Spriechodnenie vajcovodov po sterilizácii

domitomi1010
1. sep 2022

Dobrý deň našla som tu k diskusii odpoveď jedej pani že si dala spriechodniť vajcovody po sekcii a podarilo sa jej otehotnieť prirodzenou cestou .Pani som skúsila napísať ale bohužiaľ je dlhšie už neaktívne,preto skúšam či sa tu nenájde niekto kto má s niečím podobným skúsenosť....Ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď.Pekny deň prajem

tosomja
1. sep 2022
simina1990
9. nov 2022

@domitomi1010 dobrý večer, podarilo sa Vám niečo zistiť? Tiež mám rovnaký problém. Navštívila som IVF,poobvolavala asi všetky nemocnice no nikde ten zákrok nechceli vykonať...

domitomi1010
autor
10. nov 2022

@simina1990 Ahoj vôbec nič som nezistila.. pýtala som sa aj svojho ženského a ten povedal že všetko závisí podľa toho akým štýlom bolo podviazanie urobené.Tebe na IVF čo povedali.

simina1990
11. nov 2022

@domitomi1010 dr z IVF ma poslal na operáciu kvôli tomu ze mam zle zrastenú maternicu..Keď toto podstúpim vraj nevidí dôvod aby som nemohla otehotnieť ale len umelim oplodnenim...Vraj tieto prípady majú dosť často...Tak ja neviem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre