Snažíme sa o dieťa - myslíte, že sa to už podarilo?

lenus_ik
27. nov 2019

Ahojte 😊 som tu nova😊 a potrebovala by som poradiť. Z manželom sa snažíme o bábo už niekoľko mesiacou. Teraz mam divné pocity ako keby to vyšlo cca 2 týždne po nechránenom sexe mi je zle mam všelijaké chute a nálady. Po ovulke už mám dlhšie ale stále mam výtok taky velmi hustý, biely az svetlo zelený. V podbrušku ma sem tam pichne alebo z rana ma to boli ako pred ms. Robila som si aj testy ale všetky su negatívne. MS mam dostať za 7 dní. Je tu šanca že sa to podarilo. Ďakujem vopred za odpovede😊

amienne
27. nov 2019

Sanca je. 2 tyzdne na vierohodny vysledok testu su malo. Ked bude meskat menzes by som si urobila test znova. Drzim palce

katushka1234
27. nov 2019

Svetlozeleny vytok neviem ci je prave priznak tehotenstva skor infekcie

lenus_ik
autor
27. nov 2019

@katushka1234 nic ma nepali ani nezapácha , nesvrbi 😱

mladenca
27. nov 2019

@lenus_ik sanca je vzdy, pockaj ci ti bude meskat ms a potom sa testuj, ak ms pride tak radsej navstiv lekara, lebo je fakt co pisala katusha1234 ze zeleny vytok signalizuje zapal

lenus_ik
autor
27. nov 2019

@amienne dakujem snad to konecne vide. Uz si pripadám ako chora ked sa vkuse testujem😱

lenus_ik
autor
27. nov 2019

@mladenca dakujem 😊 urcite skocim v lekárke

mladenca
27. nov 2019

@lenus_ik uvidis, ako mozno to je len nejaka zmena, mykoza, z antb sa to moze stat, alergie, napriklad ja to mavam ked zjem vela mliecnych vyrobkov, tak dva tri dni na to vytok...

amienne
27. nov 2019

@lenus_ik vykasli sa na testovanie, to je pre psychiku najhorsie. Mna to len deptalo. Ja som si po roku povedala, ze uz nikdy ziaden test. Ze ak mi bude meskat menzes mesiac pojdem rovno k lekarovi. Drzim palce

lenus_ik
autor
27. nov 2019

@amienne ďakujem 😍

veronikaszabova
27. nov 2019

Kolko dni si po ovulacii? Tym sa riad, nie tym kolko ubehlo od sexu.

miadi
27. nov 2019

Moc skoro testuješ staci den pred ms -mne vysiel mega pozitivny. Idealne by si mala testovat až ked ti meska. Zeleny vytok Nie je ok. Objednaj sa na gyndu nie vzdy to musi svrbiet aby bol problem. Ja som tak raz sla na preventivku pocitovo mi nic nebolo a dr z vytoku a prehliadky nasla problem co ma prekvapilo. V teho je vytok kremovy Ale aj vodovy biely. Nie do zelena.

lenus_ik
autor
27. nov 2019

@veronikaszabova od 16.11 som mala ovu a mali sme sex aj pred aj počas ovu

domisha02
27. nov 2019

Ešte je velmi skoro na testovanie az ked ty bude meškat vtedy si sprav test a uvidíš, zelený výtok určite neni normálný aj ked nemas ziaden iný problém radšej by si mala zájsť na gyndu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre