraviť a problém, pre ktorý sa mi nedarilo otehotnieť vyriešiť tým užívaním medocriptine. Takze gynekológ povedal, že mame sa snažiť a ak bude pozitívny tehotenský test, mám prísť k nemu. Preto som skúsila aspoň tie ovulačné testy, keďže doteraz som ovu nesledovala 🙂

nevenka
23. apr 2024

Podla ovulacneho testu nezistis, ci ovulacia prebehla, jedine na sone by to lekat videl alebo podla bazalenej teploty.

96sofia96
autor
23. apr 2024

@nevenka a od čoho potom tie ovulačné testy sú?

dracik07
24. apr 2024

Podľa mňa ešte nie sú pozitivne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre