Túžba byť tehotná

nitra19
23. feb 2021

Ahojte nehľadám tu žiadnu odpoveď ale chcem sa len vyspovedať v okolí nemám komu som mladá mamina mám 2 krásne dcérky najmladšia má 10m no mám taký problém túžim veľmi byť ešte raz tehotná :( neviem prečo no hrozné po Tom túžim manžel o Tom nechce ani počuť že by sme to nezvládli ani finančné ani ja psichicky keďže som veľmi unavená lebo priateľ robí v zahraničí a je doma raz za mesiac na 3dni :'( prosím povecte že fakt niesom jediná ktorá tak túži po dieťatku :(

karpina
23. feb 2021

Niekedy hormony môžu prehlušiť racionálne uvažovanie. Ak to finančne ani inak nezvládnete, mohla by si pouvažovať, nad názorom tvojho manžela. Možno nehovorí zle.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
23. feb 2021

Vsak tuz.. Dalsie dieta nemusi prist do 2 rokov. :D Nestaci neskor? Ked teraz je na vas oboch toho vela.. neskor ked deto vyrastu a situacia sa zmeni...mozno aj pridete ku konsenzu a budete chciet este jedno.

nitra19
autor
23. feb 2021

@karpina vraví to len preto že by sme už potom nemohli chodiť na dovolenky ktoré stoja niekedy aj 10,000€ ktoré ja ku životu nepotrebujem...:/ Ale ďakujem ❤️

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkike
23. feb 2021

@nitra19 presne ako píše @ivangeline... spokojne tuz, keď píšeš, že si ešte mladá, váš terajší počet detí vôbec nemusí byť definitívny 😁 😉 možno priateľ časom zmení názor, skús mu to nejaký čas nepripomínať, užívaj si svoje dve princezné a možno, keď trochu odrastú, priateľ ťa aj sám prekvapí, že ešte chce ďalšie 😉

pribinak
23. feb 2021

@nitra19 on pracuje, je asi vyčerpaný, tak potrebuje si oddýchnuť na dovolenke. To by som nezosmiesnovala a nevyhadzovala mu na oci
Lebo sú chlapi ktorí takú sumu prehrajú v herni, prežijú či minú na “spoločníčky”

Skús sa zamyslieť nad dôvodmi ktoré ti hovorí. Píšeš že si psychicky veľmi unavená, asi chce mat normálnu partnerku a dobre mat postarané o deti, ako vyčerpanú a zničenú ženu a nervózne deti

Veď ste mladi, treba si život aj užívať

miadi
24. feb 2021

Hmm Toto je divne. 10 tisic e na dovcu to chodite na maledivy 2-3t pobyt? Ste spolu len 3dni v mesiaci? Cize za rok ste spolu mesiac . Nebolo by lepsie keby ste boli spolu ? Namiesto tych dovoleniek? Ty chces byt sama s 3detmi? Ale nechapem ten pocet deti a dovolenky. Tak mozete ist s 3detmi za tych 10tisic e na tie Maldives na 7dni namiesto 14. Divny dovod z 10 000 € by ste mohli ist na super dovcu aj so 4 detmi a este by ste mohli pozvat aj mna s rodinou 😂si robis srandu?!

nitra19
autor
24. feb 2021

@miadi nevedela som že si tu musím rospsiat všetko že raz do roka cez leto si berie dovolenku na týždeň -dva ako sa podarí a áno keď sme sa dovolenke tak si doprajeme vo všetkom 🙂 čo sa týka od cestovania až po jedlo 🙂 a kľudne môžeš ísť zo svojou rodinou nikto vám vtom nebráni...

nitra19
autor
24. feb 2021

Ďakujem krásne za odpovede veľa svas má povzbudilo 🙂 a napísalo veľa pravdivých veci príspevok mazem 🙂

miadi
24. feb 2021

@nitra19 nechapes ironiu. My si doprajeme vsetko ale tolko dovolenka nestoji. (Keby ste zili spolu a mate nadštandard ok doprajem kazdemu))Doprahem si Aj 🦞 za $200 na veceru ci masaz v Carlton a precestovaneho mam po svete dost. Neverim ti si troll, Ked by ste dali 10K za dovcu boli by ste idioti nežit spolu .vy ste vobec rodina ? Raz pises ze manzel v druhej vete ze priatel tak ktore z toho je pravda? Deti vyrastaju bez otca Lebo treba mat drahe dovolenky trapne kecy toto ziadna normalna zena by v takej situacii neriesila tretie dieta ze chce mat sama .on tie 3 dni ci je stebou si berie volno cez plodne dni? Ak je toto cele pravda chudatka deti ze otec snimi chce byt len dva tyzdne v roku ked ich nechce nevie uživit a mat pri sebe aj s ich matkou . Je strasne trapne si dopriat raz za rok na dva tyzdne vlastnu rodinu. Aj Keby ste na to dali 100 000e cenovku.To z vas rodinu nerobi. Manzel ci priatel je zvlastny ckovek ale tak tie 3dni v mesiaci asi stači ku štastiu hoci deti moc nevedia kto ten pan je. No nevadi hlavne ze pojdu na Bora Bora.

karolanna
15. jún 2022

Ahojte dievčatá 😃ja tiež tuzim mat chlapčeka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre