Skúsenosti s liekom Clostilbegyt

queen16
24. sep 2020

Bola som dnes u gyn.. robil mi vyšetrenie mám malé vaječníky predpísal mi clostilbegyt na 5dni... má stym niekto skúsenosti? 🙏 pomohol niekomu?

eriksonka1234
24. sep 2020

@queen16 áno pomohol, 🙏

eleanor13
24. sep 2020

@eriksonka1234 otehotnela si po nom?

eleanor13
24. sep 2020

@queen16 ja beriem treti cyklus, aby som nemala anovulacne cykly.Rovno ti poradim, davaj si ho pred spanim, aspon prespis skoro vsetky vedlajsie ucinky.

rihana
24. sep 2020

@queen16 ja som jeden krat iba ale nezabral, a uz som si uvedomila ze tie lieky mi ani nepomozu. Zacala som pouzivat bylinne vlozky, pit bylinny caj a teda hned prvy mesiac som videla vysledok. Dievčatá strasne chvalili tie veci a tak uz aj ja patrim k nim. Ak mozes tak odporucam ti vyskusat naozaj tu kuru a urcite viac pomoze ako tie vselijake lieky🤗

eriksonka1234
25. sep 2020

@eleanor13 áno, vo februári som začala brať, v apríli som otehotnela

janynyna
25. sep 2020

Mne pomohol. Hneď na prvý krát

marzuz89
25. sep 2020

@rihana iba jeden krát brat nestačí, hlavne pri nastavovaní liečby. A sú to lieky, ktoré naozaj pomohli a pomahaju. Ak autorka chce presnú údernú liečbu, určite ano. Ak má čas skúšať dlhé mesiace, čo z byliniek zaberie a co nie, verím ze aj prírodná medicína má svoje plusy.

@queen16 nenechaj sa odhovoriť, hlavne spolupracuj s gynekológom, absolvuj každý mesiac folikulometriu a mysli pozitívne, podarí sa 🤗 a nemusí mať ani žiadne vedľajšie účinky, u mňa nema

eleanor13
25. sep 2020

@eriksonka1234 gratulujem🌷.dufam ze pomoze aj mne🙌

kacenuska20
25. sep 2020

Ahojte 🙂 ja ho mam zacat brat v pondelok.. Tak sa neviem dockat, snad zaberie 😊

rihana
25. sep 2020

@marzuz89 ano tiez som verila tomu a aj ostatnym liekom ktore mi predpisali.. A fakt uz to riesim 7 rokov a k nicomu som sa nedopracovala. Takze ja som to zacala riesit bylinkami. Inac dievcata co boli na ivf sa im nepodarilo otehotniet a ked vyskusali bylinné vlozky tak po troch mesiacovh baba ostala tehotna👀takze niekedy naozaj netreba siahat len po tabletke... Nehovoriac o tom ze na nieco posobia nepriaznovo, napr zaťažujú pečeň co teda bylinky rozhodne nerobia. Ale kazdy sa rozhodne podla seba.

queen16
autor
25. sep 2020

@marzuz89 vďaka 😊

queen16
autor
25. sep 2020

Mne ich dal na zvečnenie vaječníky aby som mohla otehotnieť

andrea_r016
25. sep 2020

Ja som ho tiez brala v auguste prvykrat spolu s duphastonom a bolo z toho chem.tehu a tento mesiac neviem 🙂 cakam do nedele ci pri Ms a ci nie 🙂 potom sa ozvem 🙂

luciahofe
25. sep 2020

@queen16 minuly mesiac som začala brať prvýkrát... 4 dni mi meškala menštruácia a potom len dva dní krvácanie a koniec tak neviem no skúsim ešte tento mesiac len neviem kedy začať brať keďže mi zblbli tie krámy

queen16
autor
26. sep 2020

@luciahofe aha ja mám menstruaciu v poriadku 🙂 len tie vajecniky mám malé v Máji som potratila spontánne bola som v 9tyzdni teraz sa snažíme zase 😊 dufam že to už vyjde

kacenuska20
26. sep 2020

@queen16 drzim palce aby sa vam zadarilo 😊

queen16
autor
26. sep 2020

@kacenuska20 ďakujem ❤️❤️

luciahofe
26. sep 2020

@queen16 to mi je ľúto a držím prsty my sa snažíme už asi vyše roka a nedarí sa neviem čo sa to deje vajíčka som teraz mala možno nepraskne ...neviem už 🤷

efka1710
26. sep 2020

Ahoj, ja mam pco a anovul. Cykly som mala. Zacala som uzivat clostyl a min. Rok som otehotnela bohuzial bol z toho zamlcany potrat v oktobri s kyretom, potom sa mi podarilo otehotniet vo februari a teraz som 32+5tt. Takže mne pomohol. Ale uzivala som k tomu kys. Listovu od jamiesonu a macu peruansku teda ženšen

simona1996712
29. sep 2020

@rihana myslis tiande?

queen16
autor
30. sep 2020

Ahojteee... vcera bol posledný piaty deň co som dobrala Clostilbegyt dnes rano som bola u gyn. Vaječníky už majú veľkosť taku akú majú mat takze myslite že sa mi to teraz podarí ? 🙁

kacenuska20
30. sep 2020

@queen16 drzim velmi palce, aby sa podarilo... A ty ver 😊

eleanor13
30. sep 2020

@queen16 ahoj, a rastu tam folikulky?Hlavne je aby ten clostyl pomohol aby narastli a potom ti tiez musi aspon jedna prasknut.Bolo by dobre aj po ovu ist na folikulometriu a pozriet ci prebehla ovu.Drzim palce😊

luciahofe
30. sep 2020

@eleanor13 no ja napríklad toto neviem či praskne ale asi ne keďže sa nič nedeje 😌 no jj ešte pôjdem na gyndu a uvidím dakujem

rihana
30. sep 2020
eleanor13
30. sep 2020

@luciahofe ale moze prasknut a aj tak neotehotnies.Ja mam ovu, praskaju mi, chlap je ok a aj tak zatial nic.Drzim palce aby sa potvrdilo ze ti praskaju, ale ak nie, tiez nezufaj aj na to nieco existuje, len neviem ako sa to vola.Baby tu o tom pisu casto

luciahofe
30. sep 2020

@eleanor13 ja jedno dieťa mám a neviem čo sa deje teraz muž je v poriadku testovaný ja tiež sledovaná a nič tak snáď sa zadarí

simona1996712
1. okt 2020

@rihana ja som teraz ukoncila 4 kuru no neviem nedari sa

rihana
1. okt 2020

@simona1996712 niekedy to trvá dlhšie, u kazdeho to je ináč. Jednej pomôžu hneď a inym zase po čase.nezufaj,urcite sa to podari!viete kde je problém?

simona1996712
2. okt 2020

@rihana prave ze nie ze vsetko ok mam za sebou 2x potrat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre