Prvosnažilky po 35-ke

dada7701
11. apr 2012

Ahojte, nájdu sa tu nejaké prvosnažilky po 35.- ke, ktoré sa pokúšajú o prvé bábo ? A ako dlho ?

lubanka
11. júl 2012

@azzura 😀 😀 to ja tak vravím, keď som hrozne spotená - lepkavá, že keby ma teraz hodili o stenu, tak ostanem prilepená.... tak preto som ti to napísala 😀 😀 nič v zlom 😉

lubanka
11. júl 2012

@gelinka75 Vieš čo mrcha mi bežne trvá cca 5 dní, ale teraz po ET bola 7dní !!! a tieklo zo mňa... no ale neskutočne... ja zvyknem mávať tak, že 1hygienka mi úúúplne stačí na celý deň a teraz...4 ks denne. No to bol des! ale neviem, či to bolo len tým ET alebo aj tými teplami... neviem ... a okrem toho mne nevzal lekár všetky vajíčka, teda vzal všetky iba z ľavého vaječníka a z pravého ani jeden (povedal, že už aj tak ich má až až), tak som myslela, že vplyvom hormónov dozrievalo ktovie koľko vajok no a tie samozrejme museli ísť von, tak možno preto som mala takú silnú mrchu... prečo? už ti dorazila a niečo sa ti nepozdáva??

gelinka75
11. júl 2012

@lubanka ja jz mam uz od pondelka, presne po neg. vysledku to zacalo, potom skoncilo, vcera cely den malo, dnes dost, len sa pytam, co mam cakat 😀 ci to naberie grady

azzura
11. júl 2012

@lubanka jeej, ved ja som sa neurazila, kebyže ma vidiš tak som vyškerena ako melon 😀

lubanka
11. júl 2012

@gelinka75 aha, lebo mne dorazila 3dni po vysadení liekov. Ale vlastne už aj keď som ich brala sa mi trolilinku ružové vlásky ukazovali na toaleťáku, asi sa to už chcelo spustiť, ale lieky tomu bránili... no uvidíš ako to bude prebiehať u teba.

azzura
11. júl 2012

@gelinka75 inac stimulacia dost casto ovplyvnuje cyklus, aspon u mna.....ja ked beriem clostil a teraz aj utros tak mam divne kramy.....kratke, spinenie , potom jeden den vodovod a nasledne uz len spinenie

gelinka75
11. júl 2012

@gelinka75 sa mi zda, ze dnes ma vrchol, aspon podla toho ako mavam bezne, ale este moze prekvapit 🙂
@azzura ty stale beries utros?

azzura
11. júl 2012

@gelinka75 nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ale ked som ho brala tak mi ovplyvnil mrchanu, po 1.IUI som mala len hnedy vytok a to ma zmiatlo že som tehu, ale ked som ho vysadila tak dosla mrcha ale len 1 den a potom spinenie. teraz po 2.IUI som uz počas brania utrosa špinila hnedo a ked som ho vysadila dosla červenena

gelinka75
11. júl 2012

@azzura aha, tak som to zle pochopila 🙂

lubanka
11. júl 2012

Babenky čaute, práve som sa rozhodla, že končím a idem domov... tak vám prajem pekný zbytok dňa a zajtra som v práci úplne sama, tak dúfam, že aspoň vy tu budete, lebo inak budem musieť počítať bodky na omietke 😀 😀 papa

azzura
11. júl 2012

@gelinka75 nevaaaaaaaaaaaaaa 😀

azzura
11. júl 2012

paaaaaaaaa aj ja frčim domov

azzura
12. júl 2012

hi

gelinka75
12. júl 2012

@azzura preco zaradili tuto temu do spolocny termin a miesto? vsak je to totalna kravina

gelinka75
12. júl 2012

@lubanka no tak dnes je o nieco miernejsia, brusko tiez menej boli (zatial) tak asi vcera bol vrchol na 3DC 😉

azzura
12. júl 2012

@gelinka75 odkedy prerobili stranku tak je to cele velka kravina 😖

gelinka75
12. júl 2012

@azzura no je to inak utriedene a treba vsetko hladat 😖

custy
12. júl 2012

ani mne sa to nepáči :( celé zle! chceme pôvodného koňa!

azzura
12. júl 2012

pa babky...idem na kozmetiku, nech som aspon pekna 😀 😀 😀 😀

zvolsiinylogin
12. júl 2012

ahojte babenky...tak ja pomaly, minam ovu testiky, este ziadny asi nebol pozitiv, aj ked je to dost silne, ale este to nie je ako kontrolna...akurat dnes mi vysla uzucka a rovnako silna, ale je asi moc tenka...neviem, ci to ma byt uz pozitiv...inac vcera sme boli na kupku, spolu s detmi, stretla som ich prvy krat...dcera a najstarsi syn ma prijali v pohode, ale stredny syn mam pocit, ze poza moj chrbat vyslovil...kur.., nech ide do riti( ked som isla na zachod a bola som viac vzdialena)...do oci mi nic nepovedal...aj zopar krat sa pred ostatnymi detmi tak vyjadril...hold, nie vsetko je ruzove...inac on si velmi zelal, aby sa drahy vratil k jeho mame, tak som mu asi prekazila plany...( len ona ma dalsie s inym, tak to asi nebude mozne)..a tak si zijem...mam trosku obavy z dalsieho stretka, ale asi sa tomu nevyhnem.. 😢

zvolsiinylogin
12. júl 2012

@azzura ahoj, toto je aj plus, alebo ciste minus?

lubanka
12. júl 2012

@gelinka75 A koľko dní máš normálne? lebo ja, ako som už spomínala, som mala neskutočne dlho a neskutočne silné... chcela som sa opýtať: myslíš, že to svinstvo, čo sme museli do seba pred IVF pumpovať môže rozhádzať cyklus tak, že nebude ovulka? lebo ja som nakúpila kopu ovu testov, meriam BT "o dušu", že či sa náhodou nestane spontánny zázrak... myslela som, že ta liečba by práve naopak mohla pomôcť... alebo nie?

lubanka
12. júl 2012

@zvolsiinylogin podľa mňa iba mínus 😒

lubanka
12. júl 2012

@azzura tak ako krasavica? 😉 dúfam, že ťa kozmetička šetrila 😀 a mimochodom už si skúšala že "zrkadielko, zrkadielko...? " 😀 čo odpovedalo??? 😀

zvolsiinylogin
12. júl 2012

@lubanka vyrobca neuvadza tento pripad....mam ho prvy raz, tak vobec neviem...uz si mala digi tehu?

lubanka
12. júl 2012

@zvolsiinylogin nie,ale švagriná si ho robila, keď bola tehu a jej plus vyzeralo inak.

zvolsiinylogin
12. júl 2012

@lubanka malo by tam byt svetelne cele plus a dajake tyzdne...ved ani ja netvrdim, ze je to tehu, ale vyzera to vselijako a hlavne pre neinformovanych...ja som este len na zaciatku cyklu, takze dajaky zaver z toho nevyvodzujem... 😠 ale keby bolo blizko pred mrchanou, uz by som mala nervicky...berem to sportovo, skusila som, este som ho nemala 🙂

lubanka
12. júl 2012

@zvolsiinylogin presne... bolo tam plus a pod ním číslo 😉

azzura
13. júl 2012

@zvolsiinylogin ahoj, to je čiste mínus

azzura
13. júl 2012

@zvolsiinylogin ake stare su deti?? Musia si zvyknut a ked nie, tak možno raz casom ked budu vacsie pochopia ako to funguje u dospelych. Moja, na to vsetko budes potrebovat hlavne vela trpezlivosti a silne nervy 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre