Stačí užívať Inofolic pri snažilkovaní?

laura222
22. okt 2017

Ahojte baby, mam otazku ohladne toho ake doplnky vyzivy je vhodne brat ked sa snazime o babo. Beriem inofolic ale odporucali mi rozne dalsie doplnky ako Femibion, kyselinu listovu atd.. neviem ci je nutne kombinovat a pridavat dalsie doplnky kedze viem ze Inofolic obsahuje kyselinu listovu, viem ze D vitamin asi neobsahuje ale s jeho nedostatkom problem nemam /potvrdene doktorom/. Tak by som sa chcela spytat akeho ste nazoru ci staci ten inofolic alebo pridat este nieco, pripadne vymenit za ine? Dakujem za rady! 😉

7rebeka11
22. okt 2017

Ak ti nič nechýba, nie je potrebné nič brať 🙂 teda tú kyselinu listovú by som ja vzala, nič iné, zdravá životospráva stačí... Veď koľko žien otehotnie neplánovane bez užívania tých všakovakých superliekov farmaceutických firiem, ktoré sú aj tak len biznis podľa mňa. Viem že chceš pre bábätko to najlepšie, ale hlavne no stres a pohodička, zbytočne riešiť aký doplnok si mám radšej zobrať (podľa mňa 🙂)

nelinka2009
22. okt 2017

Kvapky gynex

lentilka78
22. okt 2017

@laura222 tiez ten gynex by som ti odporucila a mozno viac zeleniny a ovocia.
Pokial ste v poriadku podla mna netreba nic brat a pride to same🙂

osky
22. okt 2017

Mne gynex nepomohol absolutne.momentalne beriem sarapis plus ale uvidim.zatial len prve balenie a ziadna zmena...

nelinka2009
22. okt 2017

@osky ja som ostala hned tehotna a to bol muz na slizobke, takze sme to stilhli len 2 krat v ten mesiac 😉

pininka
22. okt 2017

@laura222 mne kyselina listova urobila dve ovulacie za mesiac, jednu falosnu. Skor ju treba brat hned ako zistis ze sk tehu. Na tvojom mieste by som sa dala.cestou sledovania ovulacie, ak sa nesnazite nejako dlho, treba byt hlavne v klude a dookola na to nemysliet. Uzivajte si to.

laura222
autor
22. okt 2017

Nesnazime sa dlho vlastne len prvy mesiac, ovu sledujem kedze ju mam celkom bolestivu takze to je niekedy trapenie 🙈 co sa tyka zdraveho stravovania, snazim sa nejest moc "blbosti" len ono sa niekedy tazsie povie ako urobi 🙂 skor som sa pytala preto lebo mam 34 a co to som si odchodila k doktorom kvoli gynekologickym problemom /uraplasma, zapaly, mykozy, polycysticke vajecniky,./. Teraz by som mala byt udajne v poradku ale uvedomujem si aj z casoveho hladiska ze by bolo fajn tomu dopomoct. V kazdom pripade som neni z tych co sa rucaju pri kazdom prichode menstruacie ak sa nepodari takze strasy z tohto nemam, skor mi ide o dobre rady 🙂

pininka
22. okt 2017

@laura222 ved uvidis, od prveho dna menzesu si odrataj dva tyzdne a to by mala byt ovulacia, niekedy okolo toho dna to skuste buduci mesiac a uvidis. Drzim palce. Ja mam tiez opakovane zapaly mocoveho mechura, cysty na vajecnikoch a tehu som bola len na mna muz pozrel😀

sapetka
22. okt 2017

Inofolic by som zbytocne nebrala, ked ste len teraz zacali, to je skor pre pary po roku snazenie, kys listovu obsiahnuti vo femibione ano je to sice drahsi preparat ale kvalitny, akonahle otehotnies dr ti predpise kys list na recept a tam sa doplaca do 2eur len. Odporucam ti tiez kupit si ovulacne testy aby si si bola 100%ista ze ovulujes a potom to uz len aj 2x skusit za ten den

catherinah
22. okt 2017

Staci kyselina listova. Nic viac zatial.

Ja som na radu gyne brala kyselinu listovú, obyčajnú za 2,5€ možno z lekárne čistú a počas tehu, nie zbytočne drahý femibion (ten som brala počas 1.tehu) a vit.E, vraj pomáha pri otehotneni. Niežeby mal priamy vplyv na plodnosť ale radila mi to brat do otehotnenia, potom len tú kyselinu listovú prvý trimester. Tak radím aj ja 🙂

jogo78
22. okt 2017

Dobrý deň Laura222.V trnave v jednej nemenovanej banke pracuje jedno mladé dievča,ktoré sa z partnerom snažili splodiť dieťa.Ale nedarilo sa.Viem u koho bola a viem aj to že v tom čase bola tehotná,celá šťastná a bez seba.Samozrejme z určitých dôvodov sem nemôžem napísať jeho meno.Ale rád Vám ho prezradím.Samozrejme pokiaľ z Vašej strany prejavíte záujem.Ak áno,tak mi napíšte na môj email jogo78@centrum.sk S pozdravom Jozef.

majkaaaaaa
22. okt 2017

@laura222 ahoj 😊aj my s manželom sa snažíme o babo a beriem iba femibion kt. pomaha pri otehotneni. Netreba to podľa mna s tými doplnkami preháňať veď take ovocie a zelenina sú určite tie naj. 😉 Odporúčam ti aby si si kúpila ovulacne testy, jedna kocka ich tu na mk predáva za dobru cenu, ak by si chcela pošlem ti jej link.

didi174
22. okt 2017

@majkaaaaaa poprosim Ta link na tu slecnu o vu testy , dakujem

majkaaaaaa
23. okt 2017

@didi174 Oj prepáč nevšimla som Fico ti posielam https://www.modrykonik.sk/market/seller/lauritk...

laura222
autor
6. nov 2017

Baby chcem si kupit tu kyselinu listovu, na nete vsak vidim plno roznych znaciek, viete mi poradit niektoru konkretne? 🙂

sapetka
6. nov 2017

@laura222 femibion

solene
6. nov 2017

Kyselina listová nenapomáha k otehotneniu, ale je to prevencia voči vadám bábätka.
K pomoci len toľko, že aj ste obaja vporiadku, tak nemusíš do seba nič cpať, nemysli na to a užívajte si jeden druhého (mne gynekológ povedal, že tak 2-3x do týždňa, bez ohľadu na to, či máš plodné alebo neplodné dni (vždy sa ti môžu posunúť, čiže ak budete mať styk v deň D, keď si ty myslíš, že to je plodný deň, vôbec to tak byť nemusí)). Zbytočne sa nestresuj takýmto sledovaním a nechaj tomu voľný priebeh 😉

laura222
autor
6. nov 2017

@sapetka zevraj ten je dost drahy v porovnani s tym ked kupim cisto kyselinu listovu 🤔

laura222
autor
6. nov 2017

@solene ja beriem ten inofolic na odporucanie doktora kedze z hladiska hormonalneho nemam uplne dokonale vysledky ale doktor do mna nexce cpat hormony kym nemusime.. cize nieco na pomoc k otehotneniu mam akurat tam je kysliny listovej len 200mg. A k tomu 2-3x do tyzdna, muz chodi na tyzdnovky takze moc nemam na vyber, teraz vyzera ze ovu pripadne na vikend tak sa vytesujem 😜

sapetka
6. nov 2017

@laura222 tak si pockaj kym ti ho ordpise tvoja gyn kys listova na predpis je lacnejsia a ucinnejsia ako volnopredaj

sweetdreams
6. nov 2017

@laura222 mne pomohol alchemilkovy caj - do ovulacie som pila 2 -3 denne, po ovulacii uz nie a mrcha uz neprisla. vyskusaj 🙂

laura222
autor
6. nov 2017

@sapetka akurat ze tam mam prist ak by som do par mesiacov nebola v tom.. zeby som skusila ist nech mi predpise?

laura222
autor
6. nov 2017

@sweetdreams alchemilku mam zaradenu mefzi kazdonedennymi napojmi tak dufam zaberie 🙂 sice nie 3x denne ale zas zvysit davkovanie mozem 🤗

luccka30
6. nov 2017

Mne pomohol inofolic.Brala som ho 3 mesiace. Ten 3. som uz bola tehotna🙂 tiez som mala 34 ked sme sa snazili a mam diagnozu PCO.

sapetka
6. nov 2017

@laura222 ano alebo zavolaj ci ti vue predpisat, no podla mna si urcite kup ovulacne testy aby si mala 100%istotu ze ovulujes

laura222
autor
7. nov 2017

Diky baby za rady! Inofolic pokracujem a zajtra zbehnem do lekarne po tie ovulacne testy a skusim cez znamu v lekarni aj tu kyselinu listovu

lety17
29. nov 2017

Gynex plus inofolic

laura222
autor
29. nov 2017

Dokupila som inofolic combi nakolko som sa dozvedela ze je to zamerane cielene na polycysticke vajecniky co je zrovna moj pripad

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre