Prvosnažilky po 35-ke

dada7701
11. apr 2012

Ahojte, nájdu sa tu nejaké prvosnažilky po 35.- ke, ktoré sa pokúšajú o prvé bábo ? A ako dlho ?

azzura
21. mar 2013

@mattuliatko30 ešte som nebola na konzultacii, ale asi nepovedia nic

mattuliatko30
21. mar 2013

@azzura tak čosi to musí spôsobovať,že sa to neujme...a neudrží nie??? veď človek toľko do toho vloží....pichá si....dopuje sa :( musia zistiť prečo to nejde, nie?.... teraz budeš čakať?..či skúšať normálne?...akurát aj elebe neviem či si pamätáš..dala pozit. testík.....už skoro všetky babenky...sú tehu..čo viem...ešte mistisa čaká...a pichá tušim....

azzura
21. mar 2013

@mattuliatko30 však aj minista ma o chvilu preskoci, ta caka na mrchu a zacne pichat. Nejak nemam chut na nic, ani na prirozd,snazenie, proste na nic...neviem kedy pojdem na 3.IVF a vlastne aj posledny pokus co poistovna preplaca

mattuliatko30
21. mar 2013

@azzura viem,že sú len tri pokusy :(( a potom čo?....dúfam,že do tretice to už vyjde.....moja....musí.... ☹

azzura
21. mar 2013

@mattuliatko30 potom nič ak sa nevydari, resp. nasetrime peniazke a budeme chodit ako samoplatci, niekto chodi na dovolenky a niekto na umele

mattuliatko30
21. mar 2013

@azzura tak moja....už musíte mať šťastie......už sa to musí podariť.......treba sa nato pripraviť..veriť si...a musí...

azzura
21. mar 2013

@mattuliatko30 akurat že teraz som tomu verila tak ako este nikdy...a co z toho, ked to beriem len tak tak je to nastejno...si mi to nie je sudene

ingulienocka
25. sep 2013

@azzura ahoj, nepridate si ma prosim do vasej sukromky, dakujem 🙂

azzura
25. sep 2013

@ingulienocka ahoj, spytaj sa janky, ona je zakladatelka 😉

ingulienocka
25. sep 2013

@azzura dakujem 🙂

kalista32
25. sep 2013

kuk 😕 😀

ivka251
27. jan 2014

pridávam sa k skupinke...zatiaľ mám 1. vyšetrenie za sebou....som na začiatku, čaká má ešte dlhá cesta, určite to poznáte

dzenar
28. jan 2014

@ivka251 ahoj este nemas vobec babo

ivka251
30. jan 2014

@dzenar, hmmmm ešte nie, ale dúfam, že sa zadarí 🙂

dzenar
31. jan 2014

@ivka251 budem drzat palce

klaudia001
28. feb 2014

halooo, halooo je tu ešte niekto ? 😉

ivka251
11. mar 2014

@klaudia001 jasné, je nás tu viac 🙂

zuzicek88
12. mar 2014

@ivka251 ahoj my sa snazime od juna minuleho roku a zatial nic,bola som uz aj na hormonalny profil vseko mam o.k. v pondelok idem na folikulometriu

ivka251
12. mar 2014

@zuzicek88 , ahoj ZUZI, predpokladám, že tak sa aj voláš 🙂 , ten hormonálny profil a folikulometriu, Ti urobí tvoj gynekológ???? Ešte si nenavštívila asistované centrum?? Asi prve zisťuješ u svojho gynekológa, kde je nejaká chyba, keď sa od minulého roka nezadarilo. No u nás to bolo jasné, drahý mal výsledok spermiogramu od svojho urológa - azoospermia. Tak som nás objednala do centra a tam som absolvovala vyšetrenia, nakoľko Dr. prve vyšetruje ženu, u muža len spermiogram. Ja som v poriadku a drahého výsledok je, že nakoniec máme spermie, takže ich musíme zmraziť a potom absolvovať IVF. Držím palce nech Ti všetko dobre dopadne 😉

zuzicek88
12. mar 2014

@ivka251 ahoj Ivka dakujem,ze si sa ozvala ano,volam sa Zuzana,no my sa snazime od juna minuleho roka a gynekologicka mi povedala,ze tieto vysetrenia sa robia az po roku,roku a pol ,ale vzhladom k mojmu veku nastastie nenamietala v pondelok idem este na folikulometriu a potom sa uvidi,ze co dalej,vies nechcem draheho zatial stresovat tym urologom,on ide k lekarovi az vtedy ked uz sa plazi ,no tak do toho maja,juna este pockam a potom to budeme riesit. A aj ja drzim palce vam,aspon mi potom povies ako to prebiehalo

dzanem
20. jan 2015

ano, snazime sa rok,prave som po spontannom potrate

ladyblcha
20. jan 2015

Aj ja som tu, aj jaaaaa! Ahojte 😊
snazime sa od augusta, vcera bol priatel na spermiograme a vysledok bol vyborny vo vsetkych bodoch. Tak dnes akurat cakam u gyna, ze dalsi postup aky zvoli. Tiez po polroku to zacal riesit, kvoli veku, nemusime cakat rok a pol, ale zatial len na ten spermiogram poslal priatela. Teraz asi mna caka horm.profil a folikulomezriA. Teda dufam teda, ze mi to spravi. Vsade citam, ze to robia.
A vcera v car-e nam hovorili, ze skoro sme prisli, ze kratko sa snazime, ale potom som povedala ze kvoli mojmu veku, tak zostali prekvapeni, ze nevyzeram 😀

adriana1312
21. jan 2015

@ladyblcha ahojko a kolko mas rokov ? ja mam 37 a nedari sa nam :(

ladyblcha
22. jan 2015

@adriana1312 ja budem mat 38. ideme na konzultaciu do gynfiv a aj do ferticent, vyberiem si podla ich odporucani co mi kto navrhne, ze s kym budeme pokracovat. nebudeme uz cakat, nejde o to, ze zdravotna preplaca do 39rokov, ja si to zaplatim aj sama, ale chcem si uz uzivat materske radosti, konecne mam spravneho partnera, ja budem hrda matka jeho dietata/deti.
vam sa nedari prirodzene? alebo chodite do CAR niektoreho? a aj podporujes niecim svoju snahu?
ja som brala inofolic, aj alchymilku pijem, uzivam vit. E. a zase asi zacnem inofolic, lebo raz sa uz zadarilo (ked som ho pila), len som v 6tt potratila. akurat som 3DC, tak si ho kupim a budem brat 2x denne, vyjde nam to adri, neboj!

jolana_culakova
22. jan 2015

Ahojte ženičky,
stretla som sa s človekom, ktorý o plodnosti v neskoršom veku vie asi všetko. V Topoľčanoch existuje chlapík menom Kováčik, ktorý sa venuje okrem iného aj reflexoterapii, ale už viac ako 10 rokov predovšetkým plodnosti a má na to svoju vlastnú patentovanú biorytmickú metódu. Chodím k nemu síce s chrbticou a kolenom, ale pri tom, ako mi robí masáž, sa pozerám na veľkú nástenku s fotografiami detičiek, ktoré mu zaslali šťastné mamičky a oteckovia potom, ako sa im narodili vďaka jeho terapii alebo výpočtom dlhoočákavané bábo. My s manželom sme síce splodili všetky naše štyri deti tak, že som ani nevedela ako (chalani majú 24, 23, 22 a dievčatko 🙂 18), ale keď mi tento chlapík počas masáží a terapie rozpráva príbehy (väčšinou dojčiacich a usmiatych) žien z fotografií, tak sa mi tlačia slzy do očí. Ako sa musí niekto dlhé roky snažiť a niekto ani nevie, ako k tomu príde a ešte rozmýšľa, že si to dá preč. Nuž, ale taký je život. Sem som sa dostala cez bazár a nedalo mi, aby som si neprečítala aj diskusiu. Takže vrelo odporúčam Gnostik centrum v Topoľčanoch.

dzanem
22. jan 2015

Ja mam 36; som po potrate,vcera som dostala prvu MS(( idem skusit alchemilku,vyskusala som aj femigard mozno pomohol ale potratila som

adriana1312
22. jan 2015

@jolana_culakova dakujem pekne 🙂

janulka999
22. jan 2015

Ahojte aj ja sa hlasim..meska mi ms 6 dni, tak som sla lekarovi, lebo test mam negativny. A uz aj som vybavena.. poslal ma domov, ze utrazvuk vidiet nebude..a ze ked test je negativny, tak to tehu asi nebude.. a ze mam si pockat na prirodzeny nastup ms. vyvolavacku mi nedal ze nebude do mna hormony zbytocne davat. Objednal ma na HP a priatela na spermosky  tak budem v strese ako mu to povedat..  😅

melmel78
15. mar 2016

jej nahodou som narazila na tuto skupinu a super ze ste 🙂 .Ja mam 38 a chodime vyse roka s priatelom do centra, uz sme si presli jednym neuspesnym pokusom, ak neratam IUI a ideme bojovat dalej. Tento mesiac ma caka zrejme dalsi pokus. Tiez sme navstivili centrum len tak nahodou, lebo sa nejako nedarilo a bolo nam to divne, ze uz je to celkom dlho. A dobre sme spravili, tam zistili preco a riesilo sa to. Ak sa tiez niektorej z vas nedari dlhsie, bezte do CARu a tam si s vami poradia, urobia vsetky vysetrenia, ktore neurobi ani vas gynekolog. Drzim palce vsetkym co uz mame cez 35 a viac, lebo nie je to take jednoduche, ako ked si clovek odbehne na diskoteku a domov sa vrati s darcekom na cely zivot 😉

dziacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre