Snažilky od mája 2014

adulka24
2. mar 2014

ahojte koncom novembra som absolvovala kyret a prišla som o anjelika a pol roka čakám aby sme mohli pracovať na druhom 😉 kto sa pridá?

minnie2013
2. mar 2014

@adulka24 ahoj moja, takze predsa cakas? Ja som cca 4 tyzdne po kyrete a sice zatial cakam len na mrchu, ale ak by bolo po prvej vsetko ok, rada by som zacala 🙂 Kedy ti prisla prva mrcha? A dr. ti povedal, ze mas cakat pol roka? Lebo vraj najvacsia sanca otehu je prave do pol roka, ci? A aky si mala problem, chodila si aj po nejakych vysetreniach? Nam sa podarilo v s druhom cykle s clostilom, ale nedopadlo to dobre .-( Ja som potratila cca 6 tt, ale ty si bola asi vyssie tehotna, ked ti kazali pol roka.... cmuk

martinpa
2. mar 2014

@adulka24 ja som bola na kyrete v januári... ale nebudem čakať až do mája... som toho názoru, že ak to má prísť, tak to príde a telo sa samo vie vysporiadať so zákrokom...
chcem sa opýtať, či plánuješ nejaké "zaručené" vylepšováky, typu pitie alchemilky, meranie teploty, Jonášová metóda, ovu testy a pod.

adulka24
autor
3. mar 2014

@minnie2013 tehu som bola 6 tt a a mrcha po kyrete mi prisla po 6 tt a vraj sa má cakat 6 mesiacov ale už som 3 cakala a moc sa mi už nechce viac cakat. .. 😒

adulka24
autor
3. mar 2014

@martinpa vieš čo chcem len začať brať vitaminy baby plan a inak nič a ty niečo skúšas?

seliselka
3. mar 2014

@adulka 24 tiez mam za sebou jedno neuspesne...chystame sa na druhy pokus tak uvidime ako to dopadne...a kde si chodila? jeden cas som brala aj ja baby plan ale kratsie teraz beriem femibion zevraj lepsie tak neviem co je na tom pravdy...hm

martinpa
3. mar 2014

@adulka24 tak ja beriem acidofolan plus pijem čaj - alchemilkový, po tom kyrete že je to super...
uvidíme... momentálne mám ovulku. Predtým som skúšala Jonášovu metódu a vyšlo mi to oplodnenie tak, ako mi to vypočítal on...

aninka666
4. mar 2014

baby nepotrebujete niektorá INOFOLIC alebo UTROGESTAN?? ostali mi a škoda vyhodiť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre