Prvosnažilky po 35-ke

dada7701
11. apr 2012

Ahojte, nájdu sa tu nejaké prvosnažilky po 35.- ke, ktoré sa pokúšajú o prvé bábo ? A ako dlho ?

gelinka75
6. jún 2012

@mates777 dakujem, zatial som v praci 🙂 uvidime dokedy, za 2 hodky mi tak vyschli pery ako sahara, coraz cudnejsie veci na sebe badam 😀

mates777
6. jún 2012

@gelinka75 mojaaaaaaaa dufam, ze to budes zvladat v pohode...ale tak my zeny vydrzime az az...

azzura
6. jún 2012

@stanka810 vsak dojdes na folikulimetriu a ked zisti ze mas krasne foliky a dobru sliznicu, dostanes pregnyl a bud na druhy den alebo o 2 dni ides na IUI, to si tam zavolas a objednas sa tak ako ti povie Elias. Potom ti Elias da do ruky sprievodny list, a vezmes overene cestne vyhlasenie. Musis tam byt na 7hod, najprv ideu chlapy a cca do 2 hodin idu baby, platí sa 55Eur

gelinka75
6. jún 2012

@mates777 jasne, ze zvladnem, len je to take divne 😀 uz som vypila 2 litre vody od rana, som na tom dobre 🙂 ty co, citala som, ze ti zdrzali ziadost, to alo na potvoru 😠

mates777
6. jún 2012

@gelinka75 no zdrzali...a neviem sa tam dnes dovolat ze co teda dalej...bohes ved tam maju 2 cerstve spermiogrami tak neviem co vymyslaju... inak ak mi to schvalia nejako ku koncu jula tak potom sa bude asi cakat na mrchu a az potom zacnem so stimulkou, vsak???
Zase som nedockava, ja som otrasna...cize najskor v auguste ☹ to je strasne dalekooooooooo

To je super ze dokazes vela pit....vraj to strasne pomaha.....ja sa musim riadne nutit aby som aspon co-to vypila...

gelinka75
6. jún 2012

@mates777 no tak zacni pomaly navysovat davky, lebo zrazu zacat pit litre je velmi nebezpecne, ak tvoje oblicky nie su navyknute, ja som zvyknuta tak do 3 litrov denne, ale minimalne 2 litre mam stale, teraz sa snazim tak 4 az 4,5, snad to bude v pohode, lebo aj to je zataz pre oblicky 😖 ale co narobis, vydrzat to musime

ano ked budu mat v centre ziadost, nastavia ta do cyklu, ak nemas PCo tak predpokladam, ze dostanes dlhy protokol ako ja, tam sa zacina pichat od cca 25DC a pokracuje v novom cykle do takeho 14-15DC

mates777
6. jún 2012

@gelinka75 to ta obdivujem a skladam klobuk...ze 4 litre.....ja 1 liter aj to len tak tak...ale zvysujem davku na 2....kolegynka ma cepuje a vari mi caj do termosky 😀

bozeeee takze to august som povedala este skoro...takze to vidim ze IVF by mohla byt asi tak v septembi - oktobri....parada... 😀 ale nevadi, vydrzim...to ty uz nam tu budes pisat ako prezivas tehulkovanie... 😀 a dufam, ze nie len ty!!!!!!!!!!!!! ale aj @azzura @zvolsiinylogin a vsetky babenky co su v tomto fore

azzura
6. jún 2012

@mates777 aj ja mam zly pitny rezim, ja kebyže nemusim tak ani nepijem. Mas uzasnu kolegynu 😀 Gelinka bude 1 a ostatne Vás budeme nasledovat do CAR 🙂

gelinka75
6. jún 2012

@mates777 super, tak kym bude september tak budes pripravena a zavodnena 😀 strasne suche pery mam, az su take bolave, kam to spejem? 😠
dufam, ze vsetky baby tu budeme coskoro tehu!!

gelinka75
6. jún 2012

@azzura chcela som sa ta spytat, ten internista ked si bola na predoperacnom tak vypisal spravu, ze doporucuje? alebo tam boli len vysledky, alebo aj jeho nejaky pokec?

mates777
6. jún 2012

@gelinka75 gelinka kym sa to prejavuje len na suchych perach, tak je supeer!!!!!
len nech ti z toho nie je zle!!!!!
no a ako to vidis...to uz vies teda ze kedy pojdes na odber vajicok?
dufam, ze si mi to este nepisala...asi nie....lebo ja som dopletena uz ako chrbtovy kos...

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 fuha, dala si mi tazku otazku....myslim že len výsledky a až anesteziologicka myslim opisala znovu výsledky od internistu a ta ma doporucila, ale nie som si na 100% ista....to bolo v januari 😀

gelinka75
6. jún 2012

@mates777 no zatial mi neni zle, len ten opuch pod okom, pery a ospalost, dnes sa to celkom aj da, este nespim 😀 zalezi kedy dojde mrcha ak zajtra tak to vychadza okolo 22.6. este mam cas 😀

gelinka75
6. jún 2012

@azzura anesteziologa, ze vraj nepotrebujem, lebo to je kratky vykon, len internista ma nastrasil kvoli vysokemu tlaku, ale sranda, ze ten tlak mam iba u neho vysoky, asi sa ho bojim 😀 😠

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 no, asi sa ti zvýsil ked si ho zbadala 🙂. Ja si z celoho interneho a anesteziologickeho vysetrenia pamatom halvne to, že som bola totalne nakapata a tvarila som že som zdrava aby mi nezrusili zakrok, som fest riskovala ale oplatilo sa 😀

gelinka75
6. jún 2012

@azzura a nevidel na tebe, ze si polomrtva? 😀 ja som dosla, ze mi zoberu len odbery a tam hned cele vysetrenie, aj krcne zily mi pozrel, ekg, buchal po chrbate, az som bola mimo, ze co robi 😀 vyzera, ze mrcha je v rozbehu, tak mozno dorazi este dnes

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 vsak som sa snazila tvarit a co najmenej rozpravat, este pred vstupom som sa dobre vysmrkala, lebo tam mi zapchala dierku a že fuknite....a na oci leskle som povedala že mi padla mihalnica a som si ju tam cochrala. No krcove zili aj mne kukali, ale zatial nemam.
Hura hura mrcha.....posledna tak si ju uzi 😀 😀 😀

gelinka75
6. jún 2012

@azzura ani ja nemam krcove zily, ale kukol, som rozmyslala nad tym ci som si holila nohy alebo nie 😀 😀 😀

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 😀 😀 😀 no ja som mala asi tak 2 dnove a bolo mi to fuk, bol to stary paprda a v jeho dobe sa zeny nehololi. V ten den mi mi bolo vsetko jedno, som sa sustredila na to aby nezistil ze som chora, ale som dobra herecka. Ja som este aj v nemocke potajme chodila na WC a kaslala a smrkala, a v noci si davala sprej do nosa, lebo som nemohla dychat

gelinka75
6. jún 2012

@azzura ty si teda cislo, si sa mohla zadusit pri tej narkoze 😀 tento je celkom mlady, tak v mojom veku, primar na internom, kuka na mna, ze vy idete na umele oplodnenie? a teraz par sekund ticho...stale to niektorych zaraza 😖

gelinka75
6. jún 2012

ja len dufam, ze mi neda stopku a nemozem ist na odber, lebo ma slahne

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 prečo sa cuduju, ked to inak nejde??? Vsak v dnesnej dobe to uz je bezna vec

azzura
6. jún 2012

@gelinka75 neboooj, uz si si dost vytrpela ...uz to pojde len hladko ako po masle 😉

zvolsiinylogin
6. jún 2012

caute koceny, tak dnes som dostala dve smeny, tak som bola od 8 do 21 v praci tak som tu nebola...podla mna @gelinka75 to vypada nadejne, len vydrzat....ja sa nakoniec tesim, ze mam take kratke cykly, vychadzaju mi dva za mesiac..( nie je to vela podla vas?) , takze v podstate za dva tyzdne mi zacne druhy cyklus a podla vsetkeho sa zacneme snazit normalne, ak drahy si to nerozmysli , ze pockame aj treti...ale leti to..doki bude asi mi chciet zmenit dlzku cyklu , aspon v to dufam, aby som nemala taku kratku lutealku...musime to dat vsetky aspon na biochemicke do konca roka!!

gelinka75
7. jún 2012

@zvolsiinylogin @azzura @mates777 babenky tak mrcha doslaaa presne, zajtra idem na kontrolu do centra a ked vsetko pojde ok, tak v nedelu picham dalsie 2 lieky 🙂

azzura
7. jún 2012

@gelinka75 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, takže zachvilku bude odber, tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, snaz sa co najviac vajok vysediet a klavne kvalita ako kvantita 😀 😀 😀 😀 😀

gelinka75
7. jún 2012

@azzura no az od nedele budem sediet na vajciach 😀 😀 tak dufam, ze sa podari par aby bolo aj na mrazenie a aby boli kvalitne, no vsetko zalezi ako budem reagovat na lieky 😅 dufam, ze to bude ok

azzura
7. jún 2012

@gelinka75 musi to byt ok 🙂 tesim sa na kuriatko 😝

gelinka75
7. jún 2012

@azzura joj tesim aj sa bojim zaroven ako to dopadne, kazdy den zazivam nejaky stres a ma to na mna zly vplyv ☹ vy co, snazilkujete?

azzura
7. jún 2012

@gelinka75 ešte nie, ešte furt spinim. Verim, je to napor na psychiku.....mna uz ani nebavy snazit sa normalne, aj tak je to na prd....ja teraz stresujem co bude o tyzden, ci pojdeme konecne na 2.IUI alebo zas nic, uz ma to nebavy....cely mesiac len stresujes a vyckavas co bude...je to na psychologa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre