Špinenie 2x za cyklus - čo to môže znamenať?

3. apr 2020

Ahojte baby,
O bábätko sa snažíme už takmer 2 roky. Tento mesiac som si povedala, že všetko púšťam z hlavy a nebudem riešiť ovuláciu, teplotu, žiadne testy. Dnes ma ale niečo prekvapilo.
Cyklus mám pre nejaké dôvody dlhšie - na 25DC sa mi po wc objavil plodný hlien s krvavou vlásočnicou (myslela som, že sa jedná o ovu), no dnes 32DC sa mi to stalo opäť. Plodný hlien sa mi objavoval veľmi veľmi dlhé obdobie (cca 2 týždne) - nechápem.
Čo myslite? Čo môže to opakované špinenie znamenať?

ina1993
3. apr 2020

Moze to byt polyp

autor
3. apr 2020

@ina1993 neviem, som v starostlivosti u viacerých Dr. pre problémy s otehotnením tak niektorí by si to naozaj z nich všimol - navyše som po laparo

marticka85po
4. apr 2020

Ja to tak mavam celý život, špinenenie počas cyklu niekoľkokrat,je to hormonalna nerovnovaha

autor
4. apr 2020

@marticka85po hormóny mám úplne v poriadku - opäť som bola 2 cykly za sebou na hormonalnom profile 3x za cyklus: na začiatku, v strede, na konci cyklu. Hladiny boli vo všetkých fázach cyklu v poriadku.

marticka85po
4. apr 2020

Hormony mozes mat v poriadku ale zenske telo sa meni cyklus od cyklu.ludske telo nie je stroj.mohla si mat chvilkovu nerovnovahu.ak by bola dlhodoba, spinenie by len tak neprestalo ale pretrvavalo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre